Zawody o Puchar Ferii Zimowych 26 stycznia 2019 - wyniki

 

Dziewczynki rocznik 2015 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Lep Helena 00:24,90
2 4 Barchańska Zuzanna 00:24,97
3 3 Kołodziejek Alicja 00:32,53
4 2 Popławska Patrycja 01:00,19

 

Chłopcy rocznik 2015 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Sibilski Mieszko 00:41,97
  8 Barkan Mikołaj DNS

 

Dziewczynki rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 17 Trzcińska Hanna 00:23,07
2 16 Lechowska Antonina 01:13,23
  13 Perczynska Ola DNS
  14 Kowalczyk Maja DNS
  15 Nowak Sara DNS

 

Chłopcy rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 22 Frank Leon 00:29,27
2 21 Huchrak Szymon 00:30,66
3 19 Palczewski Bruno 01:01,55
  20 Pitrus Szymon DNS

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 33 Pencarska Jadwiga 00:33,91
2 26 Kaszczyńska Karolina 00:35,09
3 27 Gronkowska Helena 00:42,42
4 28 Kauzal Małgorzata 00:46,92
5 31 Walczak Amelia 01:03,75
6 29 Paczóska Amelia 01:26,18
7 25 Florka Nadia 02:04,39
  30 Łoś Aleksandra DNS
  32 Geller Laura DNS

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 46 Śleboda Tymoteusz 00:36,93
2 47 Kościółek Oskar 00:37,11
3 42 Bielatowicz Miłosz 00:37,49
4 39 Kubik Aleksander 00:43,03
5 37 Świetlik Sebastian 00:43,65
6 45 Fałdowski Franciszek 00:43,76
7 36 Pawlik Jan 00:45,76
8 41 Pryboda Dominik 01:34,07
  35 Węgielewski Filip DNS
  38 Witczak Szymon DNS
  43 Leszczyński Szymon DNS
  44 Cieślik - Cyran Stanisław DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 54 Nowocin Natalia 00:28,54
2 59 Gontar Karolina 00:39,87
3 51 Myga Antonina 00:45,59
4 56 Lenczewska Nikola 00:48,68
5 52 Dudzińska Nadia 01:02,83
6 57 Skrzypek Zofia 01:07,54
  53 Widerska Julia DNS
  55 Kowalczyk Martyna DNS
  58 Komorowska Blanka DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 64 Barkan Mateusz 00:34,00
2 67 Czajkowski Maksymilian 00:36,63
3 65 Young Alexander 00:43,13
4 63 Worobjow Patryk 01:05,15
  66 Klimek Kacper DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 78 Morawetz Amelia 00:26,55
2 83 Stypułkowska Nina 00:29,48
3 87 Ustupska-Chyc Maja 00:31,18
4 86 Solecka Jaga 00:31,30
5 85 Zalewska Alicja 00:31,49
6 74 Bobel Hanna 00:37,61
7 81 Guziak Aleksandra 00:37,65
8 80 Świetlik Julia 00:38,98
9 71 Pawlik Pola 00:40,19
10 79 Zachara Emilia 00:45,31
11 75 Cypryan Gabrysia 00:57,75
12 73 Kauzal Magdalena 00:59,07
  72 Merda Zofia DNS
  77 Karpeta Tamara DNS
  82 Bachleda Curuś Hanna DNS
  84 Konopa Liliana DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 92 Poborski Jan 00:24,35
2 110 Słaboń Maks 00:28,44
3 102 Turza Jerzy 00:29,43
4 98 Popławski Michał 00:29,94
5 97 Laskowski Jan 00:32,54
6 90 Waligóra Antoni 00:32,80
7 93 Bielatowicz Nikodem 00:33,04
8 109 Lep Leon 00:33,47
9 91 Kołodziejek Oskar 00:35,27
10 94 Gruszczyński Adam 00:35,43
11 100 Komasara Daniel 00:38,36
12 107 Pena Szymon 00:38,77
13 108 Sikora Dawid 00:42,09
14 95 Bieńkowski Oliwier 00:45,22
15 88 Talarczyk Jeremi 00:56,31
  89 Wilk Tomasz DNS
  96 Kucharczyk Mikołaj DNS
  99 Smoleń Maciej DNS
  101 Witczak Jakub DNS
  103 Baldy Aleksander DNS
  104 Ustupski Borys DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 126 Kulig Maja 00:26,78
2 120 Bielańska Karolina 00:30,17
3 116 Klimczuk Zuzanna Maria 00:31,90
4 118 Świerska Dominika 00:32,83
5 119 Fałdowska Julia 00:33,57
6 115 Poduch Ada 00:35,77
7 122 Soczomska Maja 00:40,68
8 113 Krzysztofik Karolina 00:41,41
9 123 Gorzkiewicz Adrianna 00:43,07
10 112 Czajkowska Wiktoria 00:49,87
  121 Korczowska Nadia DNS
  124 Tuteja Milena DNS
  125 Kraj Małgorzata DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 139 Kaczmarczyk Karol 00:24,31
2 143 Prokop Adrian 00:25,54
3 141 Salawa Andrzej 00:28,72
4 130 Szefer Maurycy 00:30,60
5 137 Kwiatkowski Stanisław 00:30,73
6 135 Lenczewski Damian 00:47,26
  131 Indyka Jan DNS
  132 Stanisławski Jan DNS
  133 Cieplik Olaf DNS
  134 Obolewicz Aleksander DNS
  140 Pitrus Jakub DNS
  142 Trusz Ksawery DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 151 Trzcińska Agata 00:22,71
2 147 Lechicka Zofia 00:25,47
3 149 Sójka Maria 00:40,74
  146 Varf Noya DNS
  148 Leszczyńska Lena DNS

