VI Puchar Misia Stramusia - wyniki

Dziewczynki rekreacja

Kategoria I: roczniki 2013 i młodsze

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 446. Maria Kenig 2013 37,82
2. 443. Ksenia Głusik 2014 44,67
3. 445. Lena Rogowiec 2013 45,55
4. 444. Zoja Znamirowska 2014 52,83
5. 438. Karolina Nowosad 2013 53,23
6. 441. Mia Piotrowska 2013 56,48
7. 448. Katarzyna Szelejewska 2013 1,23,76
  439. Emilia Rybka 2013 dns
  442. Amelia Strama-Chevallier 2014 dns
  447. Nadia Sosenko 2013 dns

 

Kategoria II: rocznik 2012

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 410. Lena Łukaszczyk 2012 29,55
2. 409. Gloria Łukaszczyk 2012 32,58
3. 405. Milena Głusik 2012 34,66
4. 408. Hanna Rupa 2012 37,58
5. 411. Aniela Wolska 2012 47,15
  406. Dominika Rybka 2012 dns
  407. Anna Kosak 2012 dns

 

Kategoria III: rocznik 2011

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 374. Maja Ustupska Chyc 2011 33,89
2. 380. Melania Uchańska 2011 35,97
3. 379. Martyna Rupa 2011 36,21
4. 381. Zuzia Witkowska 2011 40,32
5. 382. Marta Michniak 2011 40,67
6. 378. Iga Stępień 2011 47,10
7. 376. Oliwia Bujas 2011 47,70
8. 375. Amelia Morawetz 2011 47,72
9. 385. Katarzyna Strama 2011 48,28
10. 377. Pola Piotrowska 2011 52,18
11. 386. Zosia Kozak 2011 54,49

 

Kategoria IV: rocznik 2010

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 341. Jadwiga Gutowska 2010 26,17
2. 339. Natasza Głusik 2010 27,78
3. 345. Kamilka Gut 2010 33,33
4. 343. Julia Zadroga 2010 34,07
5. 346. Angelika Gruszka 2010 35,82
  340. Zofia Zawadzka 2010 DNS
  342. Zosia Kozak 2010 DNS
  344. Katarzyna Sotwin 2010 DSQ

 

Kategoria V: rocznik 2009

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 282. Emma Tamara Kušnierova 2009 23,92
2. 292. Anna Margasińska 2009 25,39
3. 281. Madzia Kołaciak 2009 26,47
4. 288. Maja Turczyk 2009 27,17
5. 279. Basia Kaminska 2009 27,18
6. 293. Magda Michniak 2009 28,13
7. 289. Pola Mich 2009 29,76
8. 280. Agata Trzcińska 2009 30,53
9. 290. Basia Jankowska 2009 30,56
10. 283. Ola Węcławiak 2009 31,68
11. 285. Janina Dowbor 2009 33,51
12. 286. Weronika Wojas 2009 38,23
13. 294. Emilia Pawlikowska 2009 39,51
14. 291. Milena Skupień 2009 42,38
15. 295. Zosia Charcińska 2009 1,33,96
  284. Karolina Gwizdała 2009 DNS

 

Kategoria VI: roczniki 2007-2008

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 237. Katarzyna Warzecha 2007 23,48
2. 238. Oliwka Klimas 2007 23,68
3. 246. Wiktoria Gąsienica 2008 24,71
4. 245. Paulina Bobak 2008 25,32
5. 250. Zosia Lassak 2007 25,95
6. 239. Weronika Kędziorek 2007 25,97
7. 247. Zuzanna Bogus 2007 27,00
8. 248. Zuzanna Banasiewicz 2007 27,15
9. 240. Maya Motola 2007 27,54
10. 243. Zuzanna Polakowska 2008 27,81
11. 252. Helena Szelejewska 2007 28,94
12. 241. Karolina Sawczuk 2007 31,04
13. 244. Kornelia Kierzkowska 2008 36,56
14. 249. Hanna Łukaszyk 2008 42,77
15. 254. Klaudia Murzyn 2008 59,71
  242. Maja Witwicka 2007 DNS
  251. Amelia Skorzybut 2008 DNS

