Zawody o Puchar Ferii Zimowych 9 lutego 2019 - wyniki

 

Dziewczynki rocznik 2015 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Kenig Rita 00:27,04
2 1 Paliwoda Maria 01:16,46
  2 Karpińska Amelka DNS

 

Chłopcy rocznik 2015 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 11 Kupczyński Witold 00:31,03
2 9 Arent Antoni 00:48,06
3 7 Gajewski Stanisław 00:57,63
4 8 Bogucki Michał 01:17,44
  5 Gmurkowski Stanisław DNS
  6 Korniluk Adam DNS
  10 Woźniak Oskar DNS

 

Dziewczynki rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 26 Trzcińska Hanna 00:28,53
2 17 Strama Chevallier Amelia 00:32,15
3 20 Mazurkiewicz Julia 01:16,34
4 23 Dudzic Emilia 01:43,46
  13 Janiszewska Martyna DNS
  14 Staniszewska Zoe DNS
  15 Jędrysiak Lila DNS
  16 Szymańska Asia DNS
  18 Escudero Hannah DNS
  19 Wnuk Julia DNS
  21 Cichocka Hanna DNS
  22 Rzążewska Anna DNS
  24 Jezierska Zuzanna DNS
  25 Szpila Maria DNS

 

Chłopcy rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 33 Łukaszczyk Maciej 01:09,91
2 31 Pazura Kacper 01:11,67
3 32 Waniek Kacper 01:21,54
  29 Witkowski Maksymilian DNS
  30 Lesiuk Antoni DNS

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 48 Łukaszczyk Gloria 00:31,68
2 47 BARWIŃSKA AMELIA 00:33,08
3 38 Piotrowska Mia 00:39,81
4 46 Stoch Antonina 00:42,67
5 45 Biegaj Otylia 00:44,45
6 35 Zadrożna Małgorzata 01:01,66
7 37 Mąkosa Nadia 01:14,68
8 44 Janczukowicz Aleksandra 01:20,37
9 50 Bralewska Liliana 01:21,27
10 42 Ścipień Alicja 01:24,06
11 43 Mielech Mia 01:27,70
  36 Ostaszewska Matylda DNS
  39 Szewczyk Aurelia DNS
  40 Barbaszewska Ada DNS
  41 Adamczyk Helena DNS

