Zawody o Puchar Ferii Zimowych 19 stycznia 2019 - wyniki

 

Dziewczynki rocznik 2015 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Kulig Emma 00:21,63
2 4 Barchańska Zuzanna 00:29,76
3 1 Lichota Kamila 00:47,53
  2 Kijewska Laura DNS
  3 Mikulska Hanna DNS

 

Chłopcy rocznik 2015 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 10 Nowak Karol 00:59,47
2 9 Sibilski Mieszko 01:09,52
3 8 Szumera Leon 01:24,77
  11 Fischbach Aleksy DNS

 

Dziewczynki rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 22 Proszkiewicz Amelia 00:21,96
2 21 Cencora Hanna 00:28,10
3 17 Szumera Hanna 00:31,38
4 20 Basiura Gabriela 00:37,44
5 16 Morawetz Eliza 00:42,56
  15 Mikler Maja DNS
  18 Dworek Nikola DNS
  19 Socha Marika DNS
  23 Balcerzak Maja DNS
  24 Ambroziak Aniela DNS
  25 Ambroziak Olga DNS

 

Chłopcy rocznik 2014
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 32 Miętus Bartłomiej 00:18,62
2 28 Czajka Wiktor 00:28,13
3 31 Kutek Karol 00:30,30
  33 Lenart Ksawery 00:33,74
  29 Srebrzyński Maksymilian DNS
  30 Kijewski Tymon DNS

Dziewczynki rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 39 Ćwiękała Paulina 00:35,09
2 36 Palik Klara 00:42,71
  37 Nowak Natalia DNS
  38 Falkowska Hanna DNS
  40 Kulig Mikołaj DNS

 

Chłopcy rocznik 2013
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 52 Kulig Mikołaj 00:25,05
2 51 Adamczyk Mikołaj 00:32,19
3 44 Filipowicz Mikołaj 00:32,79
4 45 Bany Franciszek 00:41,85
5 47 Chowaniec Maciej 00:42,80
6 50 Rothe Antoni 00:47,64
7 46 Pawlik Jan 00:54,29
8 48 Palamone Ksawery 01:36,01
  49 Wrona Igor DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 68 Wolska Aniela 00:31,17
2 65 Basiura Zofia 00:31,82
3 66 Adamczyk Franciszka 00:36,76
4 69 Rzeszowska Helena 00:38,83
5 61 Zięba Nikola 00:49,99
6 64 Bujacz Emilia 01:00,77
7 60 Janas Hanna 01:14,62
  55 Marnik Eliza DNS
  56 Nowak Emilia DNS
  57 Wołejko Blanka DNS
  58 Wołejko Klara DNS
  59 Marchalewicz Zofia DNS
  62 Szczudlik Julia DNS
  63 Pokracka Anastazja DNS
  67 Ambroziak Pola DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 73 Stobierski Jędrzej 00:33,79
2 74 Czajka Wojciech 00:35,57
3 78 Gajewski Maciej 00:37,44
4 71 Barkan Mateusz 00:37,64
5 72 Szumera Jan 00:38,96
6 77 Gajewski Jan 01:02,14
  75 Stemplewski Mateusz DNS
  76 Huras Ryszard DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 91 Morawetz Amelia 00:25,40
2 89 Pudełko Anna 00:28,48
3 86 Filipowicz Zuzanna 00:28,53
4 95 Solecka Jaga 00:29,16
5 93 Wasiela Blanka 00:30,57
6 90 Szwiec Julia 00:30,77
7 98 Socha Liliana 00:31,60
8 94 Bachleda Curuś Hanna 00:33,17
9 88 Balcerzak Zofia 00:33,74
10 84 Sikora Julia 00:37,05
11 85 Filipowicz Maja 00:37,74
12 83 Dyl Agata 00:39,33
13 82 Pawlik Pola 00:52,86
  96 Falkenstein Sonia DNS
  97 Palik Matylda DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 121 Pasteczka Łukasz 00:24,34
2 111 Słaboń Maks 00:24,60
3 108 Miętus Szymon 00:25,14
4 113 Kutek Szymon 00:27,56
5 118 Tułowiecki Adam 00:28,89
6 107 Zapart Jakub 00:32,73
7 104 Lichota Dawid 00:34,07
8 103 Gniadek Jędrzej 00:36,21
9 110 Bobek Borys 00:36,82
10 102 Meckier Ignacy 00:37,76
11 115 Ustupski Franciszek 00:37,89
12 120 Piwek Bartosz 00:39,42
13 122 Siatka Dominik 00:49,32
14 101 Kubański Jakub 00:57,27
  105 Nowak Adam DNS
  109 Dworek Filip DNS
  112 Urbańczyk Antoni DNS
  116 Kopeć Mateusz DNS
  119 Żuk Jakub DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 125 Stefańska Julia 00:23,85
2 127 Kasperczak Liwia 00:28,92
3 124 Pudlewska Anna 00:34,26
  128 Prus-Bugajska Iga DNS
  123 Marnik Aleksandra DNS
  126 Kraj Małgorzata DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 140 Redzisz Maksymilian 00:20,49
2 141 Michałek Mateusz 00:25,03
3 133 Szefer Maurycy 00:26,52
4 139 Kokoszka Franciszek 00:32,19
5 135 Migdalski Kacper 00:40,79
6 134 Pałasz Wojciech 01:07,41
  131 Wachowiak Piotr DNS
  132 Nowak Nikodem DNS
  136 Wiatr Jan DNS
  137 Mikler Maciej DNS
  142 Juszczyk Bartłomiej DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 147 Dyl Alicja 00:25,64
2 145 Bojdo Weronika 00:33,18
3 146 Gaca Zofia 00:35,02

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 154 Sęczkowski Miłosz 00:19,98
2 153 Stobierski Wojciech 00:21,47
3 161 Łachut Krzysztof 00:30,95
4 157 Kochański Oskar 00:35,09
5 156 Janowski Oskar 00:35,29
  152 Mamet Eryk DNS
  155 Prymakowski Antoni DNS
  158 Gajewski Antoni DNS
  159 Gajewski Franciszek DNS
  160 Mendel Franciszek DNS

 

Dziewczynki roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 171 Bobak Paulina 00:19,16
2 172 Gąsienica Wiktoria 00:20,79
3 177 Dyl Anna 00:23,17
4 168 Swędzioł Lena 00:23,76
5 166 Lis Vannessa 00:24,44
6 167 Malacina Emilia 00:27,08
7 165 Wawro Maja 00:27,12
8 175 Łukaszenko Joanna 00:31,47
9 173 Bobek Paulina 00:35,85
  169 Rybska Julia DNS
  174 Kiecana Julia DNS

 

Chłopcy roczniki 2007-2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 185 Zapart Igor 00:20,17
2 182 Muszko Aleksander 00:21,61
3 190 Zapart Bartosz 00:21,77
4 186 Pudełko Michał 00:23,54
5 189 Urbaniak Szymon 00:24,80
6 193 Kutek Jakub 00:24,89
7 188 Zięba Joachim 00:28,85
8 184 Marczewski Mikołaj 00:29,80
9 191 Shauchenka Tsimafei 00:34,71
  183 Stemplewski Mikołaj DNS
  187 Michniak Wiktor DNS
  192 Kraj Mateusz DNS

 

Chłopcy roczniki 2005-2006
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 199 Marczewski Mateusz 00:22,58
2 197 Sikora Olivier 00:25,39
3 198 Orzechowski Igor 00:37,07