18 20 116 46 / 600 412 202szkolastrama@nosal.pl

26 listopad 2020

Informacja z dnia 26.11 - przygotowania do sezonu

W związku ze zmieniającą się w ostatnich dniach sytuacją dotyczącą zimy, ferii i czekających nas w sezonie obostrzeń musimy zmienić dotychczas proponowaną ofertę.
Pracujemy nad nową ofertą szkoleń i treningów. Będziemy mieli dla Was nowe propozycje dostosowane do możliwości i obowiązującyh zasad bezpieczeństwa!

Obecnie przyjmujemy zapisy na grudniowe kursy narciarskie snowboardowe lekcje indywidualne
od 11 grudnia lekcje indywidualne
21-24 grudnia 4 dniowy narciarski
28-31 grudnia kurs świąteczny narciarski i snowboardowy
25 wrzesień 2020

Grudzień i ferie zimowe 2021 pod Nosalem

Ruszamy z zapisami na kursy narciarskie ⛷ i snowboardowe
21-24 grudnia 4 dniowy narciarski
28-31 grudnia kurs świąteczny narciarski i snowboardowy
od pierwszego do ostatniego dnia ferii kursy feryjne 2021
Szkolenia i atrakcje będziemy dostosowywali do obowiązującyh zasad bezpieczeństwa !

Czekamy na Was pod Nosalem w Zakopanem!
Miś Stramuś i Instruktorzy STRAMA
11 wrzesień 2020

WYJAZD NA NARTY - Austria 6-12.12.2020 ODWOŁANY

Wszystkich spragnionych zimy i śniegu zapraszamy na pierwsze szkolenia narciarskie i snowboardowe podczas wyjazdu do Austri w terminie 6-12 grudnia 2020.
Miś Stramuś, Instruktorzy STRAMA, śnieg, wspaniałe warunki i piękne słońce - takie mamy wyjazdowe plany !
W tym roku mamy dla Was dwie opcje zakwaterowania: rodzinny, jeden z najlepszych hoteli w Austrii Hotel Kindl ****  z opcją standardowych pokoi i apartamentów lub *** apartamenty w tyrolskim stylu z własnym wyżywieniem.
Zachęcamy do wyjazdu i wcześniejszej rezerwacji miejsc. Naszą ofertę znajdziecie na: www.strama-wyjazdy.pl
31 marzec 2020

Dziękujemy za sezon 2019/2020

Wszystkim naszym kursantom i kursantkom oraz miłośnikom zimowego szaleństwa pragniemy serdecznie podziękować za kolejny, bardzo udany sezon zimowy!

Był to dla nas wszystkich czas intensywnej pracy, ale pracy którą kochamy, której oddajemy całe nasze serce i która przynosi nam ogromną satysfakcję. Wasze uśmiechy, radość z poczynionych postępów, wspólny czas spędzony na stoku jest dla nas bezcenny! Cieszymy się, że to właśnie nam zaufaliście i z nami poznawaliście tajniki narciarskiego i snowboardowego świata. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, satysfakcja oraz ciągła motywacja do pracy.

To dla Was wciąż się zmieniamy, rozwijamy i doskonalimyi już dziś zaczynamy myśleć o nowościach w przyszłym sezonie.

Życzymy Wam spokojnego sezonu letniego i zapraszamy na sezon zimowy 2020/2021!

Do zobaczenia!

4 marzec 2020

ZAWODY i EGZAMIN REGIONALNY 8.03

Już w niedzielę na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędzie się kolejny egzamin regionalny i zawody regionalne dla osób które realizują drogę do zdobycia uprawnień pomocnika instruktora.
Szczegółowy program:
3 marzec 2020

Kurs czterodniowy 2-5 marca

Trwa czterodniowy kurs narciarski dla dzieci.

24 luty 2020

Kurs czterodniowy 24-27 lutego

Trwa czterodniowy kurs narciarski dla dzieci.

17 luty 2020

Kurs feryjny 17-22 lutego

Trwają kursy feryjne 17-22 lutego 2020 - ostatnie kursy podczas ferii zimowych 2020.

Po feriach zapraszamy na kursy czterodniowe :)

10 luty 2020

Kurs feryjny 10-15 lutego

Witamy mieszkańców województwa dolnośląskiego, opolskiego, mazowieckiego oraz zachodnio-pomorskiego na feriach pod Nosalem i życzymy Wam szybkich postępów w nauce jazdy na nartach i na snowboardzie. Jak zawsze mamy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym największą imprezę zimową sezonu IX Puchar Misia Stramusia! Trzymamy za Was kciuki!

Miś Stramuś i Instruktorzy szkoły STRAMA

Partnerzy szkoły