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 51 Androsz Witold 00:32,97
2 52 Hawranek Piotr 00:34,30
3 64 BARWIŃSKI SZYMON 00:34,67
4 60 Rauer Tymon 00:36,53
5 57 Janicki Karol 00:38,07
6 54 Arent Piotr 00:44,56
7 58 Pisowodzki Jan 00:47,78
8 62 Chmielarczyk Stanisław 00:47,87
9 59 Sawicki Borys 00:59,98
10 53 Bysławski Szymon 01:10,53
11 56 Zieleziński Ksawery 01:14,86
  55 Woźniak Aleksander DNS
  61 Przepiórkowski Cezary DNS
  63 Szczodry Tymon DNS
  65 Jasiński Michał DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 76 Breńska Natalia 00:35,30
2 74 Janiszewska Natalia 00:39,81
3 72 Bogucka Maja 00:41,28
4 75 Kiełek Tamara 00:42,18
5 73 Szwast Lena 00:44,46
6 71 Rotuska Amelia 01:00,83
7 70 Janiszewska Alicja 01:16,17
8 68 Wronowska Józefina 01:18,31
9 67 Aleksandrowicz Agata 01:21,08
10 69 Twarog Gaja 01:24,33
  77 Lisiecka Alicja DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 85 Kupczyński Andrzej 00:25,63
2 93 Baczyński-Wilkowski Maciej 00:36,47
3 82 Szymański Jerzy 00:38,68
4 95 Jasiński Michał 00:42,90
5 84 Kraszewski Maksymilian 00:46,03
6 89 Wiśniewicz Viktor 00:51,92
7 87 Iwanow Jakub 00:56,43
8 81 Dąbrowski Piotr 01:15,02
9 91 Gardocki Piotr 01:17,04
10 83 Puchała Ignacy 01:30,38
  80 Chaberek Adam DNS
  86 Sienkiewicz Michał DNS
  88 Kłak Tomasz DNS
  90 Ohryzko Michał DNS
  92 Śliwka Dominik DNS
  94 Kupczyński Andrzej DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 108 Hawranek Wiktoria 00:24,65
2 112 Piotrowska Pola 00:26,07
3 110 Wąsowicz Milena 00:31,35
4 97 Szczechura Malina 00:32,69
5 99 Wyrwicz Maria 00:33,62
6 102 Kurdusiewicz Hanna 00:34,34
7 100 Jankowska Emilia 00:36,29
8 113 Pazura Natalia 00:37,34
9 98 Pisowodzka Hanna 00:37,46
10 103 Korniluk Ewa 00:53,07
  101 Lesiuk Lena DNS
  104 Wróbel Barbara DNS
  107 Witkowska Zofia DNS
  109 Trautner Hanna DNS
  111 Chorobiński Aleksandra DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 143 Sikora Dawid 00:23,36
2 142 Kowalczyk Jan 00:24,22
3 134 Brzyski Błażej 00:25,80
4 133 Mączka Maksymilian 00:28,29
5 140 Świerczewski Mateusz 00:29,53
6 123 Adamczyk Stanisław 00:35,82
7 118 LASKUS JAKUB 00:36,86
8 126 Kuczyński Ivo 00:37,96
9 128 Paliwoda Ignacy 00:38,42
10 129 Kwiatkowski Leo 00:38,58
11 125 Niedźwiecki Szymon 00:38,85
12 137 Charliński Adam 00:42,25
  116 Jurga Filip DNS
  119 Smurzyński Jakub DNS
  120 Nowakowski Bartosz DNS
  121 Karpiński Kacper DNS
  122 Chmielewski Franciszek DNS
  124 Romian Tymon DNS
  127 Jagodziński Jan DNS
  130 Szewczyk Felicja DNS
  131 Gonciarek Szymon DNS
  132 Treder Łukasz DNS
  135 Kot Igor DNS
  136 Krzesiński Franciszek DNS
  139 Witkowski Oliwier DNS
  141 Kłak Bartosz DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 153 Gutowska Jadwiga 00:22,40
2 146 Sagała Anna 00:24,39
3 160 Drążkowska Antonia 00:25,91
4 154 Orfin Magdalena 00:28,87
5 148 Cieślakiewicz Ida 00:29,19
6 156 Adamczyk Zofia 00:29,32
7 161 Ostałowska Maja 00:29,72
8 147 Królczyk Anna 00:31,47
9 149 Krzeszowska Julia 00:33,63
10 157 Mąkosa Lena 00:34,87
  151 Blikle Florentyna DNS
  152 Kłosiewicz Lena DNS
  155 Chaberek Lena DNS
  158 Sprawska Laura DNS
  159 Kulińska Natasza DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 183 Szczechura Eryk 00:27,33
2 180 Wochniak Jakub 00:28,34
3 163 Bałdowski Jan 00:29,13
4 165 Duk Julian 00:29,76
5 171 Tworzydło Ksawery 00:29,98
6 174 Dudzic Tymon 00:30,49
7 181 Gardocki Jakub 00:30,93
8 184 Janicki Antoni 00:31,49
9 182 Gronczewski Michał 00:32,55
10 164 Wronowski Ludwik 00:33,02
11 185 Janczukowicz Ignacy 00:33,60
12 173 Twarog Antoni 00:33,71
13 168 Figat Mikołaj 00:34,72
14 175 Stawiski Łukasz 00:43,90
  166 Wenelczyk Kacper DNS
  167 Wółkiewicz Franciszek DNS
  169 Jędrysiak Aleksander DNS
  172 Pacek Przemysław DNS
  177 Iżycki Szymon DNS
  179 Sienkiewicz Adam DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 197 Trzcińska Agata 00:22,33
2 190 Wiercioch Zuzanna 00:25,23
3 198 Rode Ewa 00:27,59
4 189 LASKUS ALEKSANDRA 00:31,37
5 192 Jedynak Zofia 00:35,17
6 194 Rojewska Zofia 01:07,03
  188 Nowakowska Amelia DNS
  191 Wojciechowska Julia DNS
  193 Guz Julia DNS
  195 Ratuszny Julia DNS
  196 Belina - Brzozowska Zuzanna DNS

