Nasi instruktorzy

 
Imię i Nazwisko

Katarzyna Strama chevallier

Instruktor Wykładowca - trener
Imię i Nazwisko

Krzysztof Horecki

Instruktor Wykładowca - Trener  Zajmuje się konsultacjami i projektowaniem tras i skoczni narciarskich. Marzy, aby zostać Mistrzem Olimpijskim w Slalomie lub Slalomie Gigancie :)  Wolny czas spędza łowiąc ryby w Dunajcu lub zbierając grzyby.
Imię i Nazwisko

Kuba Żołądź

Instruktor Zawodowy Jest geodetą, głównie zajmuje się obiektami sportowymi. Marzy aby pojechać na narty do Aspen. W zimie uprawia skitury ze znajomymi, latem rower i wycieczki motocyklowe.
Imię i Nazwisko

Szymon Gubała

Instruktor SITS Spędza aktywnie czas ze swoją córką czekając na kolejny sezon zimowy. Marzy by jeździć na desce tak długo jak to będzie możliwe. Jego motto to: maximum ruchu, minimum stresu.

Tytus Olszewski

Instruktor Narciarski Dziennikarz sportowy, członek biura prasowego w Polskim Związku Narciarskim. Student. Jego marzeniem jest zdobycie uprawnień trenerskich PZN i czołowa „10” Akademickich Mistrzostw Polski. Wolny czas spędza aktywnie i na sportowo. Gra w tenisa.
Imię i Nazwisko

Helena Bansleben

Instruktor Narciarski Studentka wokalistyki Akademii Muzycznej w Gdańsku. Chciałabym odkrywać nowe miejsca, nowe stoki, podróżować, zacząć przygodę ze skiturami. Uwielbia śpiewać i gotować.

Grzegorz Bobak

Instruktor Zawodowy Na codzień stolarz, narty to jego pasja. Największe marzenie to zdobycie ośmiotysięcznika i zjazd z niego na nartach. Aktywnie spędza czas.

Jan Gawlak Mikuda

Instruktor Narciarski W sezonie letnim pracuje jako operator maszyn budowlanych, jest również kierowcą samochodów ciężarowych. Jego największym marzeniem, jest szkolić kogoś z Jego bliskich na instruktora narciarskiego. Uwielbia chodzić po górskich szlakach głównie w Polskich Tatrach. Jeździ na rowerze.
Imię i Nazwisko

Wojtek Gaździak

Instruktor Narciarski Zawodowy Przewodnik Tatrzański oraz fotografik. Jego marzeniem jest ponownie zjechać po stoku narciarskim z Nosala, po wielu latach przerwy. Uprawia alpinizm jaskiniowy oraz powierzchniowy. Fascynuje go fotografika i grafika w bardzo szeroko rozumianym zakresie.

Alicja Gąsienica-Janków

Instruktor Narciarski

Maciek Gąsienica-Józkowy

Instruktor Narciarski

Hania Gąsienica Mikołajczyk

Instruktor Narciarski Dużo podróżuje. Narty zamienia wtedy na wędrówki górskie i pływanie w jeziorach. Jednym z marzeń związanych z narciarstwem, jest dla Niej freeride w górach Patagonii. W wolnym czasie rozciąga się i czyta dużo książek, stara się jak najczęściej bywać w górach.
Imię i Nazwisko

Zosia Gąsienica Mikołajczyk

Instruktor Narciarski Studentka i trenerka w klubie sportowym. Jej marzeniem jest obejrzenie na żywo Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim. W wolnym czasie uczęszcza do zespołu góralskiego.

Andrzej Glabisz

Instruktor Narciarski Trener narciarstwa alpejskiego. Jako młodzieniec był czynnym zawodnikiem. Po studiach AWF, pracował jako trener narciarstwa w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Nadal pasjonuje się narciarstwem i chciałby to robić jak najdłużej.

