18 20 116 46 / 600 412 202szkolastrama@nosal.pl
Slalom Gigant 31 XII 2019
'Zielony Miś'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 6 Hudała Antonina 00:33,34
2 5 Kłopotowski Jeremi 00:38,95
3 4 Zava Aurora 00:39,06
4 3 Radomski Jan 00:40,18
5 2 Zomkowska Laura 00:51,56
6 1 Kokosza Bibiana 00:52,84
'Biały Miś'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 2 Domagała Laura 00:33,80
2 4 Janiec Lena 00:35,35
3 1 Leończyk Leon 00:44,45
4 5 Koczergo Blanka 00:53,65
5 9 Borowski Kajetan 01:02,17
6 3 Gacek Hania 01:05,25
'Niebieski Miś'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 3 Siedlecki Szymon 00:23,14
2 4 Jost-Prześlakowska Felicja 01:00,40
3 2 Hamulczyk Anastazja 01:03,29
4 6 Monus Balazs 01:15,42
5 5 Malczewski Adam 01:43,53
6 1 Dul Mateusz 01:54,62
'Pomarańczowy Miś'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 4 Stępień Zofia 00:35,45
2 6 Hojczyk Wiktoria 00:36,77
3 3 Duquesne Eden 00:37,62
4 1 Szczerbak Laura 00:41,18
5 2 Bodera Edward 01:09,39
'Pomarańczowa Szachownica'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 3 Bochenek Mikołaj 00:27,47
2 1 Zomkowski Marcel 00:31,10
3 2 Szczerbak Edward 00:48,48
4 8 Moser Julian 01:01,63
5 4 Vey Philipp 01:04,32
6 5 Wojciechowicz Rita 01:44,52
'Granatowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 5 Orlando Julia 00:47,15
2 10 Hudała Franciszek 00:51,98
3 3 Chart Anna 01:04,15
4 2 Grebneva Victoria 01:04,89
5 9 Zdanewicz Karol 01:24,85
'Fioletowa Szachownica'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 5 Sakowicz Livia 00:36,48
2 2 Pentith Noah 00:39,85
3 3 Kłopotowska Klara 00:45,06
4 11 Sordyl Tom 00:46,48
'Żółta Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 9 Mroczkowski Parys 00:34,18
2 2 Guz Wojciech 00:34,73
3 3 Poniatowska Maria 00:38,98
4 4 Ciesluk Krystian 01:23,47
5 5 Janiec Stanislaw 01:52,81
6 8 Hojczyk Maja 01:58,20
'Pomarańczowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 1 Milian Pawłowski 00:30,73
2 3 Diffey Liza 00:32,70
3 4 Diffey Sasha 00:37,12
4 5 Ciesluk Natalia 00:40,06
'Brązowa Szachownica'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 4 Barszczyk Leonard 00:41,49
2 3 Gajewski Stanisław 00:49,68
3 6 Kornatowska Melania 00:53,10
4 2 Koehler Lara 00:53,44
5 5 Bańdo Leszek 01:16,02
'Biała Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Antonina Szczypek 00:40,56
2 6 Monus Gergo 00:43,36
3 2 Górski Jakub 00:46,90
4 5 Malec Aleksander 00:48,47
5 4 Dąbrowski Aleksander 00:49,97
6 1 Cimer-Taboł Karol 00:54,81
7 3 Sikora Alicja 01:21,33
'Czerwona Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 1 Jolina Pawłowska 00:33,36
2 5 Seredyn Damian 00:35,54
3 6 Górecka Aleksandra 00:41,44
4 8 Jelonek Liam 00:47,60
5 2 Chart Alicja 00:50,22
'Granatowa Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 4 Słowik Antoni 00:27,13
2 1 Igielski Szymon 00:29,02
3 3 Maja Szczypek 00:33,46
4 5 Bednarek Helena 00:35,81
5 2 Zava Francesco 00:38,05
6 10 Borowska Karina 00:54,35
7 9 Hoving Alexander 01:16,06