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 223 Rygielski Mikołaj 00:21,44
2 221 Sęczkowski Miłosz 00:22,66
3 220 Badowski Iwo 00:23,49
4 218 Załęczny Krzysztof 00:24,12
5 213 Mazur Hubert 00:25,89
6 212 Kuczewski Maciej 00:26,52
7 222 Jasiński Miłosz 00:27,30
8 215 Sagała Piotr 00:27,35
9 210 Szyzdek Gustaw 00:28,45
10 201 Darkowski Michał 00:29,53
11 211 Pacholski Paweł 00:30,43
12 209 Haragosz Alex 00:33,35
13 217 Awdjenko Aleks 00:40,01
14 202 Goździewski Przemysław 00:41,77
15 219 Kot Jakub 00:45,38
  203 Pabisiak Szymon DNS
  204 Cyganowski Antoni DNS
  205 Adamczyk Olaf DNS
  206 Reda Franciszek DNS
  214 Witczak Piotr DNS
  216 Jagodzinski Jakub DNS

 

Dziewczynki roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 231 Kędziorek Weronika 00:21,99
2 242 Warzecha Katarzyna 00:23,11
3 232 Ostałowska Aleksandra 00:23,54
4 238 Świerczewska Wiktoria 00:25,09
5 239 Dudzic Lena 00:26,31
6 235 Sidorczuk Jagna 00:27,39
7 229 Bałdowska Aleksandra 00:27,52
8 240 Mikiel Agata 00:28,41
9 241 Jasińska Maja 00:28,65
10 237 Lasota Milena 00:29,53
11 227 Orfin Marta 00:29,94
12 224 Stawiska Lidia 00:31,34
13 233 Trautner Zofia 00:31,63
14 226 Kraszewska Maja 00:40,11
15 234 Królczyk Ewa 00:41,67
  225 Mokrosińska Maria DNS
  228 Sidorowicz Natalia DNS
  230 Duda Zuzanna DNS

 

Chłopcy roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 257 Osak Jan 00:21,89
2 254 Zadrożny Jan 00:24,29
3 246 Miłkowski Jan 00:24,74
4 260 Kurdusiewicz Michał 00:24,97
5 245 Mazurek Amadeusz 00:25,10
6 244 Figat Maciej 00:25,84
7 261 Brzyski Bartosz 00:26,20
8 248 Janicki Franciszek 00:27,11
9 258 Nieporęcki Błażej 00:27,16
10 264 Piotr Lysik 00:27,46
11 249 Łuczak Karol 00:27,87
12 266 Dobiecki Michał 00:31,46
13 259 Aleksander Bobrowski 00:33,19
14 250 Niedźwiecki Jan 00:36,64
15 251 Brzeziński Tadeusz 00:36,73
  243 SHELESTIUK Krystian DNS
  247 Szczodry Szymon DNS
  252 Pabisiak Filip DNS
  255 Lipski Maciej DNS
  262 Chwyczko Patryk DNS
  263 Blikle Antoni DNS
  265 Rurański Michał DNS

 

Dziewczynki roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 269 Grygiel Gabriela 00:21,09
2 270 Żarczyńska Zuzanna 00:21,59
3 272 Zadrożna Karolina 00:22,94
4 271 Witwicka Antonina 00:23,35
5 273 Buczek Julianna 00:25,13

 

Chłopcy roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 283 Rode Jan 00:20,24
2 276 Siemczyk Michał 00:21,53
3 279 Darkowski Antoni 00:21,93
4 281 Mazur Tymon 00:22,90
5 278 Chwedorczuk Franciszek 00:28,81
6 282 Kowalski Seweryn 00:30,95
7 280 Urbańczyk Jeremi 00:32,21
  277 Kucharski Kamil DNS