Mateusz Golda

Instruktor Narciarski Narty od zawsze były Jego hobby. Obecnie zajmuje się nauką jazdy na nartach od podstaw, jak i doskonaleniem jazdy sportowej. Swój wolny czas lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu.

Iza Gut Misiaga

Instruktor Narciarski Administruje budynki, prowadzi indywidualne sesje coachingowe, a ostatnio poznaje świat projektowania UX/UI. Chciałaby kiedyś poszaleć na nartach w Nowej Zelandii. Lubi przestrzeń i ciszę. Lubi analizować, dociekać, eksplorować.
Imię i Nazwisko

Paweł Hawranek

Instruktor Narciarski Pracuje w swojej kancelarii jako radca prawny. Marzy by mieć tyle wolnego czasu, aby całą zimę spędzać na nartach. Wolny czas spędza aktywnie na nartach i tenisie . Uważa ,że najlepiej byłoby jeździć na nartach prze okrągły rok.

Jan Iwanicki

Instruktor Narciarski Cieszy się emeryturą, może poświęcić czas na rozwijanie swoich pasji. W lecie uprawia kolarstwo, biegi górskie i pływanie. Zimą narciarstwo biegowe, skitourowe i zjazdowe. Jego marzenia to poświęcanie jak najwięcej czasu na to co lubi.

Kuba Kafarowski

Instruktor Narciarski Na nartach jeździ od 3 roku życia, pierwsze kroki stawiał pod okiem rodziców. Zawodnik kadry narodowej w narciarstwie wysokogórskim, wspina się zimą i latem, jeździ dużo na rowerze. Jednym z Jego marzeń jest zjazd z Matterhorn. Jego zdaniem ważną cechą dobrego narciarza jest wszechstronność.
Imię i Nazwisko

Jasiu Karpiel

Instruktor Narciarski Student fizjoterapii, i pilot wycieczek. Marzy o narciarskim wyjeździe na Alaskę. Wolny czas zazwyczaj spędza w górach. Latem wspina się i spaceruje, a zimą na ski-turach.

Klemens Karpiel (Klimek)

Instruktor Narciarski Trener personalny, członek teamu Byciary KTT. Jego największym marzeniem jest zostać zawodowym instruktorem ISIA. Swój wolny czas najbardziej lubi spędzać z przyjaciółmi na siłowni lub na nartach.

Maciek Koniewski

Instruktor Narciarski Doktor nauk społecznych, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego największym marzeniem jest jeździć na nartach jak najdłużej bez kontuzji. Wolny czas dla Maćka to: rower szosowy i przełaj.

Michał Kosek

Instruktor Narciarski Grafik specjalizujący się w brandingu i grafice użytkowej. Chodzi po górach, jeździ na rowerze, zimą morsuje. Amatorsko zajmuje się malarstwem i artystyczną stroną grafiki. Lubi dobre kino i książki.

Beata Lassak

Instruktor Narciarski Przewodnik tatrzański, czas spędza na wycieczkach w górach. Sport od dziecka jest Jej pasją. Natomiast Jej realnym marzeniem jest zjazd z masywu Mont Blanc. Kocha sport, góry i naturę.

Leszek Lesisz

Instruktor Narciarski Absolwent AWF - KRAKÓW. Instruktor PZN (od 18 lat nieprzerwanie związany ze Szkołą Strama). Na codzień nauczyciel WF w ZSHT - Zakopane. Jego hobbyb-turystyka górska, rower.

Matylda Marks

Instruktor Narciarski Studiuje języki stosowane i pracuje w biurze podróży. Chciałaby „zarażać” pasją do narciarstwa tak samo jak „zarażono” Ją. Uwielbia podróżować, im dalej tym lepiej! Uwielbia aktywność fizyczną, która daje Jej dużo motywacji.