 

Kategoria VII: roczniki 2005-2006

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 210 Angelika Słowik 2005 19,51
2. 189. Zuzanna Żegleń 2005 20,29
3. 204. Maria Grupińska 2006 21,58
4. 202. Małgorzata Nazimek 2006 24,77
5. 206. Anna Buczkowska 2005 24,89
6. 192. Zofia Zawadzka 2006 24,90
7. 205. Natalia Fedyna 2005 25,15
8. 209. Ania Niewiadomska 2005 26,61
9. 203. Ada Stępień 2005 27,02
10. 198. Anna Miłkowska 2005 27,94
11. 196. Maja Szczęsna 2006 28,69
12. 197. Klaudia Żaba 2006 30,71
13. 201. Oliwia Dolecka 2006 30,74
14. 211 Weronika Cieszewska 2006 36,82
15. 200. Maja Dolecka 2006 1,18,19
16. 193. Iga Ościłowicz 2006 1,54,60
  194. Zuzanna Augustyniak 2006 DNS
  195. Aleksandra Brożek 2006 DNS

 

Kategoria VIII: roczniki 2003-2004

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 164. Zofia Jakubiak 2003 22,59
2. 163. Dominika Mierzyńska 2003 23,01
2. 166. Zosia Kaminska 2004 23,01
4. 171. Emilia Przybyła 2004 25,27
5. 167. Aleksandra Polakowska 2004 26,87
6. 168. Oliwia Sipczyńska 2004 29,12
7. 170. Marta Moralewicz 2004 45,63
  165. Julia Gocał 2003 dns
  169. Ewa Rzadkosz 2004 dns

Chłopcy rekreacja

Kategoria I: roczniki 2013 i młodsze

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 466. Jakub Skarbek Malczewski 2013 24,95
2. 465. Jan Knutsen 2013 25,59
3. 469. Karol Sokołowski 2013 28,61
4. 461. Leon Uchański 2013 30,56
5. 460. Mikołaj Kulig 2013 33,57
6. 468. Jacek Fiedor 2013 34,42
7. 463. Bartuś Miętus 2014 34,43
8. 464. Wojciech Chyc-Magdzin 2014 1,03,22
9. 467. Filip Zadroga 2013 1,32,97
  459. Aleksander Kubik 2013 dns
  462. Aleksander Rajpold 2013 dns

 

Kategoria II: rocznik 2012

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 420. Aleksander Głusik 2012 20,36
2. 422. Jędrzej Stobierski 2012 29,73
3. 423. Daniel Chowaniec 2012 30,20
4. 427. Staś Halaczek 2012 31,76
5. 425. Aleksander Olszewski 2012 32,83
6. 421. Antek Kaminski 2012 44,73
  424. Jaś Krupa 2012 dns
  426. Kacper Podwika 2012 dns

 

Kategoria III: rocznik 2011

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 392. Jakub Olszewski 2011 28,56
2. 391. Szymuś Miętus 2011 29,27
3. 400. Rudolf Pełda 2011 29,29
4. 397. Franek Halaczek 2011 31,23
5. 396. Kacper Rajpold 2011 34,79
6. 395. Szymon Fiedor 2011 35,47
7. 399. Filip Pęksa 2011 37,03
8. 394. Maciej Gąsiorowski 2011 50,49
9. 398. Maciej Smoleń 2011 1,10,32
  393. Tymon Wysokiński 2011 dns

 

