Zawody o Puchar Ferii Zimowych 27 stycznia 2018 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 25 stycznia 2018

Dziewczynki rocznik 2013 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Biegaj Otylia 00:44,78
2 4 Majdzinska Ewa 00:51,82
3 8 Trzcińska Hanna 00:55,02
4 1 Jędrysiak Lila 01:11,23

 

Chłopcy rocznik 2013 młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 24 Arent Piotr 00:28,89
2 28 Sawicki Borys 00:30,11
3 32 Witwicki Alan 00:32,98
4 21 Domański Filip 00:33,07
5 25 Janicki Karol 00:35,13
6 33 Hawranek Piotr 00:38,41
7 23 Androsz Witold 00:38,61
8 29 Skowron Mateusz 00:53,34
9 34 Frank Leon 00:56,22

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 40 Skowron Emilia 00:21,71
2 41 Wesołowska Patrycja 00:23,23
3 43 Patalong Julia 00:23,37
4 38 Leśnowolska Maria 00:25,03
5 37 Gocman Liliana 00:27,43
6 39 Myśliwy Matylda 00:34,60
7 42 Gilbert Valentine 00:45,11

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 48 Coddington Jan 00:19,52
2 52 Kinasiewicz Dzidek 00:20,09
3 55 Jasiński Michał 00:24,20
4 51 Kąpinski Antoni 00:34,44

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 59 Hawranek Wiktoria 00:24,25
2 66 Solecka Jaga 00:29,90
3 70 Zalewska Alicja 00:32,52
4 58 Czyż Alicja 00:34,02
5 69 WOJTKOWSKA Zofia 00:38,86
6 65 Prithiani Aliya 00:41,67
7 64 Pazura Natalia 00:46,33

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 80 Witkowski Oliwier 00:26,62
2 75 Domański Maciej 00:27,74
3 78 Świerczewski Mateusz 00:30,38
4 83 Ziółkowski Adam 00:32,81
5 81 Wróbel Franciszek 00:35,25
6 79 Wiśniewski Remigiusz 00:38,94
7 76 Meckier Ignacy 00:42,12

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 95 Gutowska Jadwiga 00:22,06
2 94 Drążkowska Antonia 00:25,75
3 93 Coddington Matylda 00:25,89
4 103 Sagała Anna 00:25,90
5 101 Pietkiewicz Mia 00:26,04
6 96 Kałużna Michalina 00:29,30
7 97 Koper Gabriela 00:29,67
8 100 Ostałowska Maja 00:30,40
9 92 Cieślakiewicz Ida 00:32,55
10 98 Oracka Lena 00:34,74
11 99 Orfin Magdalena 00:35,65
12 102 Piętka Zuzanna 00:48,02
13 91 Buławka Laura 00:49,29

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 131 Kaczmarczyk Karol 00:24,71
2 112 Banasiewicz Łukasz 00:24,73
3 115 Drzewakowski Michał 00:27,32
4 124 Kwiatkowski Stanisław 00:28,36
5 110 Al-Zubaidi Amin 00:28,61
6 116 Dudzic Tymon 00:28,94
7 113 Dębski-Welo Jacek 00:29,55
8 125 Leśnowolski Jan 00:34,23
9 122 Janicki Antoni 00:38,08
10 123 Jędrysiak Aleksander 00:42,81
11 121 Ilski Antoni 00:56,78

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 152 Turczyk Maja 00:21,64
2 155 Margasińska Anna 00:22,56
3 153 Trzcińska Agata 00:23,32
4 144 Królik Martyna 00:24,16
5 145 Lechicka Zofia 00:24,56
6 135 Chwyczko Aleksandra 00:26,08
7 154 Rode Ewa 00:27,45
8 141 Grajeta Antonina 00:28,63
9 143 Kąpinska Zofia 00:29,02
10 139 Gałaj Oliwia 00:29,94
11 149 Surowiecka Alicja 00:48,15
12 137 Fabiańska Julia 00:48,70

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 165 Frank Filip 00:19,04
2 164 Patalong Michał 00:19,46
3 157 Jasiński Miłosz 00:25,89
4 162 Sagała Piotr 00:26,52
5 163 Szyzdek Gustaw 00:29,29

 

Dziewczynki roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 172 Rycak Gabriela 00:26,16
2 171 Pietkiewicz Pola 00:26,95
3 169 Orfin Marta 00:30,68
4 168 Bednarczyk Małgorzata 00:31,23

 

Chłopcy roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 190 Margasiński Adam 00:22,24
2 186 Pacynko David 00:23,15
3 183 Miłkowski Jan 00:23,55
4 189 Zalewski Feliks 00:28,28
5 181 Kukowski Maksymilian 00:31,03
6 180 Janicki Franciszek 00:35,35
7 177 Czyż Juliusz 00:46,31

 

Dziewczynki roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 197 Kędziorek Weronika 00:19,29
2 193 Drzewakowska Agata 00:21,05
3 196 Jasińska Maja 00:21,24
4 214 Warzecha Katarzyna 00:21,31
5 198 Korszyńska Malina 00:22,92
6 211 Grygiel Gabriela 00:22,93
7 209 Banasiewicz Zuzanna 00:23,29
8 204 Ostałowska Aleksandra 00:23,51
9 206 Świerczewska Wiktoria 00:23,70
10 194 Dudzic Lena 00:24,51
11 199 Królik Zuzanna 00:25,35
12 195 Gałaj Amelia 00:26,23
13 210 Filipczak Zuzanna 00:26,94
14 213 Malinowska Maja 00:28,80
15 202 Moździerz Aleksandra 00:30,99
16 205 Raczko Gabriela 00:32,14

 

Chłopcy roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 234 Rode Jan 00:19,49
2 219 Kwiatkowski Jan 00:21,37
3 235 Drabek Jan 00:22,02
4 233 Coddington Marek 00:23,21
5 216 Al-Zubaidi Emir 00:23,49
6 218 Kukowski Iwo 00:26,76
7 217 Chwyczko Patryk 00:27,07
8 221 Chwedorczuk Franciszek 00:37,96

 

Dziewczynki roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 240 Kaflińska Oktawia 00:24,13
2 239 Kamińska Zuzanna 00:25,25

 

Chłopcy roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 245 Kubel Jakub 00:24,76
2 247 Surowiecki Kacper 00:31,36
3 248 Malinowski Oliwier 00:35,18