Slalom Gigant 27 II 2020
'Zielony Miś'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 7 Zofia Słowik 00:30,10
2 3 Antonina Słowik 00:32,04
3 1 Bachleda-Curuś Eklund Alicja 00:37,35
4 2 D'Hooghe Jan 00:38,34
5 6 Maciej Karpik 00:43,90
'Pomarańczowy Miś'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Birak Stanisław 00:30,62
2 3 Jelinek Jakim 00:35,27
3 1 Kryjak Kacper 00:42,27
'Granatowa Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 11 Paszyna Emilia 00:21,48
2 1 Łuniewska Dominika 00:21,67
3 9 Mieniuk Adam 00:22,32
4 10 Bolewski Filip 00:28,35
'Żółta Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Chmielak Aleksander 00:34,94
2 5 Mieniuk Zuzanna 00:42,39
'Szachownica Zielona'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 7 Antoni Machnio 00:30,49
2 3 Żakiewicz Jan 00:35,78
3 2 Stańczuk Ignacy 00:37,60
4 1 Syska Amelia 01:03,39
5 8 Marcelina Urban 01:13,42
'Czerwona Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 7 Klaus Aleksander 00:29,25
2 11 Wyrobek Filip 00:30,57
3 10 Bohlmeijer Cato 00:32,06
4 8 Dawidek Antoni 00:32,95
5 9 Wlazło Anna 00:33,35
6 12 Chrzanowski Adam 00:47,84
'Niebieska Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Rutkowska Anna 00:27,06
2 10 Kwitowski Pauline 00:29,57
3 12 Urban Kinga 00:30,48
4 7 Wlazło Zuzanna 00:34,66
5 9 Pawłowski Stanisław 00:48,70
'Krówka Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 7 Biernacki Michał 00:27,78
2 9 Nooijen Aleksander 00:30,85
3 12 Kubat Hanna 00:41,38
4 8 Bachleda-Curuś Eklund Gustaw 00:41,39
'Szachownica Granatowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Skrzydlewski Henryk 00:26,83
2 7 Merken Jasper 00:32,58
3 6 Topór Emilia 00:33,54
4 5 Malarska Ola 00:37,91
5 1 Topolewska Zuzanna 00:40,58
6 3 Jan Wochowski 01:09,54
'Szachownica Pomarańczowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 7 Szewczyk Jagoda 00:24,98
2 9 Mendel Szymon 00:26,66
3 10 Wróbel Aleksander 00:29,27
4 2 Nowak Julia 00:29,65
5 6 Bobowski Dominik 00:29,80
6 8 Kulesza Szymon 00:30,01
'Zielona Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Bachleda-Curuś Eklund Astrid 00:22,15
2 9 Jelinek Kaja 00:23,64
3 12 Igielski Szymon 00:23,79
4 6 Ponomarew Lena 00:24,46
5 10 Filip Kalinowski 00:24,80
6 7 Żakiewicz Maria 00:26,53
'Biała Wawel'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 10 Bulas Wiktoria 00:24,77
2 3 Gruchalski Ludwik 00:25,38
3 12 Wróbel Tadeusz 00:29,31
4 11 LEVEQUE WILLIAM 00:46,55
5 2 Gruchalska Jagna 00:47,55
  9 Ager Teodor DNS
'Szachownica Kolorowa'
MiejsceNr startowyNazwisko i imięCzas
1 8 Kwitowski Veronique 00:21,22
2 4 Piotrowski Gustaw 00:21,42
3 7 Kryjak Aleksandra 00:21,91
4 6 de Booij Ties 00:22,14
5 5 Szewczyk Kalina 00:22,18
6 2 Kalinowski Leon 00:22,85
7 9 Iwaszkiewicz Franciszek 00:24,08
8 3 Romanowicz Aleksandra 00:25,08
9 10 Potocki Leon 00:28,11