Zawody o Puchar Ferii Zimowych 18 lutego 2017 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 16 lutego 2017

Dziewczynki rocznik 2013 i młodsze
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 8 Jeziorowska Amelia 00:33,07
2 4 Głusik Ksenia 00:40,46
3 6 Piotrowska Mia 00:47,91
4 5 Szeląg Zuzanna 00:56,99
5 2 Kalata Karolina 01:06,54
6 3 Zalewska Róża 01:29,07
7 1 Szelejewska Katarzyna 01:49,63
  7 Grocholska Barbara DNS

 

Chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 20 Grocholski Piotr 00:53,35
2 13 Sosiński Antoni 01:20,13
3 16 Szczodry Tymon 01:21,18
  14 Clark Felix DNS
  15 Chekanau Maksymilian DNS
  17 Dudziński Ignacy DNS
  18 Arent Piotr DNS
  19 Galik Damian DNS
  21 Rajpold Aleksander DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 26 Janiszewska Alicja 00:38,21
2 28 Rupa Hanna 00:45,78
3 27 Janiszewska Natalia 00:53,51
4 25 Gierymska Lena 01:07,40
5 29 Nazarewicz Karina 01:28,51

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 41 Adamczyk Jakub 00:35,56
2 44 Kowalik Stefan 00:37,54
3 40 James Jake 00:37,73
4 35 Białousz Stanisław 00:43,63
5 42 Kalata Wiktor 00:48,36
6 36 Rzepkowski Aleksander 00:52,91
7 34 Coddington Jan 01:05,59
8 37 Brzozowski-Meyers Christian 01:05,92
  38 Clark Silas DNS
  39 Grudzień Bartosz DNS
  43 Dziubak Leon DNS
  45 Szybisz Kajetan DNS
  46 Puchalski Aleksy DNS
  47 Otręba Jan DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 62 Zalewska Alicja 00:36,87
2 55 Rupa Martyna 00:39,38
3 57 Bukat Maria 00:41,15
4 63 Grocholska Barbara 00:45,07
5 61 Kaszyńska Helena 00:51,26
6 54 Głusik Milena 00:58,00
7 58 Byra Hanna 01:06,85
  52 Stępkowska Adrianna DNS
  53 Żółtańska Iga DNS
  56 Prus Joanna DNS
  59 Grzeszczak Barbara DNS
  60 Szewczyk Natasha DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 77 Rajpold Kacper 00:28,87
2 72 Głusik Aleksander 00:29,30
3 76 Witkowski Oliwier 00:31,23
4 73 Wysocki Aleksander 00:35,85
5 69 Paćko Alex 00:36,15
6 74 Pasik Tytus 00:36,24
7 67 Olędzki Marcin 00:36,30
8 70 Świerczewski Mateusz 00:47,46
9 65 Sosiński Michał 00:50,42
10 71 Wójcik Jan 00:52,99
11 68 Grzejda Adam 01:02,33
12 66 Marzęcki Mateusz 01:06,21
  75 Szybisz Tymoteusz DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 84 Głusik Natasza 00:23,50
2 82 Gutowska Jadwiga 00:27,71
3 83 Kobus Hanna 00:34,45
4 89 Zadroga Julia 00:38,74
5 87 Obrębowska Antonina 00:40,94
6 81 Coddington Matylda 00:41,31
7 80 Ostałowska Maja 00:51,56
  85 Cieślakiewicz Ida DNS
  86 Sagała Anna DNS
  88 Baker Zofia DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 118 Podolak Jakub 00:24,27
2 105 Yoka Xawery 00:30,17
3 116 Świniarski Sebastian 00:30,51
4 104 Kwiatkowski Stanisław 00:32,33
5 120 Kaczmarczyk Karol 00:33,69
6 102 Banasiewicz Łukasz 00:33,97
7 107 Szelejewski Andrzej 00:34,03
8 113 Szczepański Jakub 00:34,99
9 119 Rzepkowski Maksymilian 00:35,48
10 101 Kulikowski Kacper 00:36,25
11 103 Dębski-Welo Jacek 00:36,45
12 98 Macias Bartłomiej 00:38,21
13 115 Marczak Miłosz 00:39,17
14 93 Witkowski Oliver 00:40,85
15 108 Dudziński Jan 00:46,48
16 111 Majewski Kacper 00:47,45
17 97 Matusiak Grzegorz 00:49,56
18 110 Nazarewicz Filip 01:08,60
  94 Clark Zac DNS
  95 Szemerda Maciej DNS
  96 Al-Zubaidi Amin DNS
  99 Szymański Jeremiasz DNS
  100 Bajda Stanisław DNS
  109 Florek Jan DNS
  112 Puchalski Wiktor DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 155 Margasińska Ania 00:25,33
2 139 Stępkowska Kornelia 00:28,13
3 140 Gwizdała Karolina 00:30,36
4 154 Trzcińska Agata 00:30,43
5 157 Rode Ewa 00:30,45
6 142 Gaładyk Nina 00:30,48
7 141 Witecka Patrycja 00:30,96
8 153 Skobel Aleksandra 00:31,38
9 156 Rzepkowska Katarzyna 00:31,91
10 152 Defut Lena 00:32,13
11 131 Węcławiak Aleksandra 00:32,50
12 133 Macias Weronika 00:32,96
13 151 Mielczarek Natalia 00:35,24
14 159 Kalina Marika 00:35,86
15 149 Mielczarek Karolina 00:36,17
16 129 Postrożny Paulina 00:37,61
17 158 Zadroga Hanna 00:37,98
  124 James Amelie DNS
  125 Skrzyńska Dominika DNS
  126 Grzyb Weronika DNS
  127 Linczewska Iga DNS
  128 Linczewska Iga DNS
  130 Gołębiewska Amelia DNS
  132 Włodarczyk Maja DNS
  134 Grajeta Antonina DNS
  135 Składzień Katarzyna DNS
  136 Jodłowska Pola DNS
  137 Dziubak Ada DNS
  143 Grudzień Dominika DNS
  144 Smolińska Lena DNS
  145 Kanclerz Nina DNS
  146 Szewczyk Nadia DNS
  147 Leszek Zuzanna DNS
  148 Chwyczko Aleksandra DNS

