Zawody o Puchar Ferii Zimowych 23 lutego 2019 - wyniki

 

Dziewczynki rocznik 2015 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Wlazło Zuzanna 00:32,18
2 3 Kłopotowska Klara 00:59,14
3 4 Potyraj Aniela 01:02,28
  1 Black Emily DNS

 

Chłopcy rocznik 2015 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Gołasiewicz Gustaw 00:37,39
  6 Karmasz Jan DNS
  8 Coppock Zachary DNS

 

Dziewczynki rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 17 Horecka Zuzanna 00:36,75
2 18 Piotrowska Julia 00:47,34
3 11 Shynkorenko Dana 01:10,17
4 16 Sędkowska Urszula 02:11,88
  12 Burzyńska Elżbieta DNS
  13 Dolna Michalina DNS
  14 Płuciennik Tola DNS
  15 Pytko Antonina DNS

 

Chłopcy rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 25 Makarov Timyr 00:40,23
2 26 Krupa Marek 01:35,21
  22 Wiłkojć Henryk DNS
  23 Jaskólski Oscar DNS
  24 Melon Stanisław DNS

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 32 Szewczyk Jagoda 00:40,95
2 39 Walsh Ella 00:48,31
3 42 Bilik Aleksandra 00:50,56
4 47 Sawik Kalina 00:53,16
5 31 Garbaczewska Hanna 00:57,27
6 41 Burakowska Alicja 00:59,10
7 30 Chelchowska Eliza 01:08,48
8 37 Iwan Michalina 01:22,17
9 46 Kotłowska Alicja 01:46,41
  33 Antos Nadia DNS
  34 Jaskólska Klaudia DNS
  35 Marona Aleksandra DNS
  36 Romanowska Anna DNS
  38 Wyleżych Pola DNS
  40 Szczerek Julia DNS
  43 Olszówka Pola DNS
  44 Black Lucy DNS
  45 Adams Lara DNS

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 63 Adamczyk Mikołaj 00:32,40
2 57 Poniński Marcel 00:36,42
3 59 Kubik Aleksander 00:37,45
4 62 Jagodziński Kacper 00:38,41
5 55 Ilasz Damian 00:43,48
6 52 Klich Krzysztof 00:44,37
7 61 Szotowski Karol 00:44,45
8 68 Struzik Cyryl 00:44,86
9 54 Tatarek Maks 00:47,49
10 69 Nikodem Wojnicz 01:02,14
11 67 Suterski Michał 01:04,31
12 65 Kapinos Krzysztof 01:04,52
13 64 Kacała Dawid 01:08,35
14 56 Mlynek Natan 01:16,78
  50 Miliszkiewicz Adam DNS
  51 Szymanek Jan DNS
  53 Scanlan Eric DNS
  58 Pławiński Adam DNS
  60 Szewczyk Tymoteusz DNS
  66 Czajkowski Oliver DNS
  70 Klepaczka Piotr DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 75 Myga Antonina 00:34,98
2 87 Adamczyk Franciszka 00:35,52
3 85 Krupa Magdalena 00:37,97
4 76 Proszowska Oliwia 00:41,35
5 79 Makarova Milana 00:43,88
6 77 Ślisińska Adela 00:46,72
7 86 Sędkowska Hanna 00:51,61
8 82 Dunn Freya 01:07,94
9 84 Najda Jagoda 01:19,54
  74 Patraszewska Łucja DNS
  78 Pilszek Roksana DNS
  80 Dziuba Melania DNS
  81 Banaszek Karolina DNS
  83 Lemarechal Alexandra DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 100 Kowalski Rafał 00:24,22
2 98 Hys Maksymilian 00:33,81
3 97 Kowalski Miłosz 00:33,95
4 95 Daemen Tomek 00:37,59
5 99 Kołodziej Nicolas 00:40,17
6 92 Żur Milan 01:02,33
7 93 Witkowski Alan 01:03,23
8 91 Lewak Juliusz 01:09,20
9 96 Gajewski Jakub 01:26,05
  94 Jaskólski Kacper DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 108 Ilasz Julia 00:25,96
2 119 Szotowska Milena 00:28,70
3 112 Hedayati Nika 00:31,70
4 115 Szewczyk Kalina 00:32,64
5 113 White Ella 00:33,95
6 105 Łataś Małgorzata 00:34,57
7 104 Wasilewska Julia 00:40,61
8 116 Dunn Lacey 00:56,61
9 118 Gombarczyk Nikola 01:10,18
10 111 Ogiela Lena 01:24,09
  107 Szymanek Weronika DNS
  109 Szewczyk Natasha DNS
  110 Moch Aleksandra DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 139 Poborski Jan 00:26,95
2 131 Garbaczewski Kajetan 00:29,00
3 135 Lipiński Krzysztof 00:35,47
4 129 Łapeta Tymon 00:37,23
5 134 Chałupnik Krzysztof 00:37,69
6 132 Chelchowski Daniel 00:41,00
7 123 Ciołek Marcel 00:42,85
8 130 Gawron Wiktor 00:44,02
9 126 Konarzewski Adam 00:44,48
10 137 Szymura Filip 00:45,52
11 124 Konieczka Leon 00:46,24
12 127 Gajewski Kacper 00:47,13
  125 Chruścicki Jakub DNS
  128 Etmański Jakub DNS
  133 Scanlan Tim DNS
  136 Adams Dylan DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 149 Petrykowska Blanka 00:25,34
2 153 Borys Sonia 00:29,98
3 147 Wiśniewska Martyna 00:32,08
4 148 Tatarek Lena 00:32,92
5 151 Hall Lilianna 00:36,72
6 143 Kapczyńska Natalia 00:38,65
7 154 Radzikowska Zuzanna 00:42,52
  145 Zapława Aleksandra DNS
  146 Płuciennik Helena DNS
  152 Dziuba Lea DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 161 Musioł Marcel 00:24,16
2 162 Gwardys Oliwier 00:25,32
3 172 Kicmal Krystian 00:29,87
4 168 Hys Piotr 00:30,71
5 173 Simonite Sam 00:36,45
6 163 Męciński Leon 00:49,91
7 159 Pacholec Antoni 00:52,85
  158 Kelly Alex DNS
  160 Etmański Bartłomiej DNS
  164 Burzyński Antoni DNS
  165 Załuski Jeremi DNS
  166 Miliszkiewicz Hubert DNS
  167 Polit Olivier DNS
  169 Galicki Mateusz DNS
  171 Black Yiannis DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 192 Kucharska Tosia 00:24,20
2 190 Syguda Zoja 00:26,94
3 186 Ponińska Lena 00:27,06
4 181 Księżak Zofia 00:28,92
5 187 Filipowicz Wiktoria 00:29,87
6 180 Wysocka Lena Marcelina 00:30,82
7 191 Karkoszka Kinga 00:31,55
8 182 Kotłowska Klaudia 00:34,23
9 183 Lipińska Magdalena 00:37,77
10 188 Holwek Julia 00:38,78
11 185 Walsh Nicole 00:39,22
12 189 Milczarek Zuzanna 00:43,87
  177 Szewczyk Nadia DNS
  179 Jaczun Luiza DNS
  184 Bilik Anna DNS

