Zawody o Puchar Ferii Zimowych 20 stycznia 2018 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 18 stycznia 2018

Dziewczynki rocznik 2014 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
2 1 Trzcińska Hanna 00:52,65

 

Chłopcy rocznik 2014 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
7 1 Kapler Kajetan 00:22,48
6 2 Jeziorowski Bruno 00:52,83

 

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
13 1 Jeziorowska Amelia 00:20,68
14 2 Kucińska Hanna 00:25,94
18 3 Piotrowska Mia 00:28,61
11 4 Dogru Ela 00:28,70
19 5 Połcik Olga 00:43,18
17 6 Molendowska Iga 00:45,89
12 7 Gorzelanczyk-Stoppa Julia 00:49,35
20 8 Zadrożna Małgorzata 01:02,52

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
30 1 Słowik-Sułkowski Wawrzyniec 00:24,49
28 2 Rumian Ivo 00:26,78
31 3 Szczodry Tymon 00:31,03
23 4 Galik Damian 00:37,18
27 5 Perłowski Stanisław 00:44,14
26 6 Korulski Maurycy 00:47,63
24 7 Grocholski Piotr 00:49,02

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
44 1 Rupa Hanna 00:29,98
45 2 Wilińska Hanna 00:31,50
43 3 Rumian Nadia 00:32,27
48 4 Łapka Kaja 00:32,58
41 5 Paczyńska Zofia 00:35,06
46 6 Patalong Julia 00:44,16
38 7 Kasprzak Maja 00:53,08
40 8 Kozłowska Zuzanna 00:58,37

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
63 1 Kapler Kosma 00:27,99
58 2 Sołtan Franciszek 00:28,55
53 3 Coddington Jan 00:36,88
54 4 Domański Mateusz 00:38,72
56 5 Rzepkowski Aleksander 00:45,61
55 6 Leśniewski Gustaw 00:52,73
61 7 Jasiński Michał 00:52,81
51 8 Behrendt Jan 01:24,63

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
69 1 Hawranek Wiktoria 00:30,05
76 2 Piotrowska Pola 00:34,45
78 3 Solecka Jaga 00:35,07
77 4 Rupa Martyna 00:35,60
67 5 Grocholska Barbara 00:35,65
66 6 Bukat Maria 00:36,90
74 7 Li Yaxuan Emma 00:38,06
72 8 Kosińska Hanna 00:38,18
71 9 Kazimierska Wiktoria 00:45,16

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
90 1 Słowik-Sułkowski Szczepan 00:31,20
92 2 Tarnowski Antoni Ignacy 00:32,47
82 3 Brzyski Błażej 00:35,79
87 4 Łapeta Tymon 00:43,32
91 5 Smurzyński Jakub 00:59,51
85 6 Kąpiński Franciszek 01:08,60

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
101 1 Gutowska Jadwiga 00:29,28
100 2 Drążkowska Antonia 00:33,86
119 3 Żwirko Agata 00:34,47
97 4 Cieśla Weronika 00:35,95
113 5 Sagała Anna 00:37,62
103 6 Korulska Aleksandra 00:38,42
96 7 Bielecka Maja 00:44,25
104 8 Kozłowska Hanna 00:50,61
102 9 Kasprzak Milena 00:51,77

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
136 1 Zbyszyński Jerzy 00:29,52
139 2 Malasek Jan 00:30,61
124 3 Banasiewicz Łukasz 00:34,00
122 4 Al-Zubaidi Amin 00:34,06
129 5 Majewski Kacper 00:34,21
131 6 Matusiak Grzegorz 00:36,28
125 7 Cieślak Aleksander 00:36,74
127 8 Iwański Michał 00:37,79
135 9 Wiliński Wojciech 00:39,05
132 10 Połcik Filip 00:40,57
140 11 Siwik Bartosz 00:40,84
133 12 Szemerda Maciej 00:45,20

 

Dziewczynki roczniki 2008-2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
153 1 Margasińska Anna 00:26,51
187 2 Trzcińska Agata 00:27,57
183 3 Tarnowska Helena Gabriela 00:29,77
186 4 Rzepkowska Katarzyna 00:31,17
175 5 Ługowska Zofia 00:31,98
172 6 Kierzkowska Kornelia 00:32,95
184 7 Woźniak Małgorzata 00:33,70
169 8 Haręza Sonia 00:33,72
148 9 Domańska Julia 00:34,20
185 10 Wojas Karolina 00:34,25
173 11 Kosińska Barbara 00:35,24
157 12 Niewiadomska Lena 00:35,54
188 13 Krzeszowiec Aleksandra 00:35,59
147 14 Defut Lena 00:36,06
152 15 Kotulska Anna 00:36,16
145 16 Charcińska Zofia 00:36,46
159 17 Samborska Olimpia Bianka 00:36,87
155 18 Mielczarek Karolina 00:38,29
158 19 Postrożny Paulina 00:38,86
167 20 Defut Nina 00:39,12
149 21 Jedynak Zofia 00:39,13
171 22 Kąpińska Maria 00:39,21
156 23 Mielczarek Natalia 00:39,50
151 24 Konecka Maja 00:41,05
189 25 Wang Zhaohn 00:44,07
190 26 Rosen Abigail 00:49,52
166 27 Czapla Natalia 00:58,04
163 28 Wilkowicz Bianka 01:10,16

