Slalom Gigant 22 II 2020
Dziewczynki 2016 i młodsze
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 1 Gręda Gabriela 00:33,50
2 2 Skiba Pola 00:50,32
Chłopcy 2016 i młodsi
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 9 Romanow Dmitry 00:44,81
2 10 Witkowski Kuba 00:49,66
3 8 Przywieczerski Jaroslaw 01:05,12
  6 Klos Brito Oliver DNS
  7 Mackenzie Richards DNS
Dziewczynki 2015
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 15 Potyraj Aniela 00:29,83
2 12 Jaskólska Kinga 01:15,47
3 13 Kordala Karolina 01:21,57
4 17 Robinson Mia 01:25,14
5 14 Maksymiak Oliwia 01:32,72
6 18 Sawicka Zosia 02:29,33
  16 Rechnio Wanda DNS
  19 Siemczuk Wiktoria DNS
  20 Szmigiel Wanda DNS
Chłopcy 2015
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 32 Gołasiewicz Gustaw 00:35,14
2 25 Zalewski Ludwik 00:47,88
3 34 Mamcarz Stanisław 01:02,21
4 30 Kordala Oskar 01:23,10
5 28 Giedrys Armin 01:24,10
6 29 Shyam Anand Eashan 02:17,95
7 24 Pacholski Wojciech 02:28,51
8 33 Kubiak Stanisław 02:29,88
  26 Wandor Adam DNS
  27 Biernacki Julian DNS
  31 Rusinek Piotr DNS
  35 Kociszewski Tymoteusz DNS
Dziewczynki 2014
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 43 Kamińska Zuzanna 00:48,45
2 39 Burda Julia 00:50,04
3 45 Krupa Milena 00:53,12
4 50 Pakuła Jagoda 00:54,46
5 46 Marszałek Elżbieta 01:03,72
6 53 Straczynska Ewa 01:04,69
7 56 Pover Isabelle 01:07,31
  40 Jagnieszczak Maja DNS
  41 Jędrysiak Lila DNS
  42 Jurca Anna DNS
  44 Kavanagh Cara DNS
  47 Mazurkiewicz Julia DNS
  48 Opioła Pola DNS
  49 Oussanaa Kenza DNS
  51 Przeliorz Blanka DNS
  52 Pytko Antonina DNS
  54 Szymańska Asia DNS
  55 Szymkiewicz Natalia DNS
  57 Sander-Perry Kai DNS
  58 Duits Isabel DNS
Chłopcy 2014
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 71 Baczyński-Wilkowski Aleksander 00:30,52
2 67 Krompolc Sebastian 00:39,99
3 62 Pierzchalski Krzysztof 00:44,48
4 68 Kubiak Jan 00:45,00
5 66 TAGHAVI LARIGANI Daniel 00:49,67
6 73 Jaskólski Oscar 00:52,45
7 72 Czajka Wiktor 00:52,58
8 69 Pietrzyk Leon 00:53,93
9 70 Thomas Ethan 01:07,53
10 76 Nieuwesteeg Filip 01:16,56
  63 Śliwka Tobiasz DNS
  64 Wiłkojć Henryk DNS
  65 Śliwka Tobiasz DNS
  74 Owen Guy DNS
  75 Śliwka Tobiasz DNS
Dziewczynki 2013
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 84 Szelejewska Katarzyna 00:30,48
2 82 Jaskólska Klaudia 00:33,59
3 93 Kukieła Michalina 00:34,78
4 86 Ścipień Alicja 00:40,77
5 92 Zalewska Róża 00:41,80
6 88 Ziółkowska Hanna 00:47,81
7 87 Walsh Ella 00:54,57
  79 Adamczyk Helena DNS
  80 Gołąbek Aleksandra DNS
  81 Gorzelanczyk-Stoppa Julia DNS
  83 Klos Brito Gabriela DNS
  85 Szewczyk Aurelia DNS
  89 Zofia Sotor DNS
  90 Oussanaa Ines DNS
  91 Whiteley Sandy DNS
Chłopcy 2013
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 105 Hawranek Piotr 00:24,12
2 98 Adamczyk Mikołaj 00:25,80
3 106 Jagodziński Kacper 00:29,64