Kategoria IV: rocznik 2010

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 361. Jakub Podolak 2010 26,21
2. 354. Maksymilian Redzisz 2010 26,53
3. 351. Karol Kaczmarczyk 2010 27,32
4. 367. Aleksander Smętkowski 2010 27,87
5. 373. Andrzej Szelejewski 2010 28,38
6. 353. Sebastian Świniarski 2010 28,41
7. 369. Natan Łukaszczyk 2010 31,35
8. 366. Jakub Szczepanski 2010 31,52
9. 349. Szymon Mateja 2010 32,32
10. 357. Stanislaw Kwiatkowski 2010 32,74
11. 355. Oskar Dziwisz 2010 34,21
12. 350. Marek Pękalski 2010 35,11
13. 368. Patryk Ujczak 2010 35,20
14. 352. Piotr Augustyniak 2010 35,82
15. 356. Marcel Trzeciak 2010 37,30
16. 360. Jan Malasek 2010 38,49
17. 362. Jakub Zając 2010 41,09
18. 365. Paweł Kumorowicz 2010 42,19
19. 359. Krystian Kicmal 2010 45,80
20. 363. Łukasz Banasiewicz 2010 48,22
21. 348. Szymon Figat 2010 54,56
22. 370. Maciej Skarbek Malczewski 2010 58,89
  358. Szymon Kosak 2010 dns
  372. Olivier Graca 2010 dns

 

Kategoria V: rocznik 2009

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 310. Krzysztof Łachut 2009 24,84
2. 323. Stanisław Szczygieł 2009 26,02
3. 322. Jaś Niewiadomski 2009 26,38
4. 309. Miłosz Sęczkowski 2009 26,39
5. 312. Kamil Łukaszczyk 2009 26,94
6. 318. Klemens Jakubiak 2009 28,13
7. 321. Filip Frank 2009 28,21
8. 320. Jakub Kot 2009 31,06
9. 327. Dawid Michniak 2009 31,68
10. 313. Tomasz Sipczyński 2009 34,33
11. 315. Wojciech Mierzyński 2009 45,59
12. 328. Giorgio Cutini 2009 1,06,70
  317. Wojciech Stobierski 2009 dns
  324. Maksymilian Konieczko 2009 dns
  325. Tadeusz Stolarski 2009 dns

 

Kategoria VI: roczniki 2007-2008

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 260. Jan Drabek 2007 22,85
2. 259. Dominik Klimas 2007 23,58
3. 270. Adam Margasiński 2008 24,55
4. 274. Mariusz Gruszka 2008 25,17
5. 271. Mateusz Sotwin 2008 25,58
6. 267. Jaś Kozak 2008 25,89
7. 269. Jakub Szot 2008 26,14
8. 263. Szymon Ustupski Chyc 2007 26,19
9. 265. Jan Kwiatkowski 2007 27,53
10. 275. Norbert Hoły 2008 27,90
11. 264. Mikołaj Bujas-Jaworski 2007 29,40
12. 262. Franciszek Owczarek 2007 29,43
13. 268. Jan Miłkowski 2008 29,51
14. 266. Paweł Pieczka 2008 32,73
15. 272. Igor Ujczak 2008 32,90
16. 273. Paweł Kulczak 2007 41,94
  261. Jakub Wojakowski 2007 dns

 

Kategoria VII: roczniki 2005-2006

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 229. Jakub Pęksa 2005 19,32
2. 224. Jan Rode 2006 22,57
3. 216. Antoni Szkaradek 2006 23,55
4. 214. Mateusz Kwiecień 2006 24,09
5. 223. Tadeusz Stolarski 2006 24,10
6. 220. Norbert Słaboń 2006 24,15
7. 219. Max Ciepliński 2006 25,78
8. 231. Bartosz Kulczyński 2006 28,46
9. 215. Maksymilian Lukosek 2006 28,84
10. 230. Jakub Obrochta 2006 28,99
11. 217. Kajetan Koscinski 2006 29,15
12. 221. Hubert Rupa 2006 33,30
  222. Antoni Szczygieł 2006 dns
  226. Jakub Lechowicz 2005 dns
  228. Bartłomiej Pawlica 2005 dns
  225. Oskar Mizerski 2006 DSQ
  227. Jan Gocał 2005 DSQ

 

