Termin: Styczeń, Luty
Narty czy snowboard: Snowboard
Terminy: 4-5.01, 11-12.01, 18-19.01, 25-26.01, 1-2.02, 8-9.02, 15-16.02
{loadmodule mod_custom,kurs snowboardowy lista kursów}
6 godzin jazdy na snowboardzie

TERMINY 2024/2025:

Kurs narciarski lub snowboardowy dla dorosłych - 3 dni

Poziom: początkujący, średnio-zaawansowany, zaawansowany
6 godzin jazdy na snowboardzie

TERMINY 2024/2025:

Kurs narciarski lub snowboardowy dla dorosłych - 3 dni

Szkolenie snowboardowe

Na dwudniowy kurs weekendowy zapraszamy dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszystkim początkującym kursantom nasi instruktorzy pomogą postawić pierwsze kroki na "desce", a tym którzy złapali już snowboardowego bakcyla, pomogą doskonalić swoje umiejętności.

Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży w jeździe na snowboardzie, nasza miłość do tego sportu oraz chęć dzielenia się naszą wiedzą, skłoniły nas do opracowania autorskiego systemu szkolenia snowboardowego w naszej szkole.

Autorskim programem objęte są wszystkie dzieci w wieku od 7 do 16 lat, niezależnie od tego czy dopiero zaczynają swoją przygodę ze snowboardem, czy doskonalą swoje dotychczasowe umiejętności.

9:15 Odbiór koszulki określającej przynależność do grupy

9:55 Spotkanie z instruktorami (stok naprzeciw szkoły PV), podział na grupy

10:00-12:30 Szkolenie snowboardowe

12:30-13:15 Przerwa na obiad i odpoczynek w Restauracji Stacja Nosal

13:15-14:15 Szkolenie snowboardowe

14:15 Zakończenie zajęć i odbiór dzieci – stok

10:00-12:30 Szkolenie snowboardowe

12:30 Zakończenie kursu i odbiór dzieci - stok

Każde szkolenie rozpoczynamy rozgrzewką, która pomoże uniknąć bolesnych kontuzji, poprawi koordynację i pewność poruszania się na snowboardzie. Małym uczniom towarzyszyć będzie najwierniejszy kibic - maskotka Miś Stramuś, który podczas szkolenia nie tylko będzie mocno trzymać kciuki, ale także wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy.
SNOWBOARDOWY TOR PRZESZKÓD
Prowadzimy profesjonalne, efektywne i atrakcyjne szkolenia dzieci w formie zabawowej z wykorzystaniem przeszkód oraz slalomu. Podczas wykonywanych zadań dzieci nawzajem się motywują i wspierają w dalszych ćwiczeniach.
ATRAKCJE I ANIMACJE

W każdy poniedziałek naszych małych sportowców zapraszamy na bajeczną podróż wraz z Teatrem Kultureska. Czwartek to czas na szalone zdjęcia w Stramusiowej fotobudce, a w piątek dzielni narciarze i snowboardziści udadzą się na ognisko z pieczonymi kiełbaskami.
Miś lubi także rozdawać dzieciom prezenty, dlatego dla każdego kursanta przygotował dwa vouchery - do Ogródka Zimowego oraz na dowolne warsztaty w Stramuślandzie. Na warsztatach dzieci nauczą się robić mydełka, malować na szkle, poznają podstawy „wybuchowej” chemii a także zbudują robota.
Miś Stramuś zaprasza do swojej krainy!

OGRÓDEK MISIA STRAMUSIA
Dzieci uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich plac zabaw. W Zimowym Ogródku Misia Stramusia maluchy bawią się na karuzelach pontonowych, elektrycznych bujakach oraz zjeżdżają na sankach. To miejsce gdzie dzieci mogą odpocząć po szkoleniu, ale również wspaniała alternatywa dla najmłodszych pociech, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z nartami.

• szkolenie z instruktorami
  • obiad w Restauracji Stacja Nosal
  • nagrodę za udział w kursie

Polecamy karnet "Karta Misia Stramusia 2 dni" ważna na czas trwania kursu w cenie: 170zł