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 184 Patalong Michał 00:22,17
2 172 Łachut Krzysztof 00:23,29
3 171 Wachnik Jakub 00:24,82
4 181 Sęczkowski Miłosz 00:25,77
5 182 Frank Filip 00:27,35
6 165 Badowski Iwo 00:30,84
7 185 Jasiński Miłosz 00:31,15
8 177 Rybkowski Igor 00:32,41
9 179 Kot Jakub 00:34,20
10 167 Oszup-Rawicz Leon 00:41,91
11 162 Gierymski Filip 00:41,95
12 169 Stępkowski Stanisław 00:42,44
13 168 Skiepko Maksymilian 00:44,12
  163 Kolczyński Krzysztof DNS
  164 Szałas Mateusz DNS
  166 Pasik Tymon DNS
  173 Zazulak Błażej DNS
  174 Bielański Jakub DNS
  175 Rytel Szymon DNS
  180 Paszkowski Alexander DNS

Dziewczynki rocznik 2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 197 Bernatowska Natalia 00:29,47
2 193 Matusiak Alicja 00:29,76
3 192 Haręza Sonia 00:30,33
4 194 Kalata Sofia 00:30,59
5 198 Defut Nina 00:33,31
6 196 Mokrosińska Maria 00:35,35
7 189 Kierzkowska Kornelia 00:37,79
8 195 Skorzybut Amelia 00:42,48
  188 Buczek Antonina DNS
  190 Sacha Marcelina DNS
  191 Prus Katarzyna DNS
  199 Sobisiak Maja DNS

 

Chłopcy rocznik 2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 219 Miłkowski Jan 00:25,08
2 221 Pacynko David 00:26,45
3 224 Margasiński Adam 00:26,84
4 218 Mazurek Amadeusz 00:27,14
5 217 Żyłka Bartosz 00:29,07
6 220 Bukat Stanisław 00:29,42
7 206 Szczodry Szymon 00:30,50
8 223 Ghanim Azzam 00:30,95
9 209 Zalewski Feliks 00:32,59
10 210 Brzeziński Tadeusz 00:34,35
11 203 Szmyt Hubert 00:36,76
12 212 Jarawski Wiktor 00:37,70
13 204 Olędzki Michał 00:38,31
  205 Nawa Karol DNS
  211 Chrzan Gracjan DNS
  213 Dudziński Julian DNS
  214 Adamski Szymon DNS
  215 Biernat Oliwier DNS
  216 Dobiecki Michał DNS
  222 Parys Mateusz DNS

