Zawody o Puchar Ferii Zimowych 25 lutego 2017 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 23 lutego 2017

Dziewczynki rocznik 2013 i młodsze
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 3 Głusik Ksenia 00:35,67
2 4 Piotrowska Mia 00:37,76
3 1 Dogru Ela 02:04,50
  2 Szczerek Julia DNS

 

Chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
  7 Witkowski Jan DSQ
  8 Kos Aleksander DNS
  9 Urbańczyk Xawery DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 25 Głusik Milena 00:23,76
2 15 Hood Margaret 00:30,32
3 27 Manente Victoria 00:32,91
4 14 Skuza Carmen 00:38,77
5 26 Handzel Emilia 00:42,92
6 20 Żehaluk Hanna 00:43,53
7 17 Gocman Liliana 00:46,64
8 19 Leśnowolska Maria 01:24,66
  13 Hodge Nia DNS
  16 Buła Karolina DNS
  18 Wojnarska Nela DNS
  21 Sembol Natalia DNS
  22 Suchwicka Natalia DNS
  23 Paczyńska Zofia DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 37 Głusik Aleksander 00:19,12
2 38 Kupczyński Andrzej 00:20,18
3 42 Kapler Kosma 00:22,72
4 39 Leonowicz Alexander 00:25,63
5 34 Coddington Jan 00:25,74
6 35 Białousz Stanisław 00:26,95
7 40 Jasiński Michał 00:27,15
8 36 Zbyszyński Janusz 00:27,52
9 41 Kublik Piotr 00:29,56
10 33 Gramann Leon 00:30,19
  31 Pietrzak Maciej DNS
  32 Guilfoyle James DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 53 Morawetz Amelia 00:31,42
2 51 Piotrowska Pola 00:37,02
3 50 Kuhl Klara 00:37,95
4 52 Tarasiewicz Kira 00:47,59
5 45 Gurgacz Blanka 01:29,67
  46 Michałowska Aleksandra DNS
  47 Kot Barbara DNS
  48 Kot Zofia DNS
  49 Krzywińska Julia DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 61 Kwiatkowski Stefan 00:35,96
2 68 Ziółkowski Adam 00:36,33
3 60 Mądrala Mateusz 00:41,98
4 62 Milewicz Ignacy 00:42,75
5 69 Brzyski Błażej 00:44,65
6 59 Kopcik Jakub 00:48,72
7 57 Wróbel Franciszek 00:50,76
8 58 SOWIŃSKI PIOTR 00:52,09
9 63 Kowalik Olivier 00:56,22
10 64 Kapczyński Jan 01:02,33
11 65 Handzel Jan 01:35,10
  56 Guilfoyle Joshua DNS
  66 Szpakowski Jakub DNS
  67 Łapa Szymon DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 95 Maksym Susie 00:25,05
2 92 Głusik Natasza 00:25,99
3 83 Gutowska Jadwiga 00:26,40
4 82 Coddington Matylda 00:31,72
5 77 Drążkowska Antonia 00:32,34
6 78 Świerad Barbara 00:33,15
7 93 Leonowicz Pola 00:34,09
8 73 Jurczyk Weronika 00:36,62
9 94 Kublik Alicja 00:37,79
10 88 Kamińska Michalina 00:38,55
11 74 Witkowska Aleksandra 00:41,37
12 87 Kowalska-Frączyk Zofia 00:42,59
13 85 Manente Sofia 00:42,88
14 81 Ottink Iris 00:43,20
15 72 Jurczyk Laura 00:45,09
16 76 Kulak Hanna 00:50,29
  75 Krzeszowska Julia DNS
  79 Styczeń Gaja DNS
  80 Olszewska Amelia DNS
  84 Bemben Natalia DNS
  89 Sagała Anna DNS
  90 Sawiak Ida DNS
  91 Kałużna Michalina DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 112 Malasek Jan 00:27,13
2 113 Kaczmarczyk Karol 00:28,57
3 111 Banasiewicz Łukasz 00:30,20
4 110 Al-Zubaidi Amin 00:30,72
5 108 Zbyszyński Jerzy 00:33,45
6 104 Drzewakowski Michał 00:33,79
7 100 Polanowski Leon 00:36,34
8 103 Dudzic Tymon 00:36,39
9 101 Gramann Samuel 00:36,42
10 115 Altinoz Kayi 00:37,13
11 105 Bednarski Olaf 00:43,00
12 99 Leśnowolski Jan 01:18,62
  102 Sembol Viktor DNS
  107 Wojnarski Kacper DNS
  109 Kowalik Marcel DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 132 Margasińska Ania 00:24,59
2 129 Artymowska Maria 00:24,61
3 133 Skobel Aleksandra 00:26,79
4 134 TRZCIŃSKA AGATA 00:27,10
5 127 Królik Martyna 00:28,86
6 135 Rode Ewa 00:30,09
7 128 Szyszka Lena 00:32,35
8 122 Kotulska Anna 00:33,15
9 126 Plewka Łucja 00:33,73
10 131 Samborska Olimpia Bianka 00:33,87
11 136 Hood Lilian 00:34,88
12 121 Zawadzka Chloe 00:35,91
13 123 Pasternak Katarzyna 00:38,02
14 119 Jedynak Zofia 00:38,82
15 124 Napiórkowska Wiktoria Zofia 00:41,31
16 125 Miszczak Natalia 00:49,36
17 120 Rosen Abigail 00:50,96
  118 Bakulińska Gabriela DNS
  130 Łapa Hanna DNS

