Zawody o Puchar Ferii Zimowych 3 lutego 2018 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 1 lutego 2018

Dziewczynki rocznik 2013 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Kalinowska Blanka 00:32,50
2 10 Walczak Amelia 00:34,92
3 9 Mądrala Amelia 00:35,14
4 2 Barwińska Amelia 00:36,40
5 5 Fetta Lilianna 00:49,47
6 4 Bujnowicz Zuzanna 01:22,07

 

Chłopcy rocznik 2013 młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 25 Androsz Witold 00:27,33
2 33 Zając Adam 00:30,55
3 24 Adamczyk Mikołaj Henryk 00:30,79
4 27 Barwiński Szymon 00:49,68
5 31 Napiórkowski Witold Julian 00:51,46
6 29 Fetta Tomasz 00:56,17
7 26 Barczyk Mateusz 00:56,81
8 21 Krupa Marek 00:56,94

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 39 Basiura Zofia 00:23,59
2 41 Krupa Magdalena 00:26,10
3 37 Adamczyk Franciszka Zofia 00:28,07
4 40 Gontar Karolina 00:35,46
5 45 Stwora Amelia 00:40,68
6 44 Wojciechowska Maria 00:45,57
7 43 Rosińska Julia 00:53,85

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 49 Kowalski Miłosz 00:24,58
2 52 Osiński Adam 00:29,88
3 48 Kołodziej Nicolas 00:31,17
4 50 Krynicki Bartosz 00:31,20
5 54 Twardowski Karol 00:32,65
6 56 Barkan Mateusz 00:34,65
7 47 Czajkowski Maksymilian 00:34,73
8 53 Racis Michał 00:36,94

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 62 Solecka Jaga 00:33,69
2 63 Szotowska Milena 00:36,04
3 65 Zając Natalia 00:40,25
4 60 Matusik Natalia 00:41,50
5 59 Karczewska Viktoria 00:41,68
6 67 Michalik Bianka 00:44,82
7 64 Wojciechowska Sara 00:48,36

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 74 Błażyński Wiktor 00:33,88
2 87 Słaboń Maks 00:34,01
3 77 Kasperek Ryszard 00:34,06
4 84 Nocoń Piotr 00:35,09
5 82 Mączka Maksymilian 00:37,03
6 81 Lotko Oliwier 00:39,97
7 86 Rosiński Hubert 00:41,37
8 85 Paliwoda Ignacy 00:42,43
9 75 Budnik Cezary 00:55,01
10 83 Nagórski Maksymilian 00:56,39
11 76 Karpiński Jakub 01:01,65

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 102 Petrykowska Blanka 00:27,76
2 95 Fałdowska Julia 00:36,66
3 98 Kroczyńska Wiktoria 00:37,32
4 92 Borys Sonia 00:38,22
5 101 Ostaszewska Natasza 00:38,72
6 97 Kapczyńska Natalia 00:41,81
7 104 Szymańska Barbara 00:43,40
8 105 Wiśniewska Martyna 00:46,80
9 91 Anuszek Helena 00:49,80
10 94 Czajkowska Wiktoria 00:50,41
11 103 Rzeźnik Rozalia 00:55,50
12 96 Fortuńska Pola 01:06,47

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 120 Krajewski Karol 00:28,10
2 119 Gwardys Oliwier 00:28,33
3 121 Krynicki Wojciech 00:29,66
4 116 Czerwski Wiktor 00:31,25
5 118 Fetta Marcin 00:35,34
6 113 Bielecki Konrad 00:35,57
7 115 Bosowski Franciszek 00:37,40
8 125 Walczak Nikodem 00:43,16
9 122 Osiński Franciszek 00:57,24

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 132 Górska Michalina 00:27,40
2 140 Romanowicz Maja 00:32,56
3 143 Wysocka Lena Marcelina 00:33,57
4 131 Filipowicz Wiktoria 00:34,08
5 135 Krynicka Zuzanna 00:34,29
6 136 Lesiak Łucja 00:36,79
7 139 Napiórkowska Wiktoria Zofia 00:36,79
8 137 Milczarek Zuzanna 00:39,79
9 134 Karkoszka Kinga 01:08,91

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 160 Łachut Krzysztof 00:28,10
2 159 Sęczkowski Miłosz 00:28,89
3 157 Smeja Mateusz 00:29,07
4 152 Kalinowski Kamil 00:32,11
5 155 Nagórski Mikołaj 00:32,52
6 154 Mosiej Piotr 00:33,71
7 149 Bosowski Stanisław 00:39,45
8 156 Osipiuk Julian 00:39,63
9 158 Stosik Konrad 00:53,60

 

Dziewczynki roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 164 Gontar Dominika 00:29,85
2 168 Pulińska Oliwia 00:30,04
3 167 Ostaszewska Iga 00:30,56
4 165 Kasperek Helena 00:31,50
5 166 Kujawa Julia 00:37,02
6 163 Barczyk Maja 00:42,49

 

Chłopcy roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 181 Michalak Igor 00:25,64
2 179 Pazdro Antoni 00:29,04
3 177 Domagała Hubert 00:31,37
4 182 Racis Mateusz 00:31,39

 

Dziewczynki roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 197 Pander Michalina 00:24,38
2 198 Warzecha Katarzyna 00:24,76
3 194 Kapczyńska Julia 00:28,50
4 186 Frąckowiak Natalia 00:28,55
5 188 Matysiak Maja 00:29,14
6 190 Stwora Natalia 00:29,45
7 195 Smeja Adrianna 00:31,60
8 189 Rosińska Livia 00:34,30
9 187 Łukasik Małgorzata 00:35,49
10 196 Stręczek Karolina 00:36,19
11 191 Zaręba Anastazja 00:37,51
12 185 Borys Nina 00:38,45
13 192 Czyż Emilia 00:40,96

 

Chłopcy roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 217 Drabek Jan 00:24,40
2 216 Imianowski Jakub 00:25,41
3 215 Słaboń Norbert 00:26,16
4 213 Wolski Natan 00:26,85
5 214 Gadawski Jakub 00:29,09
6 201 Osipiuk Antoni 00:31,37
7 203 Chomko Maksymilian 00:32,02
8 210 Fortuński Kamil 00:32,89
9 209 Perhon Bartosz 00:33,17

 

Dziewczynki roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 218 Domagała Pola 00:25,76
2 219 Górska Julia 00:30,61
3 220 Sitnik Hanna 00:40,12

 

Chłopcy roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas