Zawody o Puchar Ferii Zimowych 2 lutego 2019 - wyniki

 

Dziewczynki rocznik 2015 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Kordala Karolina 00:40,05
2 1 Widlicka Weronika 00:43,62
3 2 Chomicz Karina 01:11,55
  3 Kowalska Ewa DNS
  4 Walczyszyn Liwia DNS

 

Chłopcy rocznik 2015 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 8 Cichy Feliks 00:42,48
2 10 Zalewski Ludwik 00:57,06
  7 Wilkowicz Bruno DNS
  9 Kasprzak Filip DNS

 

Dziewczynki rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 13 Kitaychyk Anastasia 00:29,30
2 15 Witwicka Lena 00:41,79
  14 Donhefner Pola DNS
  16 Hensel Aleksandra DNS
  17 Ropiak Pola DNS

 

Chłopcy rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 25 Domański Filip 00:26,94
2 28 Kleniewski Maksymilian 00:27,01
3 26 Sander-Perry Kai 00:42,83
4 20 Bernatowski Szymon 00:52,42
  21 Tram Jan DNS
  22 Lipski Stanisław DNS
  23 Mews Dawid DNS
  24 Grzymski Aleksander DNS
  27 Trawiński Antoni DNS

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 38 Walczak Amelia 00:45,82
2 45 BARWIŃSKA AMELIA 00:47,83
3 31 Piotrowska Mia 00:50,58
4 41 Zalewska Róża 00:52,75
5 46 Majdzińska Ewa 00:56,32
6 44 Kucińska Hanna 01:03,46
7 33 Kasprzak Maja 01:04,73
8 34 Szuba Oliwia 01:09,25
9 37 Połcik Olga 01:18,50
10 32 Chrzanowska Blanka 01:38,17
11 36 Wójcik Zuzanna 01:40,35
  30 Gołębiewska Pola DNS
  35 Molendowska Iga DNS
  39 Szymańska Zofia DNS
  40 Szerszeń Nikola DNS
  42 Grzybek Hanna DNS