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 157 Sęczkowski Miłosz 00:23,15
2 162 Turza Józef 00:26,28
3 161 Grzybkowski Piotr 00:27,54
4 156 Kowalówka Szymon 00:30,37
5 155 Cypryan Tadeusz 00:34,58
  154 Wróblewski Maksymilian DNS
  158 Sofczyński Igor DNS
  159 Zając Grzegorz DNS
  160 Bogacki Jan DNS

 

Dziewczynki roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 180 Warzecha Katarzyna 00:24,30
2 167 Poborska Olga 00:25,35
3 171 Kościółek Klaudia 00:27,11
4 166 Zubek Anna 00:27,56
5 179 Radwańska Katarzyna 00:30,14
6 173 Tomczak Zofia 00:37,47
7 168 Jurczak Gabriela 00:38,32
8 175 Kurowicka Zuzanna 00:39,86
9 181 Gontar Dominika 00:42,89
10 177 Pyłkowska Agnieszka 01:09,78
  172 Varf Maya DNS
  174 Pena Weronika DNS

 

Chłopcy roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 189 Kwiatkowski Jan 00:25,02
2 195 Ustupski Chyc Szymon 00:25,49
3 210 Górecki Wojciech 00:28,27
4 188 Soczomski Mikołaj 00:28,32
5 194 Osiński Filip 00:29,03
6 193 Zalewski Feliks 00:32,23
7 185 Racis Mateusz 00:35,24
8 192 Szczepański Bartosz 00:45,52
9 183 Lenczewski Dawid 00:50,79
  184 Konopa Nikodem DNS
  186 Pitrus Mikołaj DNS
  190 Baldy Adrian DNS
  191 Kraj Mateusz DNS

 

Dziewczynki roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 197 Worobjow Weronika 00:33,76
2 196 Orzechowska Martyna 00:36,06

 

Chłopcy roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 204 Bielańska Zofia 00:23,75
2 206 Mikulski Michał 00:26,53
3 205 Kowalówka Sergiusz 00:28,49
  202 Walczak Juliusz Wojciech DNS
  203 Trusz Franciszek DNS
  209 Wiercioch Antoni DNS