Zawody o Puchar Ferii Zimowych 28 stycznia 2017 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 26 stycznia 2017

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 2 Ilasz Damian 00:44,65
  1 Fetta Liliana DNS
  3 Fetta Tomasz DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 6 Gełeta Aleksandra 00:42,16
2 7 Wesołowska Patrycja 00:43,22
3 9 Gontar Karolina 00:56,40
4 5 Rosińska Julia 01:04,56
  8 Wolska Aniela DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 12 Sołtan Franciszek 00:25,22
2 10 Dorobek Fryderyk 00:55,98
3 11 Gełeta Tomasz 00:59,73

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 17 Muszyńska Matylda 00:22,88
2 16 Ilasz Julia 00:24,61
3 15 Bizub Gabriela 00:24,89
4 18 Hedayati Nika 00:26,42
5 19 Solecka Jaga 00:27,95

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 28 Garbaczewski Kajetan 00:21,75
2 27 Grzegorowski Leon 00:24,78
3 30 Kasperek Ryszard 00:24,82
4 31 Poborski Jan 00:25,19
5 26 Lipiński Krzysztof 00:26,03
6 22 Bociąga Borys 00:31,05
7 29 Majkowski Mateusz 00:31,27
8 23 Jakóbiec Wiktor 00:41,59
9 25 Nagórski Maksymilian 00:51,02
  24 Kujawa Patryk DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 34 Borys Sonia 00:38,30
2 33 Mądry Kalina 00:42,90
3 36 Kapczyńska Natalia 00:44,91
  35 Ostaszewska Natasza DNS
  37 Janik Anna DNS
  38 Małolepsza Martyna DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 46 Gwardys Oliwier 00:26,79
2 45 Podolak Jakub 00:27,66
3 44 Musioł Marcel 00:33,68
4 43 Dorobek Franciszek 01:01,03
  42 Fetta Marcin DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 57 Kucharska Antonina 00:26,75
2 56 Syguda Zoja 00:27,58
3 52 Nowakowska Nicola 00:36,34
4 51 Wasiluk Julia 00:36,88
5 50 Lipińska Magdalena 00:43,87
  53 Knap Elżbieta DNS
  54 Szymańska Lena DNS
  55 Lechicka Zofia DNS

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 74 Sęczkowski Miłosz 00:27,73
2 72 Smeja Mateusz 00:30,00
3 67 Sobieraj Mateusz 00:31,64
4 70 Syguda Bruno 00:32,37
5 64 Nagórski Mikołaj 00:37,59
6 61 Bociąga Filip 00:38,25
7 69 Kędzierski Jakub 00:38,59
8 62 Maderski Maksymilian 00:43,39
  63 Ciechanowski Filip DNS
  65 Lasota Marcel DNS
  66 Byliński Franciszek DNS
  68 Kalista Filip DNS
  71 Janik Karol DNS
  73 Strychalski Michał DNS

Dziewczynki rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 90 Warzecha Katarzyna 00:25,71
2 88 Gontar Dominika 00:28,74
3 87 Wyszyńska Klaudia 00:30,73
4 81 Jednoróg Natalia 00:31,32
5 89 Poborska Olga 00:31,46
6 82 Borys Nina 00:32,24
7 79 Rosińska Livia 00:32,86
8 83 Borzyszkowska Marta 00:37,51
  78 Kujawa Julia DNS
  80 Kopulińska Julia DNS
  84 Knap Weronika DNS
  85 Ostaszewska Iga DNS
  86 Gonciarz Alicja DNS

 

Chłopcy rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 100 Musioł Kacper 00:23,37
2 99 Majkowski Jan 00:29,44
3 101 Chodyka Michał 00:32,43
4 94 Chomko Maksymilian 00:33,95
5 98 POWICKI FILIP 00:35,06
6 92 Kozłowski Mateusz 00:40,74
7 97 Strużycki Franciszek 00:42,30
8 93 Daniłów Maksymilian 00:42,39
  95 Lasota Adam DNS
  96 Józefecki Wiktor DNS

 

Dziewczynki rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 120 Pander Michalina 00:25,93
2 113 Wierzbicka Karolina 00:26,72
3 118 Kucharska Jadwiga 00:27,18
4 119 Chodyka Małgorzata 00:28,43
5 111 Smeja Adrianna 00:28,45
6 108 Kapczyńska Julia 00:28,76
7 116 Wnuk Aniela 00:28,90
8 112 Nowakowska Katarzyna 00:29,46
9 115 Brożek Oliwia 00:29,47
10 105 Płuciennikowska Natalia 00:37,02
  107 Górska Karolina DNS
  109 Zarzycka Hanna DNS
  110 Strychalska Marta DNS
  121 Aniela Wnuk DNS

 

Chłopcy rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 128 Hedayati Amir 00:25,52
2 127 Wolski Natan 00:26,51
3 126 Gadawski Jakub 00:30,26
4 124 Kędzierski Piotr 00:32,04
5 123 Ciecierski Hubert 00:35,71
  125 Józefecki Jan DNS

 

Chłopcy rocznik 2003-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 133 Nowakowski Wojciech 00:24,22
2 134 Kucharski Tadeusz 00:30,41
3 132 Płuciennikowski Jan 00:35,19