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 209 Sęczkowski Miłosz 00:24,42
2 200 Smeja Mateusz 00:28,18
3 201 Olszak Jaromir 00:29,00
4 210 Dąbrowski Jan 00:29,52
5 206 Piotrowski Stanisław 00:29,56
6 196 Konieczka Filip 00:36,72
7 199 Stosik Konrad 00:39,16
  197 Żelechowski Stefan DNS
  198 Myrcha Szymon DNS
  202 Antos Kuba DNS
  203 Scanlan Sean DNS
  204 Kalista Filip DNS
  205 Sobieraj Mateusz DNS

 

Dziewczynki roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 222 Matysiak Maja 00:28,41
2 225 Poborska Olga 00:29,22
3 219 Bai Meimei 00:31,58
4 221 Borys Nina 00:32,29
5 215 Vyshniak Anastasiia 00:32,95
6 223 Szymura Emilia 00:33,28
7 216 Sacha Marcelina 00:34,24
8 214 Mrozek Weronika 00:42,28
9 213 Kołodziej Maja 00:43,61
10 218 Jakobsze Wiktoria 00:45,23
  217 Kelly Cameron DNS
  220 Lemarechal Laura DNS
  224 Pilszek Martyna DNS

 

Chłopcy roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 233 POWICKI FILIP 00:26,98
2 232 Rokita Mirek 00:28,78
3 234 Chodyka Michał 00:29,84
4 230 Struzik Julian 00:30,41
5 237 Czempiel Oliwier 00:30,54
6 229 Boguszewski Andrzej 00:33,04
7 235 Simonite Jack 00:36,92
  231 Bujnowski Alexander DNS

 

Dziewczynki roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 243 Domagała Pola 00:22,61
2 240 Smeja Adrianna 00:26,12
  241 Ogińska Amelia DNS
  242 Kelly Kyle DNS

 

Chłopcy roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 250 Hedayati Amir 00:27,02
2 247 Tylkowski Wiktor 00:28,69
3 248 Jakobsze Marek 00:34,95
  249 Kelly Shannon DNS