4 97 Mandl Rudolf 00:34,57
5 104 Breeze Philip 00:41,64
6 102 Milej Krystian 00:43,31
7 100 Jaromin Damian 00:48,91
8 99 Jai Anand Evyavan 00:54,00
9 96 Kapinos Krzysztof 00:54,92
10 108 Zieleziński Ksawery 02:31,65
  101 Kapelak Adrian DNS
  103 Nowik Viggo DNS
  107 Mierzwiński Igor DNS
  109 Skonieczka Ignacy DNS
  110 Konecki Gustaw DNS
Dziewczynki 2012
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 114 Adamczyk Franciszka 00:25,99
2 116 Wronowska Józefina 00:38,49
3 120 Włodarczyk Alicja 00:40,87
4 119 Słońska Antonina 00:41,94
  115 Agnihotri Antonina DNS
  117 Kotwica Karolina DNS
  118 Skonieczka Antonina DNS
  121 Wrona Izabela DNS
Chłopcy 2012
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 128 Czajka Wojciech 00:29,19
2 131 Baczyński-Wilkowski Maciej 00:30,18
3 140 Padzik Stanisław 00:30,57
4 132 Kawa Franciszek 00:31,14
5 141 Szulc Ksawery 00:32,80
6 135 Mańk Jan 00:35,44
7 134 Straczynski Paweł 00:35,47
8 139 Swoszowski Wiktor 00:36,12
9 133 Szymon Marszałek 00:38,21
10 129 Tomaszewicz Antoni 00:38,32
11 125 Głaczkowski Kuba 00:40,91
12 136 Witkowski Alan 00:42,05
13 126 Pawłowicz Jakub 00:42,58
14 138 Leszczyński Kacper 00:45,48
15 130 Włodarczyk Antoni 00:51,76
16 137 Jaskólski Kacper 00:55,26
  127 Richards Louie DNS
  142 Szymański Jerzy DNS
  143 Siemczuk Mateusz DNS
  144 Śliwka Tymoteusz DNS
Dziewczynki 2011
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 161 Wąsowicz Milena 00:26,83
2 158 Milej Emma 00:27,57
3 155 Łataś Małgorzata 00:28,41
4 163 Zalewska Alicja 00:29,09
5 156 Mandlová Aneta 00:30,13
6 153 Kurdusiewicz Hanna 00:32,25
7 162 Zając Amelia 00:37,20
8 151 Kazimierska Wiktoria 00:39,15
9 152 Krupa Martyna 00:44,96
10 148 Grabia Kalina 00:48,53
  149 Jankowska Emilia DNS
  150 Jaszkowska Nina DNS
  154 Kuś Partycja DNS
  157 Michniewska Maja DNS
  159 Prus Joanna DNS
  160 Szewczyk Felicja DNS
  164 Korszen Rosalie DNS
Chłopcy 2011
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 185 Poborski Jan 00:21,48
2 169 Brzyski Błażej 00:24,82
3 168 Chodkowski Xawery 00:26,02
4 174 Żak Adam 00:26,63
5 184 Adamczyk Stanisław 00:29,20
6 177 Niedźwiecki Szymon 00:29,93
7 182 Wiercioch Borys 00:30,04
8 172 Zawistowski Adam 00:30,07
9 179 Kuczyński Ivo 00:36,41
10 173 Ziółkowski Adam 00:38,61
11 180 Kordala Kacper 00:38,71
12 178 Rostkowski Augustyn 00:49,75
  170 Krzesiński Franciszek DNS
  171 Łopaciński Michał DNS
  175 Biernacki Tymon DNS
  176 Gonciarek Szymon DNS
  181 Urbaniak Igor DNS
  183 Whiteley Aart DNS
Dziewczynki 2010
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 203 Teodorowicz Lila 00:22,34
2 206 Gutowska Jadwiga 00:22,71
3 191 Bernat Natalia 00:25,78
4 204 Urbańska Milla 00:28,32
5 192 Gembal Helena 00:28,42
6 189 Adamczyk Zofia 00:28,46
7 205 Włodarczyk Karolina 00:30,45
8 198 Jędrasiewicz Martyna 00:31,16
9 201 Radzikowska Zuzanna 00:31,21
10 194 Grabia Michalina 00:32,68
11 197 Jędrasiewicz Lena 00:36,01
12 195 Hall Lilianna 00:37,31
13 199 Kłosiewicz Lena 00:43,11
  188 Adamczyk Julia DNS
  190 Agnihotri Krystyna DNS
  193 Gołąbek Lena DNS
  196 Jasinowicz Marcelina DNS
  200 Korszen Maya DNS
  202 Szmigiel Matylda DNS
Chłopcy 2010
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 223 Majewski Kacper 00:25,06
2 221 Sztuczyński Jan 00:25,25
3 230 Tworzydło Ksawery 00:26,78
4 224 Nieuwesteeg Olivier 00:28,74
5 217 Duk Julian 00:28,89
6 214 Bałdowski Jan 00:29,34
7 225 Polit Olivier 00:29,38
8 231 Kosieradzki Miłosz 00:29,90
9 232 Woś Tadeusz 00:32,01
10 211 Wronowski Ludwik 00:32,92
11 218 Giedrys Aron 00:33,42
12 209 Kordala Jakub 00:35,88
13 222 van Eijk Bo 00:36,10
14 229 Powrózek Max 00:37,30
15 226 Wiśniewski Wiktor 00:43,89
16 212 Gepchard Gabriel 00:44,97
17 216 Creswell Benjamin 00:48,58
18 219 Leśnowolski Jan 00:49,58
  210 Rutka Mikołaj DNS
  213 Glura Adam DNS
  215 Bittel Jan DNS
  220 Rybak Tymon DNS
  227 Arends Lucas DNS
  228 Prorok Borys DNS
Dziewczynki 2008-2009
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 247 Trzcińska Agata 00:22,12
2 240 Wiercioch Zuzanna 00:22,53
3 279 Malacina Emilia 00:24,19
4 248 Rode Ewa 00:25,20
5 242 Bałdowska Aleksandra 00:26,21
6 245 Vyshniak Anastasiia 00:27,68
7 241 Witecka Barbara 00:28,60
8 249 Poborska Olga 00:29,99
9 250 Walsh Nicole 00:36,10
10 243 Brereton Jessica 00:40,51
11 237 Bajowska Kinga 00:46,63
  238 Jedynak Zofia DNS
  239 Konecka Maja DNS
  244 Prus Katarzyna DNS
  246 Arends Amelie DNS
Chłopcy 2008-2009
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 268 Wachnik Jakub 00:21,80
2 255 Załęczny Krzysztof 00:24,57
3 269 Domeredzki Adam 00:24,74
4 258 Nair Adi 00:24,95
5 270 Pieczka Paweł 00:25,45
6 265 Brzeziński Tadeusz 00:25,52
7 263 Zalewski Feliks 00:26,78
8 267 Sęczkowski Miłosz 00:27,54
9 259 Miłkowski Jan 00:28,03
10 257 Pacholski Paweł 00:28,28
11 266 Mazurek Amadeusz 00:28,36
12 261 Markov Mykhailo 00:28,81
13 260 Niedźwiecki Jan 00:30,83
14 264 Chodkowski Ignacy 00:31,94
15 251 Creswell Dominic 00:32,70
16 256 Wiak Karol 00:32,74
  252 Soczawa Dawid DNS
  253 Parys Mateusz DNS
  254 Adamczyk Olaf DNS
  262 Bittel Piotr DNS
Dziewczynki 2006-2007
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 273 Kędziorek Weronika 00:19,36
2 277 Krakowiak Oliwia 00:22,29
3 275 Szelejewska Helena 00:25,26
4 274 Sidorczuk Jagna 00:26,46
5 276 Klejnocka Klementyna 00:30,46
6 278 Brereton Chloe 00:37,33
Chłopcy 2006-2007
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 292 Rode Jan 00:20,20
2 286 Osak Jan 00:21,63
3 283 Gomułka Franciszek 00:23,01
4 288 Brzyski Bartosz 00:23,56
5 291 Kubicki Konstanty 00:26,70
6 284 Kurdusiewicz Michał 00:29,08
7 289 Janiszewski Tomasz 00:30,25
8 290 Kosieradzki Mateusz 00:31,74
  282 Brysiacz Mikołaj DNS
  285 Kobierowski Maksymilian DNS
  287 Korszen Bruno DNS