Zawody o Puchar Ferii Zimowych 4 lutego 2017 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 2 lutego 2017

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 5 Kubik Aleksander 00:51,01
2 4 Senk Krzysztof 00:57,24
3 1 Głusik Ksenia 01:06,04
4 7 Zając Adam 01:37,63
  2 Pawlak Kornelia DNS
  3 Kijewski Tymon DNS
  6 Wojtasik Piotr DNS
  8 Ziółkowski Stanisław DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 11 Cichoń Natasza 00:48,98
2 15 Głusik Milena 00:52,94
3 16 Łegowik Antonina 01:22,43
4 13 Gandera Maria 01:26,16
  12 Roś Aleksandra DNS
  14 Płomińska Zuzanna DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 20 Śliwiński Julian 00:38,36
2 22 Głusik Aleksander 00:38,95
3 21 Chowaniec Daniel 00:55,85
4 23 Kamiński Antoni 01:10,36
5 19 Karubin Jakub 01:50,94
  18 Złamański Maciej DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 27 Konopa Liliana 00:34,47
2 28 Palik Matylda 00:36,83
3 33 Strama Katarzyna 00:37,60
4 32 Chojnacki Nina 00:41,68
5 31 Pudełko Anna 00:47,84
6 29 Kowalska Amelia 00:48,20
7 26 Zając Natalia 01:03,77
  30 Pawlak Laura DNS
  34 Gawełek Lucyna DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 46 Poborski Jan 00:31,14
2 45 Zapart Jakub 00:37,34
3 47 Turza Jerzy 00:40,65
4 38 Senk Jan 00:43,10
5 43 Paliwoda Ignacy 00:43,89
6 42 Wasiak Wojciech 00:43,96
7 44 Kutek Szymon 00:48,46
8 39 Chabasiński Kamil 00:50,93
  40 Skonieczka Paweł DNS
  41 Budzowski Jan DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 60 Głusik Natasza 00:25,32
2 58 Kulig Maja 00:28,34
3 61 Rajca Matylda 00:28,45
4 55 Stefańska Julia 00:30,47
5 57 Popielicka Antonina 00:31,96
6 56 Bocak Amelia 00:32,14
7 59 Polańska Kamila 00:32,72
8 52 Pilarska Julia 00:40,44
9 54 Rek Barbara 00:58,93
10 53 Jarząbek Zuzanna 00:59,73
  51 Riemer Barbara DSQ

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 69 Redzisz Maksymilian 00:28,46
2 66 Michałek Mateusz 00:33,18
3 64 Chabasiński Piotr 00:39,53
  65 Obolewicz Aleksander DNS
  67 Krajanowski Jakub DNS
  68 Rutkowski Jan DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 80 Niklińska Hanna 00:27,14
2 81 Kamińska Barbara 00:28,23
3 75 Staniec Marika 00:28,54
4 82 Dyl Alicja 00:29,69
5 83 Turczyk Maja 00:29,96
6 73 Ginał Lisa 00:30,63
7 77 Żelska Aleksandra 00:30,81
8 74 Cichoń Karolina 00:34,58
9 79 Gosiaczewska Natalia 00:40,54
10 78 Bogdanowicz Amelia 00:41,84
11 72 Bojdo Weronika 00:47,49
  76 Brzozowska Aleksandra DNS

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 90 Sęczkowski Miłosz 00:27,67
2 91 Turza Józef 00:29,14
3 89 Śliwiński Vincent 00:30,33
4 88 Skrzeszewski Maksymilian 00:31,12
5 87 Kowalski Maksymilian 00:31,86
6 92 Jaróg Kacper 00:32,03
  86 De Groot Maksym DNS

Dziewczynki rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 110 Bobak Paulina 00:24,56
2 109 Gąsienica Wiktoria 00:24,76
3 104 Kiecana Julia 00:26,10
4 102 Swędzioł Lena 00:27,04
5 111 Rak Aleksandra 00:27,29
6 103 Cichoń Martyna 00:27,59
7 112 Poborska Olga 00:28,54
8 101 Zubek Anna 00:28,92
9 108 Polańska Natalia 00:29,01
10 107 Polańska Wiktoria 00:29,32
11 105 Stoch Magdalena 00:29,72
12 99 Wasiak Wiktoria 00:34,87
13 98 Malacina Emilia 00:38,21
14 97 Vyshniak Anastasiia 00:44,10
15 96 Ptak Karolina 00:49,57
  100 Chojnacki Lena DNS

 

Chłopcy rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 129 Turczyk Jakub 00:20,73
2 127 Zapart Igor 00:25,19
3 130 Wiemann Bruno 00:27,71
4 125 WOLSZA SZYMON 00:28,62
5 128 Zapart Bartosz 00:29,28
6 126 Kutek Jakub 00:30,29
7 123 Pudełko Michał 00:30,51
8 124 Papuga Bartosz 00:31,66
9 121 Ossowski Jeremiasz 00:33,58
10 122 Szmajdziński Hubert 00:35,64
11 118 Zięba Joachim 00:37,16
12 120 Konopa Nikodem 00:38,98
13 116 Markov Mykhailo 00:43,86
14 119 Sobczak Oliwier 00:53,88

 

Dziewczynki rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 135 Staniec Mila 00:24,51
2 142 Jaworska Wiktoria 00:25,07
3 137 Żelska Natalia 00:25,18
4 143 Nazimek Małgorzata 00:25,36
5 141 Zawadzka Zofia 00:25,39
6 140 Zubek Julia 00:25,44
7 139 Ginał Lea 00:25,85
8 136 Turza Antonina 00:28,07
9 145 Smol Aleksandra 00:28,81
10 144 Dyl Anna 00:29,24
11 134 Drzewucka Amelia 00:32,29
  132 Iskierko Dominika DNS
  133 Szmajdzińska Alicja DNS

 

Chłopcy rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 154 Mizerski Oskar 00:24,23
2 155 Young Filip 00:24,48
3 152 Nabiałek Maciej 00:30,01
4 148 Walczak Juliusz DNS
5 149 Stolarski Dorian DNS
6 151 Stolarski Denis DNS
7 153 Lesicki Paweł DNS

 

Dziewczynki rocznik 2003-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 161 Kamińska Zofia 00:22,83
2 160 Piękoś Julia 00:25,60
3 159 Wicik Maja 00:30,25
  158 Lesicka Monika DNS

 

Chłopcy rocznik 2003-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 167 Zgrzywa Marek 00:18,94
2 166 Nazimek Maciej 00:23,29
3 164 Teległów Karol 00:23,34
4 165 Jeziorowski Bartosz 00:24,52