Sidebar Menu

ZAKOPANE - NOSAL
Centrum Szkoleń Narciarskich
ul. Balzera 30

Zawody są uwieńczeniem sześciu tygodni szkoleń i kursów feryjnych oraz świetną okazją do zaprezentowania przez dzieci zdobytych umiejętności narciarskich.

W narciarskim Pucharze Misia Stramusia mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Każde dziecko zostanie sklasyfikowane w odpowiedniej kategorii wiekowej oraz podziałem na zawodników KLUB i REKREACJA. Młodzi narciarze będą rywalizować o jedno z trzech miejsc na podium w każdej kategorii z podziałem na chłopców i dziewczynki. Zawody odbywają się w formule Ski Cross.

Zawody pełne atrakcji

Puchar Misia Stramusia to święto dzieci oraz moc atrakcji narciarskich przygotowanych przez organizatorów pod Nosalem.

Zawodom towarzyszy Puchar Rodzinny, czyli corocznie wyczekiwane zmagania rodzinnych duetów

VIII PUCHAR MISIA STRAMUSIA

VII PUCHAR MISIA STRAMUSIA

VI PUCHAR MISIA STRAMUSIA

VI PUCHAR MISIA STRAMUSIA - ŚLIZG

Godziny startów
Demon Prędkości

Kim jest Miś Stramuś

Miś Stramuś to przyjaciel dzieci i patron programu szkoleniowego prowadzonego przez Szkołę Strama.

Miś mieszka w chatce pod Nosalem. Od najmłodszych lat jeździ na nartach i bardzo to lubi, dlatego każdej zimy przechadza się między trasami, uczy i dopinguje jeżdżące na nartach dzieci. Przed startem wraz z instruktorami opiekunami poprowadzi rozgrzewkę dla dzieci oraz nauczy je podstawowych ćwiczeń, które pozwolą dobrze przygotować się do zjazdów i uniknąć ewentualnych kontuzji.

Miś Stramuś będzie towarzyszyć dzieciom i mocno trzymać za nie kciuki, a przede wszystkim wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy.

Kim jest miś stramuś

Sekcja patroni medialni

Trening przed zawodami

W piątek odbędą się treningi po slalomie cross z przeszkodami:

- dla kategorii REKREACJA w godzinach 15:00 - 16:00 pod okiem instruktorów szkoły STRAMA,

- dla kategorii KLUB w godzinach 16:00 - 17:00 pod okiem trenerów klubowych i instruktorów STRAMA.

Trening ma na celu zapoznanie uczestników VIII Pucharu z trasą sobotnich zawodów. Dzieci będą miały także możliwość rozgrzewki na slalomie cross w sobotę tuż przed zawodami .

Nagrody dla każdego

Każde dziecko biorące udział w zawodach zostanie nagrodzone i weźmie udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród.

Poza pięknymi pucharami i medalami oraz nagrodami za udział, spośród wszystkich startujących w zawodach zostaną rozlosowane nagrody. Na zawodach dla dzieci nie może zabraknąć słodkich niespodzianek, którymi Miś Stramuś będzie obdarowywał dzieci.

Atrakcje pozanarciarskie w trakcie IX Pucharu

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji poza narciarskich na świeżym powietrzu między innymi:

- Gry i zabawy edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa na stoku przygotowane przez Policję

- Moc atrakcji zapewni Wawel Truck - mobilna strefa słodkości

Ponadto uczestnicy zawodów będą mogli skorzystać z innych atrakcji Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal dla dzieci takich jak ogródek Misia Stramusia z karuzelą pontonową lub kącik zabaw w karczmie Nosal.