Jola Możdżeń

Instruktor Narciarski Jest pracownikiem działu administracji. Jej marzeniem jest ciągłe rozwijanie swoich umiejętności technicznych, by w pewnym momencie osiągnąć najwyższy poziom precyzji na stoku. Wolny czas spędza spacerując z psami. Pasjonuje Ją podróżowanie.
Imię i Nazwisko

Karolina Możdżeń

Instruktor Narciarski Studentka archeologii, pracuję na stanowiskach archeologicznych. Spełnia swoje marzenia, gdy wspina się i zjeżdża z coraz bardziej wymagających szczytów na skiturach. Wolny czas spędza aktywnie. Kiedy pogoda nie sprzyja, zajmuję się projektowaniem graficznym, odwiedza galerie sztuki i muzea.

Ewa Mniszak

Instruktor Narciarski Poza sezonem zimowym jest instruktorem w parku linowym. Chce jeszcze podszkolić się w slalomie gigancie i slalomie specjalnym. Uwielbia góry, w wolnym czasie stara się aktywnie spędzać czas.

Kuba Olszak

Instruktor Narciarski Student prawa, udziela się w Europejskim Stowarzyszeniu studentów prawa/ pełni tam funkcję Dyrektora do Spraw Zasobów Ludzkich. Uprawia dużo sportu, jest żeglarzem, nurkiem. Uwielbia grę w bilard.

Kasia Ordza

Instruktor Narciarski Studiuje  wychowanie fizyczne, wolne chwile poświęca na podróżowanie. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu. Do najlepszych należą: bieganie, jazda na rowerze i wędrówki górskie. Jest aktywna fizycznie przez cały rok dla zdrowia i przyjemności.

Maciek Pandyra

Instruktor Narciarski Lubi chodzić po górach i jeździć na rowerze(MTB). Jego największym marzeniem jest wizyta w ośrodkach narciarciarskich w Stanach Zjednoczonych: Aspen-Colorado oraz Breckenridge Ski Resort.  Kiedy śniegu brak, bardzo lubi wraz ze znajomymi ćwiczyć na trampolinach.

Andrzej Pawlica

Instruktor Narciarski Pracuję w branży „Nieruchomości”. Pasjonuje Go nauka języków, podróże, poznawanie krajów, obyczajów i rozmowy z ludźmi. Lubi czytać książki. Uwielbia kino skandynawskie i południowoamerykańskie ale też filmy  Wojtka Smarzowskiego.  Pływa, biega, jeździ na rowerze, nurkuje.

Szymon Rapacz

Instruktor Narciarski Przewodnik tatrzański, instruktor wspinaczki sportowej oraz ratownik TOPR. Szkoli także na nartach skitourowych. Spełnia marzenia realizując wyjazdy w inne rejony narciarskie.  Wolny czas spędza w górach lub domowym zaciszu z dobrą książką/muzyką, ze świeżo mieloną kawą.
Imię i Nazwisko

Michał Skrzypek

Instruktor Narciarski Instruktor SITN-PZN oraz czynny zawodnik urodzony i mieszkający w Zakopanem. Człowiek gór, gdzie oprócz nart na których jeździ od 4 roku życia, realizuje inne górskie pasje, takie jak wspinaczka, skitour'ing i rower MTB. W przyszłości chce zostać ratownikiem TOPR.

Marcin Stasik Kohut

Instruktor Narciarski Jeździ po świecie do pracy, co roku w inne miejsce. W tym roku pracował w malowniczej miejscowości Kinding. Jego największe marzenie, to zwiedzić wyciągi narciarskie na całym świecie. Wolny czas spędza : biegając, ćwicząc jogę, chodząc na siłownię, rower i uprawiając narciarstwo freeridowe.
Imię i Nazwisko

Andrzej Stopka

Instruktor Narciarski Elektromechanik samochodowy. Od dziecka zaczął przygodę z nartami. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną w górach, na nartach , basenie oraz spacerach i wycieczkach rowerowych. Jego hobby to granie na skrzypcach.