Kategoria VII: roczniki 2003-2004

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 181. Przemysław Łukaszczyk 2004 19,39
2. 178. Martin Kubos 2003 20,12
3. 183. Aleksander Lukosek 2003 20,57
4. 182. Oliwier Kruszyński 2003 22,55
5. 179. Kacper Szczęsny 2003 22,96
6. 177. Jakub Drabek 2003 23,27
7. 180. Maciej Nazimek 2004 23,46
8. 184. Łukasz Mierzejewski 2003 29,25

Dziewczynki klub

Kategoria I: rocznik 2010 i młodsze

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 2. Michalina Wagner 2010 21,30
2. 1. Mika Oczkoś 2010 21,33
3. 8. Klementyna Gąsienica - Mracielnik 2011 28,61
4. 5. Gabriela Lassak 2011 29,86
5. 7. Lena Janik   31,11
6. 3. Nadia Wyrwas 2010 31,52
7. 4. Natalia Gąsienica-Wawrytko 2011 46,71
  6. Oliwia Sosenko 2011 dns

 

Kategoria II: rocznik 2009

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 55. Hanna Cukier 2009 19,39
2. 45. Helena Gąsienica-Kuchta 2009 20,91
3. 56. Maja Malczewska 2009 21,00
4. 46. Aleksandra Andrejko 2009 21,42
5. 50. Helena Jakubiak 2009 21,43
6. 49. Stefania Knutsen 2009 22,16
7. 54. Zofia Konieczna 2009 22,33
8. 47. JAGODA ŻEGLEŃ 2009 23,86
9. 53. Maria Cembrzyńska 2009 24,12
10. 44. Nela Stacherova 2009 27,83
  48. Łucja Wysokińska 2009 dns
  52. Magdalena Dębicka 2009 dns

 

Kategoria III: rocznik 2007-2008

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 96. Hanna Zarzycka 2007 18,75
2. 100. Helena Cukier 2007 18,87
3. 93. Hanna Nawalaniec 2007 19,12
4. 99. Zofia Nawalaniec 2008 19,70
5. 101. Weronika Wądrzyk 2008 19,76
6. 90. Pola Motoszko 2007 21,98
7. 92. Melania Oczkowska 2007 22,30
8. 91. Maria Truskolaska 2007 22,68
9. 97. Zosia Truskolaska 2008 23,27
10. 98. Zofia Znamirowska 2008 23,93
  95. Emilia Laszczyk 2007 dns

 

Kategoria IV: rocznik 2005-2006

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 138. Julia Wysocka 2006 18,99
2. 136. Zuzanna Szymańska 2006 20,53
3. 135. Nika Szafrańska 2006 20,61
4. 134. Karolina Fabirkiewicz 2006 22,84
5. 137. Alexandra Matisova 2006 26,24
6. 131. Sofia Stacherova 2005 27,95
  130. Natasza Gmur 2005 dns
  133. Kalinka Kalińska 2005 dns

 

Chłopcy klub

Kategoria I: rocznik 2010 i młodsze

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 16. Stanisław Ćwikła 2010 20,62
2. 17. Adam Rogowiec 2010 20,69
3. 30. Kosma Szafrański 2010 21,36
4. 19. Antoni Gacek 2010 22,08
5. 28. Filip Jakubiak 2011 22,48
6. 23. Kamil Burian 2010 25,35
7. 22. Borys Jaworski 2010 27,96
8. 18. Sokołowski Adam 2010 28,62
9. 29. Leo Motoszko 2012 34,83
10. 21. Klimek Chyc-Magdzin 2010 36,09
11. 24. Jan Karpiel Bułecka 2011 39,05
12. 15. Iwo Zglinicki 2011 46,34
13. 20. Iwo Olszewski 2010 54,08
  25. Adam Szurman 2011 dns

 

