26 styczeń 2023

XI Puchar Misia Stramusia - 18 lutego

Zapraszamy pod Nosal na najlepszą narciarsko-snowboardową imprezę dla całych rodzin!

Z przyjemnością informujemy, że już 18 lutego pod Nosalem odbędzie się XI Puchar Misia Stramusia. Jest on uwieńczeniem kilku tygodni szkoleń i kursów feryjnych, które odbywają się w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal.  Dodatkową atrakcją towarzyszącą zawodom jest Puchar Rodzinny, w którym biorą udział młodzi narciarze i snowboardziści razem z rodzicami.
Na uczestników czekają wspaniała atmosfera, mnóstwo zabawy i atrakcyjne nagrody.
Bądźcie z nami.

4 styczeń 2023

Trening jazdy sportowej i jazdy na tyczkach

Nasi instruktorzy, to prawdziwi zawodowcy. Jak sami podkreślają, od dziecka zajmują się sportem i można powiedzieć, że narty mają we krwi. Dodatkowo są czynnymi sportowcami i z roku na rok podnoszą swoje umiejętności, aby przygotowywać się do zawodów. Oprócz tego chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. W najbliższy weekend, 7-8 stycznia będziecie mieć świetną okazję, aby potrenować razem z nimi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją:

Trening jazdy sportowej
Trening jazdy na tyczkach

3 styczeń 2023

Noworoczne postanowienia ze Szkołą STRAMA

Niemal każdy z nas robi noworoczne postanowienia. Niektóre z nich są wymagające, a inne całkiem łatwe do zrealizowania A jeśli Twoim postanowieniem była nauka jazdy na nartach lub desce, to zapraszamy na nasze noworoczne kursy:

8 grudzień 2022

START SEZONU pod Nosalem już 9 grudnia

W pierwszych dniach sezonu szkoła czynna będzie w godzinach od 10:00 do 18:00 .
Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji lekcji mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie : 18 20 116 46 i 18 20 114 41
7 grudzień 2022

Kursy narciarskie i snowboardowe zima 2022/2023

Rezerwacja miejsc na kursy !
Możecie juz rezerwować miejsca na wszystkie kursy narciarskie i snowboardowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Ilość miejsc na poszczególne kursy i terminy jest mocno ograniczona , dlatego jeżeli chcecie mieć pewne miejsce w grupie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji
1 listopad 2022

WYJAZD NA NARTY Austria 26.03-01.04.2023

Otwarcie sezonu zimowego i szkoleniowego na lodowcu Stubai ⛷
Podczas wyjazdu:
❄️szkolenie dla dzieci i Miś Stramuś
☀️szkolenie dla dorosłych
❄️kurs demonstratora
☀️zawody dla dzieci i dorosłych
❄️zdobywanie 6 odznak
☀️zakwaterowanie w super hotelu
❄️atrakcje i animacje w Klubie Misia Stramusia

1 luty 2022

X PUCHAR MISIA STRAMUSIA

X Puchar Misia Stramusia - rodzinna impreza narciarsko - snowboardowa pod Nosalem !

19 lutego 2022 r. w Centrum Szkoleń Narciarskich i Snowboardowych NOSAL odbył się X Puchar Misia STRAMUSIA

To dzień na który czekają wszystkie dzieci, zarówno te, które szlifowały swoje narciarskie i snowboardowe umiejętności podczas kursów feryjnych, jak i te, które specjalnie przyjeżdżają pod Nosal, aby wziąć udział w tych niezwykłych sportowych zmaganiach. Trasa zawodów jak zawsze dostarczyła wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji – dla małych narciarzy to był prawdziwy SKI CROSS czyli slalom i tor przeszkód w jednym! Młodzi snowboardziści rywalizowali na trasie snowboardowego slalomu, a cała rodzina mogła wziąć udział w zawodach rodzinnych w których rodzic pobiegnie na rakietach śnieżnych a dziecko zjeżdżało na nartach i snowboardzie.

Na uczestników czekały dobra zabawa i bardzo atrakyjne nagrody ! ... a po zejściu ze stoku STRAMUŚLAND

Bądźcie z nami i podczas XI Pucharu ! Do zobaczenia pod Nosalem 18.02.2023!

WYNIKI 19.02.2022

Slalom Ski Cross, REKREACJA Slalom Ski Cross, KLUB Slalom SNOWBOARDPUCHAR RODZINNY

1 luty 2021

Przygody STRAMUSIA

Dla wszystkich , którzy tęsknią za Misiem Stramusiem, mamy dobrą wiadomość  ! Miś postanowił nakręcić dla Was bajkową serię filmów w których przedstawia swoje pomysły na spędzenie czasu zimą ! Jesli jesteście ciekawi Miś Stramuś spędza czas ? -  zapraszamy przed ekrany !
Przygody Stramusia - miłego ogladania.

22 listopad 2019

Bezpiecznie na stoku - akcja edukacyjna

Bezpieczeństwo jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE !

19 listopada wystartowała  III edycja największej w Polsce profilaktycznej akcji edukacyjnej "Bezpiecznie na stoku z Misiem Stramusiem" związanej z promocją bezpieczeństwa najmłodszych podczas uprawiania sportów zimowych. Podczas lekcji edukacyjnej dzieci otrzymują książeczki Dekalog Bezpiecznego Narciarza i Snowboardzisty , kolorowankę, naklejki z Misiem Stramusiem, dodającą energii w zimowe dni czekoladę Wawel oraz odblask Misia Stramusia, aby były widoczne, gdy zapada zmierzch. Więcej o akcji : @SzkolaSTRAMA @misstramus

Licencjonowana szkoła narciarska

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Polski Związek Narciarski

Partnerzy i sponsorzy szkoły w sezonie 2021/2022