Marcin Stopka

Instruktor Narciarski Jest uczniem szkoły budowlanej w Zakopanem. Pracuje w firmie ogrodniczej. Gra na skrzypcach w zakopiańskich karczmach. Jego marzeniem jest wyjazd w góry do Norwegii oraz zostać przewodnikiem skiturowym. Interesuje się narciarstwem freeride’owym. Jest członkiem zespołu regionalnego ,,Budorze''.

Krzysiek Stopka

Instruktor Narciarski Latem pracuję poza Polską. Jest instruktorem narciarstwa od 20 lat. Jego hobby to wycieczki po górach, rower, dobre kino. Najlepszym przygotowaniem do sezonu zimowego są wg Niego: rolki i łyżwy.

Mateusz Stopka

Instruktor Narciarski Prowadzi własną działalność gospodarczą związaną z wypoczynkiem. Jego największym marzeniem jest nauczenie się jazdy na snowboardzie. W wolnym czasie, poza sezonem, lubi wycieczki górskie i jazdę na rowerze po Podhalu. Dba o kondycję prze cały rok.

Ola Stodolak

Instruktor Narciarski Jest nauczycielem wychowania fizycznego. Pracuje z dziećmi i młodzieżą. Marzy o tym by jeździć jak Tina Maze. Aktywnie spędza czas, biega po górach, jeździ na rowerze, podróżuje i jeździ na koncerty.

Tomasz Szklarczyk

Instruktor Narciarski Wychowany w kulcie ruchu, zaczął przygodę z nartami mając 3 lata. Jego hobby są góry ale również wędkarstwo muchowe i rośliny. Hoduje pomidory, ma własną szklarnie, chodzi na grzyby. Jego marzeniem jest uprawianie narciarstwa do ostatniego dnia życia.

Wojtek Tatar

Instruktor Narciarski Na co dzień jest strażakiem i pracuje w Komendzie Powiatowej PSP w Zakopanem. Jego największym celem, jest nieustanne doskonalenie swoich umiejętności i zdobywanie kolejnych stopni instruktorskich.  zajmuje się hobbistycznie modelarstwem lotniczym. Regularnie pływa i ćwiczy.

Sabina Wójcik

Instruktor Narciarski Miłośniczka chodzenia po górach i podróży. Marzy by zjechać z trasy „Lange Zug”. Chodzi po górach, podróżuje, jeździ dużo na rowerze, biega i ćwiczy na siłowni.

Maciek Żoładź

Instruktor Narciarski Uprawia szeroko pojęte kolarstwo i wszystko co z nim związane, od szosowej jazdy do terenowej jazdy w górach. Życzy sobie aby po narty sięgać z uśmiechem na twarzy. Uprawia skitouring - czyli połączenie Jego dwóch pasji, chodzenie po górach z jazdą na nartach. W lecie wiadomo … rower.

Maciek Kliś

Instruktor Snowboardowy Jest programistą. Zawodnik drużyny piłkarskiej. Chciałby, żeby wszyscy ludzie jeździli na snowboard'zie. Nie ukrywa, że dołożenie swojej cegiełki do  "wielkiego" zawodnika to Jego marzenie. Uwielbia wycieczki górskie, spotkania ze znajomymi. Jest wielkim entuzjastą krypto walut.

Paweł Węglarz

Instruktor Snowboardowy Jest przede wszystkim tatą, budowniczym własnego domu, zapalonym rowerzystą oraz kierowcą zawodowym, wcześniej kilka lat pracował jako ratownik medyczny, nim również jest z zawodu.

Jarek Rarak

Instruktor Snowboardowy Z wykształcenia jest fizjoterapeutą i w ostatnim czasie zdarza mu się pomagać ludziom w powrocie do zdrowia. Marzy aby nadal cieszyć się jazdą, stojąc na górze razem z wnukami. W wolnym czasie trenuje i gra w darta. Podróżuje, pływa na SUPie i pisze o sporcie.