Miesiąc: Styczeń, Luty, Marzec

Lekcje indywidualne

Karnet na wyciągi

WYMAGANIA I UWAGI SPRZĘTOWE

Wymagany odpowiedni sprzęt i wyposażenie: narty, kijki, ochraniacze dopasowane do rodzaju treningu. Sugerujemy na trening slalomu narty slalomowe lub ich odpowiednik o małym promieniu skrętu, na trening giganta narty gigantowe lub ich odpowiednik o dłuższym promieniu skrętu. Narty powinny być odpowiednio przygotowane: naostrzone i posmarowane, wiązania sprawdzone i odpowiednio ustawione do wagi i umiejętności.
W przypadku braku ochraniaczy na kolana umożliwiamy wypożyczenie w cenie 30zł/ dzień

dla kogo

Trening polecany dla osób chcących potrenować, przygotować się lub przejechać slalom w przeddzień startu w regionalnym teście sprawnościowym lub egzaminie regionalnym.

TRENERZY

Michał Skrzypek - student, instruktor SITN-PZN, czynny zawodnik jeżdżący, aktualnie, w klubie AZS AWF Kraków z wynikami m.in na arenie Akademickiego Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Instruktorów. Urodzony w Zakopanem, miłość do gór ma we krwi, gdzie oprócz nart, które założył w 4 roku życia, realizuje się w sportach związanych z górami, takimi jak skitour'ing, wspinaczka, rower MTB oraz strzelectwo sportowe. Na co dzień zawsze usmiechnięty i żywiołowy. Dąży do celu, zaworówno w sporcie jak i w pracy.

Tytus Olszewski - instruktor SITN PZN, ale przede wszystkim pasjonat narciarstwa. Od małego jeździ na nartach, a od 12 roku życia trenuje w klubie sportowym w Zakopanem. Nie wyobraża sobie życia bez nart, dlatego oprócz trenowania, zajmuje się przekazywaniem zdobytej wiedzy. Prywatnie dziennikarz sportowy specjalizujący się w narciarstwem alpejskim i tenisie. Obecnie reprezentuje klub AZS UJ Kraków i regularnie startuje w Akademickim Pucharze Polski oraz Akademickich Mistrzostwach Polski. Jest niezwykle pogodną osobą, która szybko wchodzi w interakcje. Szkolenie z nim to sama przyjemność.

TRENING

15:00-17:00 Trening SLALOM: jazda na bramkach