 

Chłopcy roczniki 2008-2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
239 1 Szczygieł Stanisław 00:26,47
214 2 Wójcicki Stanisław 00:26,78
241 3 Badowski Iwo 00:27,18
240 4 Patalong Michał 00:27,22
230 5 Pacynko David 00:27,57
242 6 Łachut Krzysztof 00:27,85
226 7 Margasiński Adam 00:28,20
219 8 Bukat Stanisław 00:28,33
229 9 Nawa Karol 00:29,50
237 10 Sęczkowski Miłosz 00:30,30
209 11 Szałas Mateusz 00:31,50
234 12 Szczodry Szymon 00:31,67
233 13 Pluciński Jakub 00:32,67
206 14 Sowiński Antoni 00:32,98
204 15 Sagała Piotr 00:33,42
216 16 Załęczny Krzysztof 00:33,60
238 17 Jasiński Miłosz 00:33,82
191 18 Dogru Adam 00:34,34
215 19 Zalewski Mikołaj 00:35,69
225 20 Łuczak Karol 00:35,85
213 21 Witczak Piotr 00:36,02
195 22 Kot Jakub 00:36,48
212 23 Wiak Karol 00:36,73
218 24 Brzeziński Tadeusz 00:37,12
194 25 Jankowski Krzysztof 00:37,42
224 26 Lebiecki Piotr 00:37,44
221 27 Dopierała Stanisław 00:37,97
200 28 Raczyński Gabriel 00:42,02
196 29 Milewski Karol 00:42,03
223 30 Kmita-Jankowski Filip 00:42,49
231 31 Paczkowski Krzysztof 00:42,51
222 32 Finotello Julian 00:43,30
193 33 Dymek Michał 00:44,62
197 34 Nowak Jakub 00:46,81
210 35 Tarnowski Hubert 00:49,19

 

Dziewczynki roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
262 1 Witwicka Antonina 00:26,35
248 2 Jasińska Maja 00:27,45
267 3 Rzepkowska Zuzanna 00:27,60
264 4 Żarczyńska Zuzanna 00:28,63
263 5 Zadrożna Karolina 00:28,69
245 6 Banasiewicz Zuzanna 00:30,03
251 7 Romanowska Marta 00:30,06
268 8 Warzecha Katarzyna 00:30,89
247 9 Jankowska Zofia 00:31,26
265 10 Wojas Małgorzata 00:31,71
261 11 Widlicka Wiktoria 00:32,42
254 12 Sawczuk Karolina 00:33,41
258 13 Klejnocka Klementyna 00:33,49
255 14 Shwartz Katarzyna 00:34,97
257 15 Warecha Julia 00:37,03
266 16 Behrendt Aleksandra 00:37,61
249 17 Malczyk Matylda 00:39,65
244 18 Akonom Natalia 00:56,51

 

Chłopcy roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
290 1 Szczygieł Antoni 00:22,93
291 2 Rode Jan 00:25,19
272 3 Brzyski Bartosz 00:27,81
284 4 Zadrożny Jan 00:30,02
281 5 Owczarek Franciszek 00:30,53
286 6 Bukat Wojciech 00:30,93
288 7 Lukosek Maksymilian 00:31,34
278 8 Matusiak Maciej 00:32,18
280 8 Molendowski Bartosz 00:32,18
269 10 Akonom Mateusz 00:32,29
285 11 Altinoz Teo 00:32,70
292 12 Szych Radosław 00:32,90
279 13 Mielczarek Franciszek 00:33,17
287 14 Coddington Marek 00:34,06
276 15 Janiszewski Tomasz 00:35,08
274 16 Cieślak Adam 00:36,04
275 17 Gutkowski Szymon 00:40,21
270 18 Al-Zubaidi Emir 00:43,06
282 19 Paluchowski Mariusz 00:44,99

 

Dziewczynki roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
296 1 Fedyna Natalia 00:24,05
300 2 Moralewicz Marta 00:25,60
298 3 Wardak Antonina 00:28,54
299 4 Michniewska Dominika 00:29,79
303 5 Siwik Zuzanna 00:34,37
302 6 Paczkowska Anna 00:43,03

 

Chłopcy roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
315 1 Kruszyński Oliwier 00:25,50
307 2 Markowski Kamil 00:29,19
309 3 Milewski Andrzej 00:29,20
308 4 Mielczarek Jakub 00:32,99
311 5 Rosen Jonah 00:35,12
313 6 Szemerda Dariusz 00:38,02
310 7 Paluchowski Piotr 00:38,72