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 148 Kwiatkowski Szymon 00:24,82
2 159 Niewiadomski Jan 00:25,52
3 158 Frank Filip 00:26,66
4 156 Kuhl Albert 00:27,52
5 151 Szyzdek Gustaw 00:29,24
6 145 SOWIŃSKI ANTONI 00:29,54
7 157 Jasiński Miłosz 00:30,47
8 144 Załęczny Krzysztof 00:30,54
9 147 Oszup-Rawicz Leon 00:30,96
10 146 Dogru Adam 00:31,50
11 143 Tomala Maciej 00:34,28
12 142 Jankowski Miłowit 00:35,91
13 152 Głowacki Maksymilian 00:40,52
14 155 Antczak Mikołaj 00:41,63
15 141 GURGACZ SZYMON 00:48,89
  149 Wiczak Piotr DNS
  153 Sagała Piotr DNS
  154 Cutini Giorgio DNS

Dziewczynki rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 179 Warzecha Katarzyna 00:22,88
2 172 Jasińska Maja 00:25,11
3 180 Banasiewicz Zuzanna 00:25,16
4 169 Skuza Laura 00:25,37
5 177 Polakowska Zuzanna 00:26,65
6 167 Dudzic Lena 00:27,35
7 171 Kukowska Juliana 00:27,63
8 174 Teuchmann Julia 00:27,69
9 166 Królik Zuzanna 00:29,81
10 164 Kulak Karolina 00:30,36
11 163 Gramann Zuzanna 00:30,69
12 162 Shwartz Katarzyna 00:32,48
13 161 Golec Izabela 00:47,10
  165 Ottink Lente DNS
  168 Cyrańska Maja DNS
  173 Drzewakowska Agata DNS
  175 Skonecka Maja DNS

 

Chłopcy rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 199 Kos Adrian 00:22,00
2 196 Murer Julian 00:23,18
3 198 Margasiński Adam 00:24,96
4 191 Dobrzyński Wiktor 00:25,33
5 201 Pacynko David 00:25,70
6 197 Smuga Maksymilian 00:25,76
7 195 Al-Zubaidi Emir 00:27,06
8 190 Mazurek Amadeusz 00:27,55
9 183 Lebiecki Piotr 00:32,26
10 185 Dąbrowa Jakub 00:32,53
11 186 Kukowski Iwo 00:33,45
12 200 Brzyski Bartosz 00:33,52
13 188 Kukowski Maksymilian 00:33,77
14 194 Manente Alessandro 00:34,35
  184 OSTROWSKI ANTONI DNS
  187 Dopierała Stanisław DNS
  189 Choiński Marcel DNS
  192 Pawlikowski Szymon DNS
  193 Paczkowski Krzysztof DNS

 

Dziewczynki rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 209 Niewiadomska Anna 00:22,75
2 206 Smuga Anna 00:24,90
3 210 Szyszka Sonia 00:25,50
4 205 Grygiel Gabriela 00:26,35

 

Chłopcy rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 222 Rode Jan 00:21,83
2 223 Słaboń Norbert 00:22,56
3 216 Coddington Marek 00:25,48
4 221 Pawlik Maksymilian 00:25,89
5 219 Markowski Kamil 00:26,42
6 214 Miszczak Maksymilian 00:27,51
7 220 Antczak Mateusz 00:30,92
8 218 Altinoz Teo 00:31,54
9 215 Rosen Jonah 00:31,57
  217 Krzeszowski Marceli DNS

 

Dziewczynki i chłopcy roczniki 2003-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 231 Polakowska Aleksandra 00:26,04
2 228 Jakubowska Agata 00:26,30
3 229 Kaflińska Oktawia 00:26,37
4 226 Miszczak Emilia 00:26,64
5 230 Bartnik Xawery 00:29,03
6 232 Orzeszek Marta 00:30,61
  227 Paczkowska Annna DNS