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 55 Hawranek Piotr 00:41,92
2 53 Androsz Witold 00:42,81
3 57 Witkowski Jan 00:45,22
4 63 Jankowski Michał 00:46,19
5 68 Subocz Adam 00:48,05
6 54 Witwicki Alan 00:48,96
7 62 Grocholski Piotr 00:53,25
8 65 BARWIŃSKI SZYMON 00:53,94
9 67 Królikowski Hubert 00:54,31
10 56 Janicki Karol 00:57,14
11 50 Dudziński Adam 01:00,60
12 49 Murawski Antoni 01:04,57
  51 Kuś Franciszek DNS
  52 Pfeiffer Michał DNS
  58 Żelezik Filip DNS
  59 Ohnsorge Jan DNS
  60 Biernacki Michał DNS
  61 Miklaszewski Cyprian DNS
  64 Szczodry Tymon DNS
  66 Drelichowski Szymon DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 77 Matusik Wiktoria 00:31,56
2 82 Wolska Aniela 00:35,91
3 78 Leśnowolska Maria 00:46,69
4 80 Kozłowska Zuzanna 00:48,68
5 70 Przybylak Aleksandra 00:53,61
6 76 Żuber Pola 00:55,96
7 83 Misiowiec Michalina 00:59,68
  71 Okoń Oliwia DNS
  72 Szablak Nadia DNS
  73 Nowińska Nadia DNS
  74 Agnihotri Antonina DNS
  75 Wrona Izabela DNS
  79 Wiatroszak Aleksandra DNS
  81 Wesołowska Patrycja DNS
  84 Patalong Julia DNS
  85 Szymańska Maria DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 93 Zbyszyński Janusz 00:34,21
2 89 Jasiński Michał 00:45,60
3 97 Ogrodowicz Marcel 00:49,73
  86 Borek Marcel DNS
  87 Behrendt Jan DNS
  88 Coddington Jan DNS
  90 Dołęgowski Jakub DNS
  91 Leśniewski Gustaw DNS
  92 Miedziocha Aleksander DNS
  94 Boruc Przemysław DNS
  95 Wieczorek Cezary DNS
  96 Szymański Makary DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 111 Zalewska Alicja 00:30,13
2 112 Bukat Maria 00:31,16
3 124 Subocz Julia 00:35,01
4 113 Grocholska Barbara 00:35,26
5 100 Olchowicz Lena 00:38,14
6 108 Jankowska Julia 00:38,32
7 116 Sobierajska Joanna 00:40,76
8 119 Prithiani Aliya 00:45,64
9 101 Wadowska Maja 00:49,75
10 123 Przybysz Julia 00:54,83
  98 Zając Amelia DNS
  99 Suwara Natalia DNS
  102 Kazimierska Wiktoria DNS
  103 Grzymska Antonina DNS
  104 Krysiak Marta DNS
  105 Komorek Michalina DNS
  107 Stępkowska Adrianna DNS
  109 Frydrych Maja DNS
  110 Anoszczenko Julia DNS
  115 Kałamarska Maria DNS
  118 Czyz Alicja DNS
  120 Zalewska Julia DNS
  121 Witkowska Antonia DNS
  122 Prus Joanna DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 151 Sikora Dawid 00:26,15
2 133 Rosiński Hubert 00:26,54
3 145 Ważny Kuba 00:26,85
4 132 Domański Maciej 00:27,27
5 141 Samul Piotr 00:27,88
6 146 Żak Adam 00:28,44
7 152 Bandyk Aleks 00:30,68
8 149 Tarnowski Antoni Ignacy 00:30,78
9 139 Suchenek Filip 00:31,56
10 153 Wakuła Franciszek 00:31,83
11 144 Kurowski Oskar 00:33,09
12 140 Samul Jakub 00:33,97
13 131 Koźmiński Oliwier 00:34,93
14 134 Wysocki Aleksander 00:35,31
15 135 Gurdak Szymon 00:40,53
16 129 SOWIŃSKI PIOTR 00:41,43
17 126 Smurzyński Jakub 00:42,89
18 142 Szuba Aleksander 00:44,77
19 127 Hodyl Oliwier 01:13,55
  128 Tymusz Jakub DNS
  130 Mieleszczuk Alan DNS
  136 Wojtczak Jakub DNS
  137 Wiśniewski Remigiusz DNS
  143 Pelc Jakub DNS
  147 Pięta Dawid DNS
  148 Grzybek Mateusz DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 169 Gutowska Jadwiga 00:25,69
2 155 Maksym Susie 00:27,54
3 174 Olszewska Amelia 00:30,61
4 173 Kobus Hanna 00:34,61
5 161 Biłozor Hanna 00:36,03
6 177 Pietkiewicz Mia 00:37,45
7 167 Zajączkowska Zofia 00:37,46
8 158 Jędrasiewicz Lena 00:38,47
9 159 Jędrasiewicz Martyna 00:38,57
10 180 Zawadzka Natalia 00:38,76
11 182 Kozłowska Hanna 00:39,12
12 187 Bielecka Maja 00:39,95
13 160 Kasprzak Milena 00:41,99
13 175 Chomicz Lena 00:41,99
15 156 Witkowska Aleksandra 00:42,41
16 162 Urbańska Milla 00:42,54
17 181 Oracka Lena 00:42,90
18 186 Biczyk Zofia 00:43,38
19 164 Kowalska Otylia 00:44,32
20 168 Buławka Laura 00:45,29
  340 Sagała Anna DNS
  157 Dembe Joanna DNS
  163 Kowalczyk Marcela DNS
  165 Piórkowska Jagoda DNS
  166 Szymczak Natasza DNS
  171 Dołęgowska Michalina DNS
  172 Szulakowska Julia DNS
  179 Mews Judyta DNS
  183 Adamczyk Julia DNS
  185 Lasek Maja DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 200 Zbyszyński Jerzy 00:27,07
2 210 Kwiatkowski Stanisław 00:27,80
3 201 Krzyżaniak Kacper 00:28,03
4 212 Biczyk Antoni 00:28,26
5 199 Drzewakowski Michał 00:31,34
6 195 Majewski Kacper 00:32,06
7 204 Iwański Michał 00:32,73
8 209 Abłam Kornel 00:34,93
9 213 Pamrów Piotr 00:35,43
10 197 Przybylak Antoni 00:35,68
11 205 Cieślak Aleksander 00:37,11
12 189 Matusiak Grzegorz 00:37,79
13 202 Leśnowolski Jan 00:38,13
14 191 Połcik Filip 00:38,38
15 203 Janicki Antoni 00:38,57
16 194 Dudziński Jan 00:41,06
17 198 Kordala Jakub 00:45,63
18 190 Powrózek Max 00:46,76
  188 Zoll Franciszek DNS
  192 Zdrzalik Beniamin DNS
  193 Dąbrowski Emil DNS
  196 Florek Jan DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 232 Trzcińska Agata 00:23,27
2 225 Królik Martyna 00:30,79
3 222 Węcławiak Aleksandra 00:31,34
4 233 Rzepkowska Katarzyna 00:31,81
5 228 Zawadzka Oliwia 00:34,44
6 215 Tryc Julia 00:34,54
7 213 Macias Weronika 00:35,43
8 216 Fabiańska Julia 00:36,79
9 221 Mosch Ewa 00:39,28
  214 Zielińska Anna DNS
  217 Postrożny Paulina DNS
  218 Gajewska Gabrysia DNS
  219 Hall Noah DNS
  220 Sobolewska Dominika DNS
  223 Pękala Alicja DNS
  224 Mikulska Julia DNS
  226 Wilkowicz Bianka DNS
  227 Bitkowska Anna DNS
  351 Gołębiewska Amelia DNS
  229 Karczewska Julia DNS
  230 Ejneberg Maja DNS
  231 Charcińska Zofia DNS

