Zawody o Puchar Ferii Zimowych 21 stycznia 2017 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 19 stycznia 2016.7

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 1 Lubach Liliana 01:06,68
2 2 Poniński Marcel 01:07,19

 

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 4 Stwora Amelia 00:35,58
2 7 Kowalski Miłosz 00:43,47
3 5 Brzoskowska Ina 00:43,68
  6 Żabniak Tomasz DNS
  8 Wieczorek Cezary DNS

 

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 16 Nowak Helena 00:19,79
2 15 Zawada Michał 00:27,21
3 12 Zagził Sonia 00:28,60
4 13 Stępień Iga 00:31,67
5 14 LASKUS JAKUB 00:38,30
  11 Chim Liliana DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 28 Petrykowska Blanka 00:31,62
2 26 Skiba-Kleczkowska Syntia 00:43,28
3 20 Fortuńska Pola 00:46,20
4 22 Sikorska Marianna 00:49,40
5 18 Szymańska Barbara 00:50,49
  19 Zaszewska Weronika DNS
  21 Wolska Antonina DNS
  23 Marzec Lena DNS
  24 Marzec Wiktoria DNS
  25 Kurzyk Antonina DNS
  27 Rajca Matylda DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 39 Karcz Michał 00:32,12
2 36 Bosowski Franciszek 00:32,19
3 31 Psonak Mikołaj 00:35,83
4 35 WIŃSKI MIŁOSZ 00:37,93
5 38 Paszczyk Mirosław 00:41,62
  34 Czerwski Wiktor DSQ
  32 Pacek Przemysław DNS
  33 Piasta Jakub DNS
  37 Wakieć Leon DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 55 Górska Michalina 00:27,00
2 56 Witer Helena 00:28,05
3 54 Kopel Lilianna 00:29,42
4 57 Turczyk Maja 00:30,73
5 48 Brzoskowska Lena 00:32,21
6 45 Ponińska Lena 00:32,88
7 47 Filipowicz Wiktoria 00:33,16
8 53 Romanowicz Maja 00:33,29
9 44 Krawczuk-Szałasow Amelia 00:33,80
10 50 Karkoszka Kinga 00:35,56
11 49 Milczarek Zuzanna 00:37,30
12 52 Lesiak Łucja 00:45,15
13 51 Zagził Karolina 00:58,57
  43 Laskus Aleksandra DNS
  46 Wojciechowska Julia DNS

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 66 Sęczkowski Miłosz 00:28,31
2 67 Łachut Krzysztof 00:30,17
3 64 Zawada Mateusz 00:30,87
4 61 Bosowski Stanisław 00:31,71
  60 Piaskowski Maciej DNS
  62 Wojciechowski Mateusz DNS
  63 Wojciechowski Tomasz DNS
  65 Strychalski Michał DNS

 

Dziewczynki rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 81 Pulińska Oliwia 00:25,12
2 82 Stwora Natalia 00:25,81
3 80 Frąckowiak Natalia 00:27,38
4 84 Cebula Aniela 00:29,22
5 83 Leszczyk Lena 00:29,37
6 78 Sikorska Krystyna 00:30,32
7 77 Sonia Skiba-Kleczkowska 00:30,42
8 71 Radzikowska Zofia 00:31,16
9 73 Hamowska Emilia 00:32,53
10 79 Matysiak Maja 00:33,16
11 72 Lipka Paulina 00:34,03
12 70 Sikorska Maja 00:36,96
  74 Żabniak Adrianna DNS
  75 Reich Aleksandra DNS
  76 Reich Weronika DNS

 

Chłopcy rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 103 Turczyk Jakub 00:20,65
2 102 Łagidze Robert 00:20,74
3 101 Drabek Jan 00:22,37
4 99 Zawada Karol 00:28,25
5 92 Parafiniuk Szymon 00:28,27
6 94 Godycki-Ćwirko Filip 00:29,24
7 90 Woźniak Stanisław 00:29,37
8 97 Boguszewski Andrzej 00:29,44
9 95 Pazdro Antoni 00:30,15
10 98 Fedaczyński Stanisław 00:31,55
11 96 Perhon Bartosz 00:31,72
12 88 Goik Błażej 00:41,18
  87 Rusek Mateusz DNS
  89 Jakubowiak Kamil DNS
  91 Borkowski Mateusz DNS
  93 Wakieć Michał DNS
  100 Klimek Kamil DNS

Dziewczynki rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 118 Kunce Kornelia 00:23,50
2 115 Stępień Ada 00:26,44
3 116 Górska Julia 00:30,48
4 109 Sitnik Hanna 00:33,90
5 111 Stręczek Karolina 00:36,05
6 110 Szymańska Hanna 00:39,90
  108 Knap Michalina DNS
  112 Piaskowska Anna DNS
  113 Strychalska Marta DNS

 

Chłopcy rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 124 Imianowski Jakub 00:23,34
2 125 Papież Jan 00:24,08
3 122 Fortuński Kamil 00:35,83
  123 Wojciechowski Mateusz DNS

 

Dziewczynki i chłopcy rocznik 203-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 128 Hedayati Reza 00:21,35
2 131 Drabek Jakub 00:21,54
3 132 Klimczak Kajetan 00:24,95
4 130 Oleś Piotr 00:26,58
PK 129 Marks Patrycja 00:21,36