Miesiąc: Styczeń, Luty

Lekcje indywidualne

Karnet na wyciągi

WYMAGANIA I UWAGI SPRZĘTOWE

Wymagany odpowiedni sprzęt i wyposażenie: narty slalomowe lub krótsze narty pozwalające na łatwe wykonywanie krótkich skrętów, ochraniacze na kolana, gardy na kijki, kask, ochrona na szczękę do kasku (decyzja indywidualna).  Narty powinny być odpowiednio przygotowane: naostrzone i posmarowane, wiązania sprawdzone i odpowiednio ustawione do wagi i umiejętności.
W przypadku braku ochraniaczy na kolana umożliwiamy wypożyczenie w cenie 30zł/ dzień. Możliwe jest też wypożyczenie ochraniaczy na kijki (ilość ograniczona).

DLA KOGO
Trening mający na celu naukę na poziomie sportowo początkującym (slalom od podstaw) oraz doskonalenie na poziomie sportowo podstawowym (poprawa techniki, przełamywanie barier w jeździe na tyczkach, technika jazdy po slalomie).
Trening przeznaczony jest dla młodzieży od 12 lat i dorosłych jeżdżących równolegle chcących spróbować jazdy po slalomie lub doskonalić technikę jazdy sportowej.

PROGRAM
W zależności od sesji treningowej i poziomu uczestników: jazda na krótkich i długich tyczkach, jazda na snowbladach, jazda techniczna

trenerzy

Michał Skrzypek - student, instruktor SITN-PZN, czynny zawodnik jeżdżący, aktualnie, w klubie AZS AWF Kraków z wynikami m.in na arenie Akademickiego Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Instruktorów. Urodzony w Zakopanem, miłość do gór ma we krwi, gdzie oprócz nart, które założył w 4 roku życia, realizuje się w sportach związanych z górami, takimi jak skitour'ing, wspinaczka, rower MTB oraz strzelectwo sportowe. Na co dzień zawsze usmiechnięty i żywiołowy. Dąży do celu, zaworówno w sporcie jak i w pracy.

Tytus Olszewski - instruktor SITN PZN, ale przede wszystkim pasjonat narciarstwa. Od małego jeździ na nartach, a od 12 roku życia trenuje w klubie sportowym w Zakopanem. Nie wyobraża sobie życia bez nart, dlatego oprócz trenowania, zajmuje się przekazywaniem zdobytej wiedzy. Prywatnie dziennikarz sportowy specjalizujący się w narciarstwem alpejskim i tenisie. Obecnie reprezentuje klub AZS UJ Kraków i regularnie startuje w Akademickim Pucharze Polski oraz Akademickich Mistrzostwach Polski. Jest niezwykle pogodną osobą, która szybko wchodzi w interakcje. Szkolenie z nim to sama przyjemność.

• szkolenie pod okiem byłych zawodników - instruktorów SITN PZN
  • ubezpieczenia KL i NNW