Termin: Grudzień, Styczeń, Luty, Marzec
Wiek: od 3 lat
{loadmodule mod_custom,lekcje indywidualne narty lista kursów}

Nauka jazdy na nartach - lekcje prywatne

TERMIN:

Zakopane - Nosal, Centrum Szkoleń Narciarskich, ul. Balzera 30, możliwość szkolenia na innych stokach narciarskich

Kurs feryjne dla dzieci

Posiadanie kasku narciarskiego (do 16 roku życia)

Nauka jazdy na nartach - lekcje prywatne

TERMIN:

Kurs feryjne dla dzieci

Posiadanie kasku narciarskiego (do 16 roku życia)

Szkolenie NARCIARSKIE

Szkolenie indywidualne prowadzone jest przez instruktora 55 minut. Czas ten poświęcamy na naukę, podsumowanie i rozmowę z uczniem. W tym czasie instruktor pozostaje w całkowitej dyspozycji ucznia.

Szkoła STRAMA

Licencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA, to nowoczesna, profesjonalna szkoła, która specjalizuje się w szkoleniu dzieci oraz dorosłych na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Przed szkoleniem należy przygotować
  • Karnet narciarski
  • Sprzęt narciarski
  • Kask ochronny (wymagany do 16 roku życia)

• Wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów
  • Dostosowanie trudności zajęć do indywidualnych predyspozycji
Cennik lekcji PRYWATnych
 1 GODZINA2 GODZINY3 GODZINY
1 osoba 180 zł 360 zł   540 zł
2 osoby  220 zł  440 zł  660 zł
3 osoby  270 zł 540 zł   810 zł

PAKIETY SZKOLENIOWE
 PAKIET 5 GODZINPAKIET 10 GODZIN
1 osoba 810 zł 1 620 zł
2 osoby 990 zł 1 980 zł
3 osoby  1 215 zł 2 430 zł
Do każdego pakietu kupionego dla dziecka wybrane warsztaty w Stramuślandzie GRATIS!
Godzina lekcyjna = 55 minut.

Ceny w PLN, zawierają podatek VAT 23%.
Na terenie Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal cena szkolenia obejmuje naukę i koszty przejazdu wyciągami dla instruktora. Na innych stokach koszty przejazdów wyciągami dla instruktora pokrywa kursant.
Cena szkolenia nie zawiera kosztu karnetu dla osoby szkolącej się. Posiadanie karnetu jest obowiązkowe
Cennik karnetów
Cennik wypożyczalni sprzętu

W godzinach szczytowych tj. 10-14 szkoła STRAMA dysponuje limitowaną ilością instruktorów na szkolenia prywatne. Sugerujemy wybór zajęć grupowych i kursów.

Wcześniejsza rezerwacja daje gwarancję dostępności instruktora w wybranym czasie i brak zbędnego oczekiwania. Zarezerwowaną lekcję należy opłacić najpóźniej na 2 godziny przed jej rozpoczęciem. Lekcje odbywające się o godzinie 9 i 10 rano należy opłacić dzień przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku rezerwacji mailowych obowiązuje przedpłata 100% wartości szkolenia.

Lekcje nieopłacone w określonym czasie zostaną anulowane.

REZYGNACJA I ZWROTY (nie dotyczy pakietów):

Rezygnację z wykupionego szkolenia indywidualnego należy zgłosić na min. 2h przed jego rozpoczęciem (w godzinach pracy szkoły). Lekcje odbywające się o godzinie
9 i 10 rano należy anulować w dniu poprzedzającym szkolenie.
Anulacji lekcji/szkolenia można dokonać osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (lekcje indywidualne). Mail powinien być zatytułowany „Anulacja lekcji + data szkolenia”. Maile odczytywane są w godzinach pracy biura rezerwacji online (9.00-17.00/18.00)

PAKIETY SZKOLENIOWE:
1. Zakupiony pakiet należy wykorzystać w sezonie, w którym został on wykupiony
2. PROMOCJA: do każdego pakietu kupionego dla dziecka wybrane warsztaty w Stramuślandzie GRATIS! Wejście na warsztaty na podstawie opaski-vouchera. W przypadu zakupu pakietu online po opaskę-voucher należy zgłosić się do biura szkoły. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.
3. Zwrot pakietu lub jego niewykorzystanej części, jest możliwy tylko w wymienionych przypadkach:
- kontuzja poświadczona zaświadczeniem lekarskim
- za zgodą instruktora Szkoły STRAMA kiedy dziecko nie jest gotowe fizycznie i psychicznie aby korzystać ze szkolenia – dotyczy dzieci do 5 lat
4. Poza wymienionymi wyżej przypadkami zakupiony pakiet nie podlega zwrotowi
5. Z pakietu może korzystać osoba/osoby, na które pakiet został zakupiony

ODWOŁANIE LEKCJI - PAKIET:
Szkolenie należy odwołać na min. 2h przed jego rozpoczęciem (w godzinach pracy szkoły). Lekcje odbywające się o godzinie 9 i 10 rano należy anulować w dniu poprzedzającym szkolenie. W przypadku pakietów nie zwracamy pieniędzy za odwołane lekcje. Regulaminowo odwołane szkolenie pozostaje do wykorzystania w innym terminie.

Rezerwacja: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 18 20 116 46, 18 20 114 41