Kategoria II: rocznik 2009

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 65. Franciszek Gąsienica - Mracielnik 2009 19,26
2. 67. Ksawery Kardaś-Rogowiec 2009 20,16
3. 66. Konstanty Tryzna 2009 20,38
4. 71. Tymon Zglinicki 2009 20,44
5. 62. Filip Koziołek 2009 21,06
6. 63. Janusz Teuskolaski 2009 22,34
7. 69. Franciszek Grupiński 2009 23,38
8. 70. Jan Gąsienica- Gładczan 2009 28,02
9. 68. Jerzy Pełda 2009 36,70
  64. Mateusz Marchewka 2009 dns
  72. Filip Duda 2009 dns

 

Kategoria III: rocznik 2007-2008

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 112. Józek Pełda 2007 18,69
2. 111. Jakub Turczyk 2007 19,99
3. 113. Wojtek Wielgus 2008 20,46
4. 117. Oliwier Pilch 2008 20,56
5. 114. Filip Nowosad 2008 21,60
6. 110. Jakub Gąsienica-Wawrytko 2007 22,72
7. 105. Markus Bachynec 2008 31,50
  116. David Pacynko 2008 dns
  119. Krystian Jasiński 2008 dns

 

Kategoria IV: rocznik 2005-2006

Miejsce Nr startowy Imię Nazwisko Rocznik Czas
1. 152. Michał Wielgus 2005 17,84
2. 156. Wojciech Hubczyk 2006 19,33
3. 153. Norbert Bachynec 2005 20,66
  155. Antoni Cukier 2006 dns

Puchar Rodzinny

Kategoria 2011 i młodsi

Miejsce Nr dziecka Pr. dziecka Imię i nazwisko rodzica Pr. rodzica Suma
1 422 43,01 Przemek Sobierski 47,90 90,91
2 24 40,84 Jan Karpiel Bułecka 49,13 89,97
3 392 41,11 Łukasz Olszewski 48,59 89,70
4 8 41,83 Józef Gąsienica Mracielnik 47,66 89,49
5 423 37,39 Wojciech Gąsienica- Kotelnicki 51,50 88,89
6 395 39,34 Łukasz Fiedor 49,13 88,47
7 396 36,52 Bartosz Rajpold 50,37 86,89
8 468 36,22 Łukasz Fiedor 49,72 85,94
9 460 38,41 Daria Kulig 46,80 85,21
10 409 37,24 Karina Łukaszczyk 45,28 82,52
11 400 34,96 Pełda Agata 45,03 79,99
12 445 32,89 Adama Rogowiec 46,93 79,82
13 469 28,18 Lech Sokołowski 48,61 76,79
14 466 25,53 Ksawery Skarbek-Malczewski 50,45 75,98
15 464 20,98 Wojciech Chyc Magdzin 50,36 71,34
16 438 19,72 Joanna Haduch 46,24 65,96
17 425 11,36 Łukasz Olszewski 48,19 59,55
18 411 12,11 Anna Wolska 39,97 52,08

 