 

Dziewczynki rocznik 2007
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 249 Warzecha Katarzyna 00:22,65
2 243 Roszczyk Maja 00:24,20
3 245 Jasińska Maja 00:24,85
4 242 Kędziorek Weronika 00:26,11
5 248 Bogus Zuzanna 00:26,18
6 235 Świerczewska Wiktoria 00:26,54
7 247 Korszyńska Malina 00:26,65
8 244 Banasiewicz Zuzanna 00:26,67
9 250 Szelejewska Helena 00:26,92
10 237 Ostałowska Aleksandra 00:27,16
11 241 Kulikowska Aleksandra 00:28,57
12 238 Romanowska Marta 00:28,64
13 246 Łukasiak Antonina 00:28,99
14 231 Macias Aleksandra 00:31,51
15 228 Olędzka Natalia 00:32,84
16 240 Malinowska Maja 00:33,29
17 233 Moździerz Aleksandra 00:33,63
18 232 Raczko Gabriela 00:35,33
  229 Warecha Julia DNS
  230 Sawczuk Karolina DNS
  234 Maksalion Lena DNS
  239 Jankowska Zofia DNS

 

Chłopcy rocznik 2007
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 266 Drabek Jan 00:23,33
2 260 Zadrożny Jan 00:26,56
3 259 Kwiatkowski Jan 00:26,57
4 258 Owczarek Franciszek 00:27,77
5 263 Kałczuga Stanisław 00:27,81
6 265 Mielczarek Franciszek 00:28,80
7 261 Matusiak Maciej 00:28,95
8 255 Janiszewski Tomasz 00:30,66
9 264 Chwyczko Patryk 00:34,28
10 257 Gutkowski Szymon 00:34,71
  252 Kwiatkowski Tomasz DNS
  254 Al-Zubaidi Emir DNS
  262 Kalwas Jakub DNS

 

Dziewczynki rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 285 Dąbroś Laura 00:24,56
2 284 Fedyna Natalia 00:25,00
3 286 Miłkowska Anna 00:25,33
4 289 Białousz Maja 00:25,40
5 277 Rzepkowska Zuzanna 00:25,91
6 279 Stępkowska Matylda 00:26,43
7 280 Zadrożna Karolina 00:26,82
8 288 Bernatowska Agata 00:27,59
9 272 Buczek Julianna 00:28,11
10 282 Żarczyńska Zuzanna 00:28,52
11 281 Kalata Weronika 00:28,61
12 275 Kamińska Zuzanna 00:33,26
13 273 Skuzińska Gabriela 00:33,61
14 271 Filipczak Zuzanna 00:34,16
15 276 Golacik Oliwia 00:35,71
16 274 Golacik Wiktoria 00:35,74
17 270 Klejnocka Klementyna 00:40,77
  278 Wójcik Antonina DNS
  283 Escudero Nicole DNS
  287 Parys Barbara DNS

 

Chłopcy rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 309 Stolarski Tadeusz 00:22,97
2 300 Rupa Hubert 00:23,02
3 322 Rode Jan 00:23,18
4 296 Ciepliński Maksymilian 00:25,37
5 308 Lachowicz Jakub 00:25,85
6 295 Coddington Marek 00:26,64
7 293 Witecki Mateusz 00:27,22
8 303 Ghanim Aiman 00:27,28
9 306 Mielczarek Jakub 00:27,28
10 302 Lukosek Maksymilian 00:27,63
11 304 Kubel Jakub 00:28,43
12 305 Rybkowski Jakub 00:28,67
13 297 Bukat Wojciech 00:28,97
14 298 Matusiak Jakub 00:31,21
15 292 Szemerda Dariusz 00:34,70
  294 Walczak Oskar DNS
  299 Brzozowski Bartosz DNS
  307 Adamczak Konrad DNS

 

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2003-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 315 Lukosek Aleksander 00:19,54
2 320 Drabek Jakub 00:22,12
3 317 Kruszyński Oliwier 00:22,31
4 311 Michniewska Dominika 00:25,46
5 312 Moralewicz Marta 00:26,90
6 310 Skuzińska Klaudia 00:34,69
  313 Kaszyńska Zofia DNS
  318 Guler Marcin DNS