Kurs świąteczny 28-31 grudnia 2018 - wyniki

 

Biały MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Malec Aleksander 01:04,37
2 6 Lara Koehler 01:09,80
3 4 Kłopotowska Klara 01:17,05
4 4 Rysiew Alicja 01:25,67
5 1 Suchenek Maria 01:42,69

 

Pomarańczowy MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 9 Borowska Karina 00:44,60
2 1 Skulich-Piłat Stanisław 01:01,53
3 3 Arent Antoni 01:04,86
4 2 Lewicki Kacper 01:08,80
5 4 Borowski Kajetan 01:16,29

 

Niebieski MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 8 Wojtaszak Zuzanna 00:34,40
2 9 Konieczka Zofia 00:49,23
3 5 Popowicz Lijas 01:03,50
4 3 Kornatowska Melania 01:09,28
5 4 Nowakowska Gabriela 02:16,83
  1 Kortus Eryk DNS
  6 Wojtal Teodor DNS

 

Czerwona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Szotowski Karol 00:31,23
2 8 Ferrari-Vaughan Elizabeth 00:31,28
3 6 Kubińska Laura 00:42,63
4 3 Szwałek Borys DNS

 

Zielony MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Wnuk Mateusz 00:49,99
2 4 Kreft Megan 00:56,34
3 5 Naperty Antonina 00:59,82
4 1 Jelonek Liam 01:14,19
  2 Pitrus Szymon DNS

 

Niebieska
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Jelonek Franciszek 00:52,44
2 4 Gumowski Tymoteusz 00:59,86
3 2 Skarbek-Malczewska Julia 01:23,95

 

Granatowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Krysowski Aleks 00:24,23
2 5 Zajdel Oliwia 00:31,52
3 3 Kokosza Jagoda 00:34,76
4 7 Brosz Zofia 00:35,44

 

Zielona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Ratajczak Zuzanna 00:35,03
2 5 Sypniewska Anna 00:40,57
3 1 Chrzanowska Maja 00:47,00
4 4 Krawczuk Olivier 00:58,64
5 9 Barszczyk Leonard 01:00,39
6 3 Jasińska Amelia 01:06,68

 

Biało-zielona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Kosicka Wiktoria 00:30,81
2 5 Bartocha Jan 00:39,48
3 6 Simonite Sam 00:40,78
4 1 Świder Maksymilian 00:41,66
  7 Pitrus Jakub DNS

 

 

Biało-brązowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Onderwater Liam 00:29,99
2 1+7 Paluszek Ignacy 00:35,62
3 6 Ziółkowska Alicja 00:39,31
4 3 Hartnett Fletcher 00:40,30
5 4 Horncastle Annie 00:46,50
  2 Kozłowska Karina DNS

 

Pomarańczowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 30 Kozłowska Karina 00:20,42
2 1 Trzcińska Olympia 00:25,76
3 5 Ziółkowska Gabriela 00:28,81
4 2 Milczarek Robert 00:37,22
5 6 Homola Oliver 00:40,64
6 4 Kobiałka Fabian 00:53,89
  3 Kreft Victor DNS

 

Brązowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Onderwater Thijmen 00:26,12
2 3 Horncastle Maisie 00:27,79
3 1 Jakubowski Dominik 00:29,13
4 5 Hartnett Oscar 00:33,95
5 4 Remy Hayley 00:35,28
6 2 Horncastle Edie 00:35,43

 

Jasnoniebieska
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Trzciński Philip 00:21,53
2 4 Kamiński Aleksander 00:21,57
3 1 Syska-Godlewski Maksymilian 00:28,66
4 6 Kreft Leon 00:39,86
  3 Jarosz Samuel DNS

 

Biało-niebieska
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Rynk Lena 00:35,05
2 4 Pilch Josephine 00:35,42
3 1 Pencarska Jadwiga 00:35,95
4 3 Hawranek Piotr 00:39,80
5 2 Gólcz Piotr 00:52,99

 

Biało-żółta
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Kantor Klaudia 00:33,46
2 4 Arent Piotr 00:33,47
3 2 Gierymska Lena 00:42,28
4 3 Gilbert Valentine 00:43,53

 

Szachownica zielona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Matusik Wiktoria 00:25,25
2 10 Święconek Amelia 00:28,51
3 3 Spanos Christopher 00:31,01
4 4 Wnuk Szymon 00:31,11
5 6 Piotrowska Julia 00:33,03
6 2 Rynk Krystian 00:33,08
7 1 Jamuła Olivier 00:37,18
8 8 Malec Maksymilian 00:40,35

 

Żółta
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Wnuk Piotr 00:24,49
2 1 Chrzanowski Michał 00:24,65
3 5 Mieszalski Fryderyk 00:25,53
4 6 Galchenko Alexandra 00:26,14
5 11 Cieplik Olaf 00:26,21
6 7 Lechtenberg Zarah 00:27,29
7 3 Makarov Erik 00:28,10

 

Biało-czerwona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Horecka Zuzanna 00:25,21
2 5 Bujalski Kajetan 00:25,47
3 11 Barszczyk Aleksander 00:27,16
4 1 Dobrian Nadia 00:31,15
5 9 Mendalka Laura 00:31,59
6 2 Trzciński Alan 00:32,11
7 8 Chowaniec Maciej 00:32,79
8 3 Leśnodorska Zofia 00:35,93

 

Limonki
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Sztuczyński Jan 00:22,96
2 4 Ustupska Chyc Maja 00:23,72
3 3 Ratajczak Ksawery 00:23,91
4 8 Zajdel Kamil 00:26,59
5 2 Krzystański Konrad 00:27,72
6 5 Fuhrmann Julia 00:27,81
7 9 Nowak Oliwia 00:30,33
8 7 Kowalski Miłosz 00:30,73

 

Szachownica granatowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Rita Michalina 00:22,11
2 4 Pilch Victoria 00:23,22
2 7 Krysińska Zofia 00:23,22
4 3 Fuhrmann Victor 00:23,94
5 6 Krysiński Maciej 00:24,60
6 5 Gierymski Filip 00:24,85
7 8 Nowak Natasza 00:25,26
8 2 Konieczka Patrycja 00:27,81

 

Szachownica brązowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Trzciński Artur 00:22,69
2 8 Bojanowski Tadeusz 00:23,90
3 5 Szotowska Milena 00:24,34
4 4 Kantor Laura 00:25,45
5 6 Pancarski Grzegorz 00:25,48
6 3 Białousz Stanisław 00:26,84
7 1 Przywara Szymon 00:27,09
8 9 Nowak Helena 00:30,74
  7 Kubicki Klemens DNS

 

Szachownica fioletowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Dziadkowiec Maciej 00:19,78
2 9 Lechtenberg Jodie 00:21,80
3 2 Makarov Yaroslav 00:22,43
4 8 Mendalka Hubert 00:22,87
5 6 Keller Wiktoria 00:23,24
6 5 Bień Antonina 00:23,26
7 3 Miłkowski Jan 00:23,38
PK 10 Szyzdek Gustaw 00:23,78

 

Szachownica pomarańczowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Kokosza Jan 00:19,03
2 4 Ustupski-Chyc Szymon 00:19,42
3 7 Nazimek Małgorzata 00:20,05
4 2 Piotrowski Stanisław 00:20,34
5 6 Sęczkowski Miłosz 00:20,41
6 5 Hawranek Wiktoria 00:20,90
PK 9 Poborska Olga 00:21,00
7 1 Przywara Kuba 00:21,57
8 8 Rajca Matylda 00:21,82
PK 10 Poborski Jan 00:21,82