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 244 Wójcicki Stanisław 00:25,15
2 252 Patalong Michał 00:25,44
3 248 Domeredzki Adam 00:28,57
4 239 Jasiński Miłosz 00:28,67
5 240 Szałas Mateusz 00:29,68
6 235 Sabat Tadeusz 00:29,97
7 242 Wiak Karol 00:30,30
8 245 SOWIŃSKI ANTONI 00:32,51
9 249 Kot Jakub 00:32,95
10 251 Dymek Michał 00:36,75
  234 Dołęgowski Karol DNS
  237 Stępkowski Stanisław DNS
  238 Sobolewski Maciej DNS
  241 Kuś Maksymilian DNS
  243 Żelezik Mateusz DNS
  246 Frydrych Michał DNS
  247 Wachnik Jakub DNS
  250 Malesa Łukasz DNS

 

Dziewczynki roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 271 Jasińska Maja 00:23,26
2 274 Warzecha Katarzyna 00:24,56
3 267 Drzewakowska Agata 00:25,27
4 269 Łukasiak Antonina 00:27,45
5 264 Pietkiewicz Pola 00:27,89
6 270 Romanowska Marta 00:28,58
7 257 Tarnowska Helena Gabriela 00:28,72
8 259 Kierzkowska Kornelia 00:31,30
9 273 Bernatowska Natalia 00:31,64
10 272 Zawadzka Magdalena 00:32,63
11 263 Rogaczewska Anna 00:35,09
  254 Kowalczyk Zuzanna DNS
  255 Pfeiffer Laura DNS
  258 Drozdowska Olga DNS
  260 Czapla Natalia DNS
  261 Kukowska Julianna DNS
  262 Prus Katarzyna DNS
  265 Królik Zuzanna DNS
  266 Shwartz Katarzyna DNS
  268 Roszczyk Maja DNS

 

Chłopcy roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 318 Górecki Wojciech 00:21,04
2 313 Kwiatkowski Jan 00:24,29
3 315 Królikowski Jakub 00:25,56
4 306 Janiszewski Tomasz 00:26,01
5 284 Miłkowski Jan 00:26,37
6 294 Bukat Stanisław 00:26,66
7 305 Matusiak Maciej 00:26,87
8 307 Molendowski Bartosz 00:27,43
9 289 Lebiecki Piotr 00:29,64
10 281 Mazurek Amadeusz 00:30,58
11 292 Kuciński Kuba 00:30,70
12 300 Kurowski Dawid 00:30,75
13 317 Ghanim Azzam 00:30,92
14 288 Pluciński Jakub 00:31,99
15 278 Zalewski Feliks 00:32,42
16 296 Brzeziński Tadeusz 00:33,70
17 290 Żuber Oliwier 00:33,72
18 283 Kmita-Jankowski Filip 00:34,17
19 286 Janicki Franciszek 00:34,73
20 287 Finotello Julian 00:35,07
21 309 Czekanowski Jakub 00:36,77
22 303 Cieślak Adam 00:37,26
23 310 Błachut Przemysław 00:51,56
  276 Czyż Juliusz DNS
  277 Kukowski Maksymilian DNS
  279 Borek Adrian DNS
  280 Parys Mateusz DNS
  282 Ratajczak Franciszek DNS
  285 Szczodry Szymon DNS
  291 Jakubowski Tomasz DNS
  293 Krysiak Rafał DNS
  297 Paczkowski Krzysztof DNS
  298 Szymański Hubert DNS
  299 Zoll Stanisław DNS
  352 Wiśniewski Szymon DNS
  304 Milczarek Piotr DNS
  308 Choiński Marcel DNS
  311 Kukowski Iwo DNS
  312 Dadura Jakub DNS

 

Dziewczynki roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 323 Żarczyńska Zuzanna 00:26,40
2 327 Bernatowska Agata 00:27,69
3 320 Klejnocka Klementyna 00:28,80
4 322 Widlicka Wiktoria 00:32,09
  321 Behrendt Aleksandra DNS
  324 Parys Barbara DNS
  325 Karczewska Natalia DNS
  326 Ostolska Zosia DNS

 

Chłopcy roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 337 Rode Jan 00:22,52
2 335 Kubel Jakub 00:23,08
3 336 Markowski Kamil 00:23,21
4 338 Ghanim Aiman 00:24,54
5 333 Bukat Wojciech 00:25,81
6 334 Szych Radosław 00:31,13
  330 Gajewski Jakub DNS
  331 Walczak Juliusz Wojciech DNS
  332 Lukosek Maksymilian DNS