Kategoria 2009-2010

Miejsce Nr dziecka Pr. dziecka Imię i nazwisko rodzica Pr. rodzica Suma
1 56 44,86 Rafał Malczewski 52,23 97,09
2 2 47,26 Michał Wagner 48,46 95,72
3 21 44,96 Klimek Chyc Magdzin 50,42 95,38
4 69 43,29 Piotr Grupiński 51,94 95,23
5 67 45,7 Tomasz Rogowiec 48,90 94,60
6 63 45,05 Łukasz Truskolaski 48,21 93,26
7 361 43,81 Ernest Podolak 48,91 92,72
8 46 42,72 Aleksandra Andrejko 49,88 92,60
9 318 43,06 Rafał Jakubiak 49,11 92,17
10 30 42,91 Marcin Szaflarski 49,11 92,02
11 71 44,42 Joanna Zglinicka 46,92 91,34
12 288 42,1 Michał Turczyk 49,01 91,11
13 370 41,25 Ksawery Skabek-Malczewski 49,60 90,85
14 312 41,35 Piotr Łukaszczyk 49,29 90,64
15 17 43,91 Adam Rogowiec 45,69 90,60
16 65 43,32 Józef Gąsienica Mracielnik 47,22 90,54
17 18 41,57 Lech Sokołowski 48,36 89,95
18 280 42,34 Tomasz Trzeciński 47,58 89,92
19 54 43,91 Janusz Konieczny 45,82 89,73
20 53 41,38 Łukasz Rakszewski 47,80 89,18
21 357 41,62 Jan Kwiatkowski 47,13 88,75
22 68 43,23 Agata Pełda 45,03 88,26
23 341 42,02 Marcin Gutowski 45,71 87,73
24 353 42,11 Artur Siemiarski 44,99 87,10
25 321 40,51 Szymon Frank 46,30 86,81
26 373 40,95 Barbara Szelejewska 44,93 85,88
27 44 38,46 Mateusz Stachera 45,04 83,50
28 279 37,46 Bartłomiej Kamiński 45,13 82,59
29 309 41,1 Jowita Sęczkowska 41,32 82,42
30 362 35,09 Tomasz Zając 45,09 80,18
31 348 37,81 Szymon Augustyniak 42,26 80,07
32 352 34,41 Szymon Augustyniak 44,51 78,92
33 350 26,66 Monika Pękalska 47,12 73,78

 

Kategoria 2006-2008

Miejsce Nr dziecka Pr. dziecka Imię i nazwisko rodzica Pr. rodzica Suma
1 101 47,43 Bartłomiej Wądrzyk 50,59 98,02
2 96 47,22 Zarzycka Katarzyna 49,57 96,79
3 117 47,45 Plich Paweł 48,76 96,21
4 114 46,99 Robert Nowosad 49,09 96,08
5 111 46,46 Michał Turczyk 49,39 95,85
6 204 44,21 Piotr Grupiński 51,14 95,35
7 99 46,87 Gabriela Nawalaniec 48,40 95,27
8 97 46,19 Łukasz Truskolaski 48,78 94,97
9 137 45,39 Maria Matys 47,64 94,03
10 225 43,19 Błażej Tylka-Suleja 50,50 93,69
11 93 47,11 Gabriela Nawalaniec 46,37 93,48
12 91 44,12 Łukasz Truskolaski 48,61 92,73
13 265 44,91 Jan Kwiatkowski 47,61 92,52
14 105 43,16 Henrietta Bachyncova 48,65 91,81
15 112 46,24 Agata Pełda 45,04 91,28
16 248 42,67 Jarosław Banasiewicz 45,96 88,63
17 224 40,66 Michał Rode 46,65 87,31
18 221 42,26 Mariusz Rupa 44,42 86,68
19 92 35,12 Edward Oczkowski 48,89 85,01
20 252 41,36 Barbara Szelejewska 43,51 84,87
21 197 40,04 Piotr Żaba 44,60 84,64
22 275 39,28 Zbigniew Hoły 45,07 84,35
23 267 38,79 Małgorzata Turczyk 44,97 83,76
24 266 38,14 Bartosz Pieczka 42,35 80,49

 

Kategoria 2003-2005

Miejsce Nr dziecka Pr. dziecka Imię i nazwisko rodzica Pr. rodzica Suma
1 152 48,89 Łukasz Truskolaski 48,10 96,99
2 181 47,24 Piotr Łukaszczyk 49,70 96,94
3 151 46,50 Jozef Labdik 48,17 94,67
4 131 46,23 Matusz Stachera 46,87 93,10
5 210 45,94 Małgorzata Słowik 46,91 92,85
6 166 46,31 Bartłomiej Kamiński 45,56 91,87
7 153 42,48 Henrietta Bachyncova 48,84 91,32
8 179 44,58 Mariusz Szczęsny 46,47 91,05
9 209 42,97 Artur Niewiadomski 47,33 90,30
10 206 45,05 Szymon Augustyniak 44,81 89,86
11 205 43,57 Rafał Fedyna 42,49 86,06
12 178 42,83 Martina Kubosova 42,20 85,03