18 20 116 46 / 600 412 202szkolastrama@nosal.pl

31 marzec 2020

Dziękujemy!

Wszystkim naszym kursantom i kursantkom oraz miłośnikom zimowego szaleństwa pragniemy serdecznie podziękować za kolejny, bardzo udany sezon zimowy!

Był to dla nas wszystkich czas intensywnej pracy, ale pracy którą kochamy, której oddajemy całe nasze serce i która przynosi nam ogromną satysfakcję. Wasze uśmiechy, radość z poczynionych postępów, wspólny czas spędzony na stoku jest dla nas bezcenny! Cieszymy się, że to właśnie nam zaufaliście i z nami poznawaliście tajniki narciarskiego i snowboardowego świata. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, satysfakcja oraz ciągła motywacja do pracy.

To dla Was wciąż się zmieniamy, rozwijamy i doskonalimy! To z myślą o Was w tym roku stworzyliśmy nowy autorski program 6 Snowboardowych Odznak Misia Stramusia, który spotkał się z wielkim uznaniem naszych kursantów. To dla Was i dla Waszego bezpieczeństwa już trzeci rok prowadziliśmy profilaktyczną akcję Bezpiecznie na stoku z Misiem Stramusiem. I to dla Was już dziś zaczynamy myśleć o nowościach w przyszłym sezonie.

Raz jeszcze dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, życzymy Wam spokojnego sezonu letniego i zapraszamy na sezon zimowy 2020/2021!

Do zobaczenia!

12 marzec 2020

DECYZJA O ZAMKNIĘCIU WYCIĄGÓW I SZKOŁY NARCIARSKIEJ

Zgodnie z zaleceniami Premiera oraz Ministra Zdrowia o zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronowirusa, decyzją Zarządu STRAMA Sp. z o.o. w dniu 13.03 (piątek) wyciągi Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal zostają zamknięte. Zamknięte będą także Szkoła Narciarska STRAMA, wypożyczalnia sprzętu i strojów oraz Karczma Nosal.

Zwrot kart na wyciągi będzie możliwy w kasie pod Nosalem w piątek 13.03 oraz od poniedziałku 16.03 do piątku 20.03 w godzinach od 9:00 do 15:00. Ze wszystkimi osobami które zarezerwowały i opłaciły lekcję w szkole narciarskiej, biuro szkoły skontaktuje się osobiście i ustali formę zwrotu za opłacone lekcje.

4 marzec 2020

ZAWODY i EGZAMIN REGIONALNY 8.03

Już w niedzielę na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędzie się kolejny egzamin regionalny i zawody regionalne dla osób które realizują drogę do zdobycia uprawnień pomocnika instruktora.
Szczegółowy program:
3 marzec 2020

Kurs czterodniowy 2-5 marca

Trwa czterodniowy kurs narciarski dla dzieci.

24 luty 2020

Kurs czterodniowy 24-27 lutego

Trwa czterodniowy kurs narciarski dla dzieci.

17 luty 2020

Kurs feryjny 17-22 lutego

Trwają kursy feryjne 17-22 lutego 2020 - ostatnie kursy podczas ferii zimowych 2020.

Po feriach zapraszamy na kursy czterodniowe :)

10 luty 2020

Kurs feryjny 10-15 lutego

Witamy mieszkańców województwa dolnośląskiego, opolskiego, mazowieckiego oraz zachodnio-pomorskiego na feriach pod Nosalem i życzymy Wam szybkich postępów w nauce jazdy na nartach i na snowboardzie. Jak zawsze mamy dla Was mnóstwo atrakcji, w tym największą imprezę zimową sezonu IX Puchar Misia Stramusia! Trzymamy za Was kciuki!

Miś Stramuś i Instruktorzy szkoły STRAMA

4 luty 2020

Kurs feryjny 3-8 lutego

Trwają kursy feryjne 3-8 lutego 2020.

27 styczeń 2020

Kurs feryjny 27 stycznia - 1 lutego

Trwają kursy feryjne 27 stycznia - 1 lutego 2020.

Partnerzy szkoły

Viking UVEX Wawel RMF FM Nosalowy Dwór Signal Iduna NOSAL