Zawody o Puchar Ferii Zimowych 11 lutego 2017 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 9 lutego 2017

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 4 Czajkowski Olivier 00:29,62
2 6 Dudzikowski Maciej 00:32,89
3 5 Gospodarczyk Jakub 00:34,57
4 7 Uchański Leon 00:57,67
5 3 Głusik Ksenia 01:07,50
6 1 Niati Barbara 01:30,18
  2 Stanisławczyk Maja DNS

 

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 12 Wójcik Pola 00:26,71
2 16 Głusik Milena 00:27,05
3 14 Dziubek Hanna 00:27,75
  11 Marnik Eliza DNS
  13 Kapiszka Natalie DNS
  15 Kowalczyk Martyna DNS

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 30 Głusik Aleksander 00:18,50
2 29 Stobierski Jędrzej 00:23,74
3 28 Dudkowski Ksawery 00:24,50
4 21 Walczyk Franciszek 00:33,79
5 22 Sękowski Jakub 00:38,42
6 27 Barkan Mateusz 00:46,36
7 23 Padzik Stanisław 00:56,38
8 20 Trzciński Alan 00:56,53
  24 Mroczek Maciej DNS
  25 Szymański Jerzy DNS
  26 Jarząbek Leon DNS

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 38 Stypułkowska Nina 00:34,06
2 47 Bucholc Weronika 00:37,48
3 40 Bujas Oliwia 00:39,78
4 41 Greenwood Sophie 00:42,17
5 36 Bizub Julia 00:42,95
6 45 Markiewicz Zosia 00:43,26
7 34 Falska Nina 00:47,26
8 43 Sadłoń Katarzyna 00:48,37
9 44 Uchańska Melania 00:50,22
10 39 Sikora Julia 01:04,81
11 35 Niati Alexandra 01:08,84
12 42 Paś Zuzanna 01:15,33
  37 Ciszewski Luca DNS
  46 Morawetz Amelia DNS

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 60 Rajpol Kacper 00:26,88
2 56 Dorna Wiktor 00:28,00
3 62 Poborski Jan 00:29,63
4 63 Baj MIkołaj 00:33,70
5 61 Słaboń Maks 00:35,89
6 55 Ważny Kuba 00:36,52
7 54 Grzegrzółka Filip 00:38,08
8 58 Lichota Dawid 00:42,48
9 53 Bojanowski Tadeusz 00:51,02
10 59 Smoleń Maciej 01:04,04
  51 Rosiński Hubert DNS
  52 Bałdyzer Feliks DNS
  57 Asmusen Scarlett DNS

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 78 Dudkowska Lena 00:22,99
2 77 Głusik Natasza 00:24,01
3 70 Wiączek Weronika 00:27,81
4 72 Soczomska Maja 00:31,06
5 71 Bielańska Karolina 00:34,69
6 76 Bobak Alicja 00:41,78
7 75 Świerska Dominika 00:52,49
8 65 Sztorc Karolina 01:28,16
  66 Marnik Aleksandra DNS
  67 Zdziarek Lena DNS
  68 Kamińska Lena DNS
  69 Kazimierczak Antonina DNS
  73 Mianowska Maria DNS
  74 Stanisławczyk Emilia DNS

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 86 Pantopulos Leo 00:26,11
2 93 Sękowski Karol 00:30,70
3 84 Trzciński Artur 00:33,24
4 91 Murawski Aleksander 00:34,37
5 87 Salawa Andrzej 00:37,61
6 92 Tatar Aleksandru 00:37,91
7 89 Brzeziński Aleksander 00:38,56
8 88 Pogoda Jakub 00:41,02
  82 Proszek Marcel DNS
  83 Oplustil Piotr DNS
  85 Sümbültepe Philipp DNS
  90 Ruge Krzysztof DNS

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 104 Niklińska Hanna 00:22,69
2 105 Margasińska Ania 00:23,67
3 103 Walerjan Ada 00:25,50
4 101 Barczewska Nina 00:28,33
5 102 Kapel Karolina 00:29,78
6 100 Wróblewska Lena 00:30,96
7 98 Pogoda Aleksandra 00:36,01
8 97 Wcisło Sabina 00:37,92
9 99 Paś Amelia 00:39,36
  107 Baj Alicja DNS

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 119 Sęczkowski Miłosz 00:24,91
2 118 Łachut Krzysztof 00:25,06
3 115 Stobierski Wojciech 00:25,22
4 116 Książek Tymon 00:26,35
5 113 Gronowski Jan 00:26,49
6 111 Dorna Maksymilian 00:30,55
7 112 Pawłowski Marek 00:31,36
8 110 Wolny Szymon 00:32,24
9 120 Jaróg Kacper 00:32,40
10 109 Kowalik Maksymilian 00:43,86

Dziewczynki rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 131 Kobierska Julia 00:20,39
2 132 Walerjan Weronika 00:20,54
3 134 Rak Aleksandra 00:23,64
4 128 Boczar Julia 00:23,77
5 129 Dudzikowska Zuzanna 00:24,10
6 127 Poborska Olga 00:24,47
7 133 Gospodarczyk Gabriela 00:24,95
8 125 Wyrobek Emilia 00:29,48
10 124 Sadłoń Helena 00:31,90
11 122 Pawluk Tatiana 00:35,61
12 135 Murzyn Klaudia 00:41,29
  123 Kazimierczak Maja DNS
  126 Nowak Amelia DNS

 

Chłopcy rocznik 2007-2008
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 175 Greenwood Reece 00:22,39
2 152 Walczyk Filip 00:23,27
3 162 Szczepański Bartosz 00:23,87
4 155 Pazdro Antoni 00:24,61
5 154 Soczomski Mikołaj 00:24,64
6 163 Margasiński Adam 00:24,87
7 158 Falski Konstanty 00:25,01
8 164 Bucholc Stanisław 00:25,06
9 165 Wojakowski Jakub 00:25,25
10 157 Dziubek Marcin 00:25,81
11 166 Pieczka Paweł 00:26,19
12 156 Bujas Jaworski Mikołaj 00:26,59
13 153 Osiński Filip 00:26,86
14 159 Muszko Aleksander 00:26,97
15 161 Stanuch Oliwier 00:27,45
  151 Karaś Kacper DNS
  160 Marczewski Mikołaj DNS

 

Dziewczynki rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 172 Wróblewska Maja 00:22,45
2 171 Bielańska Zofia 00:23,95
3 167 Sarkowicz Agnieszka 00:24,92
4 169 Kuleta Maja 00:25,05
5 168 Sadłoń Wanda 00:25,97
  170 Kamińska Natalia DNS

 

Chłopcy rocznik 2005-2006
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 181 Słaboń Norbert 00:20,86
2 182 Mackenthun Tomasz 00:21,86
3 179 Bucholc Jan 00:22,36
4 180 Marczewski Mateusz 00:22,45
5 177 Sikora Olivier 00:29,78
6 183 Mroczek Tomasz 00:39,85
  178 Mikulski Michał DNS

 

Chłopcy rocznik 2003-2004
Miejsce Nr startowy Imię i nazwisko Czas
1 186 Małkowski Marceli 00:35,10
  185 Rakoczy Maksymilian DNS