'Biało-zielona'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 4 Potyraj Aniela 00:28,69
2 5 Mejszutowicz Mateusz 00:30,22
3 6 Marcelina Bakalarz 00:30,34
4 1 Suchenek Maria 00:36,53
5 15 Skulich-Piłat Stanisław 00:38,90
6 2 Pitrus Szymon 00:48,66
7 3 Głusik Ksenia 01:03,06
'Jasnoniebieska Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 7 Proszkiewicz Amelia 00:27,99
2 6 Sypniewska Anna 00:30,13
3 5 Zajdel Oliwia 00:31,03
4 4 Malec Maksymilian 00:31,29
5 1 Gólcz Piotr 00:33,15
6 8 Krawczuk Olivier 00:44,10
7 3 Piecka Lena 01:02,32
'Brązowa Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 6 Bujalski Kajetan 00:21,80
2 2 Beernaert Antonina 00:25,90
3 4 Mendalka Laura 00:26,40
4 7 Święconek Amelia 00:28,70
5 1 Dobrian Nadia 00:34,16
6 5 Gierymska Lena 00:35,26
7 3 Pencarska Jadwiga 00:46,77
'Biało-czarna Króka'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Piotrowska Julia 00:24,85
2 4 Milewski Mia 00:26,45
3 7 Krawczyk Michalina 00:28,30
4 3 Kokosza Jagoda 00:29,06
5 6 Brosz Zofia 00:31,18
6 5 Czerniak Emila 00:39,90
'Biało-brązowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 10 Omiko David 00:25,85
2 3 Jelonek Franciszek 00:27,61
3 2 Rogóż Ignacy 00:33,80
4 9 Wyrostkiewicz Wiktor 00:52,91
'Żółta'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 6 Zawadzka Patrycja 00:26,47
2 5 Nasapen Nicholas 00:27,64
3 4 Guz Julia 00:29,23
4 3 Pitrus Jakub 00:29,65
5 1 Świder Maksymilian 00:30,84
6 2 Kobiałka Fabian 00:32,80
'Zielona Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 4 Salik Amelia 00:22,90
2 2 Cimer Ksawery 00:25,32
3 3 Kotynia Ivo 00:26,20
4 6 Nasapen Sebastian 00:27,78
5 1 Sordyl Arthur 00:28,35
6 7 Kotuła Hanna 00:29,95
7 5 Sikora Szymon 00:56,00
'Niebieska Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 2 Ustupska Chyc-Maja 00:24,12
2 3 Bucholc Weronika 00:24,44
3 1 Rybicki Borys 00:24,97
4 5 Geller Laura 00:25,60
5 4 Barszczyk Aleksander 00:26,09
'Kolorowa Szachownica'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 3 Bucholc Stanisław 00:20,65
2 2 Sztuczyński Jan 00:22,11
3 6 Matusik Wiktoria 00:22,86
4 7 Zajdel Kamil 00:23,61
5 5 Gierymski Filip 00:25,17
6 4 Kowalski Miłosz 00:27,93
'Różowa Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 5 Horecka Zuzanna 00:23,59
2 6 Krawczyk Stanisław 00:23,60
3 11 Wolska Aniela 00:23,88
4 4 Głusik Aleksander 00:24,96
5 3 Głusik Milena 00:27,78
6 1 Leończyk Maja 00:28,48
7 2 Myśliwy Matylda 00:29,93
'Biało-żółta'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 6 Krzyżaniak Kacper 00:21,05
2 2 Pitrus Mikołaj 00:21,07
3 3 Mendalka Hubert 00:21,35
4 7 Piotrowski Stanisław 00:21,81
5 5 Rajca Matylda 00:22,21
6 1 Leończyk Zuzanna 00:22,36
7 11 Koczergo Borys 00:22,38
8 4 Keller Wiktoria 00:22,94
'Brązowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 6 Sęczkowski Miłosz 00:19,51
2 3 Głusik Natasza 00:19,86
3 5 Poborska Olga 00:19,90
4 4 Poborski Jan 00:20,17
5 1 Hawranek Wiktoria 00:21,10
6 11 Nowak Helena 00:21,77
7 2 Hawranek Piotr 00:22,58