Zawody o Puchar Ferii Zimowych 24 lutego 2018 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 22 lutego 2018

Dziewczynki rocznik 2014 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Strama Chevallier Amelia 00:51,56
2 2 Kitaychyk Anastasia 01:09,31
3 3 Proszkiewicz Amelia 01:10,32

 

Chłopcy rocznik 2014 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 10 Rajpold Jan 00:27,09
2 11 Sowa Filip 00:44,40

 

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 18 Stoch Antonina 00:25,79
2 17 Pencarska Jadwiga 00:30,20
3 16 Gronkowska Helena 01:00,66
4 14 Bizub Agata 01:10,83

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 27 Rajpold Aleksander 00:22,14
2 21 Dudzikowski Maciej 00:27,20
3 22 Ilasz Damian 00:30,35
4 29 Świetlik Sebastian 00:39,98
5 23 Jagodziński Kacper 00:44,10
6 24 Masztalik Mikołaj 00:48,79

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 37 Łukaszczyk Gloria 00:29,20
2 34 Handzel Emilia 00:34,96
3 42 Wolska Aniela 00:38,21
4 39 Nowak Emilia 01:25,34
5 40 Pawłowska Zuzanna 01:33,82
6 38 Myga Antonina 01:38,11

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 54 Kamiński Antoni 00:26,13
2 53 Szymla Jan 00:36,96
3 52 Stobierski Jędrzej 00:42,15
4 46 Gajewski Jan 01:00,22
5 47 Gajewski Maciej 01:03,71
6 51 Starzycki Antoni 01:03,74

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 60 Ilasz Julia 00:25,28
2 73 Łapka Kaja 00:27,65
3 67 Szwiec Julia 00:34,61
4 69 Tarasiewicz Kira 00:36,14
5 72 Dyl Agata 00:38,79
6 68 Świetlik Julia 00:38,90

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 91 Rajpold Kacper 00:22,82
2 79 Dziadkowiec Maciej 00:25,08
3 81 Handzel Jan 00:25,78
4 86 Samul Piotr 00:26,44
5 85 Samul Jakub 00:27,54
6 75 Błachno Szymon 00:27,86
7 84 Pencarski Grzegorz 00:30,97
8 87 Sosiński Leon 00:33,02
9 90 Brault Marcel 00:33,23
10 78 Bylina Jędrzej 00:38,96
11 82 Kubański Jakub 00:47,47
12 89 Ustupski Borys 01:10,11

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 102 Maksym Suzie 00:22,31
2 103 Kulig Maja 00:26,26
3 93 Bielańska Karolina 00:28,84
4 100 Świerska Dominika 00:37,77
5 95 Danielska Julia 00:40,19
6 101 Wszołek Nadia 00:41,18
7 97 Mikołajaczak Antonina 00:41,90

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 108 Kicmal Krystian 00:25,25
2 113 Salawa Andrzej 00:28,46
3 105 Brzeziński Aleksander 00:28,65
4 118 Szymla Zygmunt 00:29,11
5 111 Polit Olivier 00:30,04
6 119 Pękalski Marek 00:31,39
7 109 Krzystański Konrad 00:37,47

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 126 Masztalik Maja 00:23,97
2 125 Wróblewska Lena 00:27,48
3 123 Kapel Karolina 00:27,56
4 121 Dyl Alicja 00:28,80
5 124 Pasternak Katarzyna 00:28,95

 

Chłopcy roczniki 2008-2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 139 Wiercioch Stanisław 00:20,81
2 133 Stobierski Wojciech 00:24,17
3 129 Gajewski Antoni 00:24,45
4 130 Gajewski Franciszek 00:26,10
5 137 Soczomski Mikołaj 00:26,87

 

Dziewczynki roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 147 Szymla Agnieszka 00:23,70
2 146 Starzycka Barbara 00:30,26

Dziewczynki roczniki 2004-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 156 Bielańska Zofia 00:21,16
2 153 Dudzikowska Zuzanna 00:23,35
3 157 Dyl Anna 00:25,30
4 160 Wróblewska Maja 00:25,44

 

Chłopcy roczniki 2004-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 174 Wiercioch Antoni 00:21,73
2 173 Mikulski Michał 00:22,14
3 168 Szczepański Bartosz 00:23,16
4 171 Knapczyk Krystian 00:23,27
5 175 Wiercioch Franciszek 00:23,43
6 167 Stanuch Oliwier 00:25,49
7 164 Baldy Adrian 00:26,82
8 165 Danielski Daniel 00:33,40
9 172 Kopczyński Łukasz 00:37,57