Zawody o Puchar Ferii Zimowych 10 lutego 2018 - wyniki

Zobacz również wyniki pomiaru prędkości z 8 lutego 2018

Dziewczynki i chłopcy rocznik 2014 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Makarov Timyr 00:33,25
2 4 Kupczyński Witold 00:34,08
3 1 Majewska Teresa 00:51,94
4 3 Salbert Nadia 00:55,16
5 2 Janiszewska Martyna 00:59,75

 

Dziewczynki rocznik 2013 i młodsze
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 12 Pilch Josephine 00:28,57
2 11 Kalinowska Blanka 00:34,60
3 8 Burakowska Alicja 00:40,13
4 7 Bilik Aleksandra 00:43,77
5 9 Garbaczewska Hanna 00:49,24

 

Chłopcy rocznik 2013 i młodsi
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 16 Rauer Tymon 00:19,05
2 20 Androsz Witold 00:22,21
3 15 Poniński Marcel 00:29,22
4 18 Senk Krzysztof 00:39,66
5 14 Majewski Jan Andrzej 00:50,61
6 17 Ruchlewicz Szymon 00:57,53

Dziewczynki rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 32 Przybysz Anna 00:30,09
2 29 Makarova Milana 00:41,83
3 24 Brzoskowska Ina 00:44,34
4 26 Janiszewska Alicja 00:49,41
5 30 Mateja Aleksandra 00:52,09
6 27 Janiszewska Natalia 00:54,56
7 31 Paczesna Michalina 00:56,45
8 25 Imańska Maja 01:06,61
9 23 Antczak Patrycja 01:28,13
10 34 Wojtasik Maja 01:36,59

 

Chłopcy rocznik 2012
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 38 Kupczyński Andrzej 00:24,39
2 42 Przybysz Jan 00:32,30
3 41 Pawelczyk Jakub 00:33,56
4 39 Markowski Wiktor 00:36,76
5 40 Padzik Stanisław 00:39,05
6 43 Wiśniewicz Viktor 00:45,65

 

Dziewczynki rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 49 Bucholc Weronika 00:26,57
2 52 Hedayati Nika 00:34,50
3 51 Ganowska Iga 00:34,65
4 56 Stępień Iga 00:35,88
5 55 Muszyńska Matylda 00:36,03
6 54 Łataś Małgorzata 00:36,64
7 47 Banasik Nina 00:42,17
8 50 Cierniak Lena 00:50,70
9 48 Beck Alicja 01:00,40

 

Chłopcy rocznik 2011
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 61 Garbaczewski Kajetan 00:29,67
2 69 Poborski Jan 00:29,99
3 66 Ważny Kuba 00:34,86
4 59 Aniołkiewicz Igor 00:35,66
5 64 Rudko Tadeusz 00:36,98
6 63 Marzęcki Mateusz 00:40,66
7 65 Senk Jan 00:43,84
8 60 Faryński Ksawery 00:47,63

 

Dziewczynki rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 75 Pilch Victoria 00:34,55
2 72 Dziuba Lea 00:34,94
3 73 Kaczmarczyk Lena 01:22,56

 

Chłopcy rocznik 2010
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 87 Musioł Marcel 00:25,70
2 83 Kaźmierczak Franciszek 00:32,31
3 81 Dorobek Franciszek 00:32,84
4 85 Małek Jakub 00:37,02
5 79 Araujo Sean 00:38,81
6 84 Langner Adam 00:44,91

 

Dziewczynki rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 102 Syguda Zoja 00:23,80
2 98 Kucharska Tosia 00:24,64
3 100 Ponińska Lena 00:25,58
4 94 Brzoskowska Lena 00:26,02
5 95 Gorska Michalina 00:26,21
6 93 Bilik Anna 00:31,64
7 97 Księżak Zofia 00:33,32
8 99 Niedzielska Aleksandra 00:36,08
9 96 Kowalska Amelia 00:36,49
10 92 Antczak Julita 00:56,36

 

Chłopcy rocznik 2009
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 128 Łachut Krzysztof 00:24,71
2 126 Kalinowski Kamil 00:26,43
3 122 Syguda Bruno 00:28,66
4 115 Kędzierski Jakub 00:29,87
5 116 Mateja Krzysztof 00:30,22
6 125 Wojciechowski Tomasz 00:30,84
7 113 Jurowski Jakub 00:31,08
8 124 Wojciechowski Mateusz 00:31,58
9 120 Olszak Jaromir 00:35,02
10 109 Imański Maciej 00:42,43

 

Dziewczynki roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 134 Radzikowska Zofia 00:28,36
2 135 Poborska Olga 00:28,47
3 133 Mateja Zofia 00:34,95
4 130 Cierniak Nadia 00:35,01

 

Chłopcy roczniki 2008
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 141 Pazdro Antoni 00:23,76
2 137 Bucholc Stanisław 00:23,77
3 139 Fedaczyński Stanisław 00:28,69

 

Dziewczynki roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 154 Warzecha Katarzyna 00:22,15
2 148 Kucharska Jadwiga 00:23,44
3 149 Pander Michalina 00:23,45
4 152 Wierzbicka Karolina 00:23,86
5 145 Bogus Zuzanna 00:25,13
6 146 Jurowska Weronika 00:29,79

 

Chłopcy roczniki 2006-2007
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 157 Musioł Kacper 00:20,56
2 159 Bucholc Jan 00:21,86
3 160 Hedayati Amir 00:23,80
4 165 Tylkowski Wiktor 00:26,20
5 162 Kędzierski Piotr 00:27,36
6 158 Powicki Filip 00:27,60
7 167 Chodyka Michał 00:28,98
8 156 Broma Dominik 00:34,24
9 166 Słodkowski Wiktor 01:07,90

 

Dziewczynki roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 173 Stępień Ada 00:23,03
2 172 Chodyka Małgorzata 00:24,40
3 175 Brożek Oliwia 00:24,43
4 174 Nowakowska Katarzyna 00:26,12

 

Chłopcy roczniki 2004-2005
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 177 Niedzielski Michał 00:26,68
2 179 Kucharski Tadeusz 00:26,91
3 181 Zając Jakub 00:27,14