Kurs Świąteczny 28-31 grudnia 2017 - wyniki

Różowy Miś
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Andziak Teodor 01:05,70
2 3 Domurad Aleksander 01:11,66
3 4 Pentith Noah 01:15,44
4 1 Konieczka Zofia 01:43,59
Niebieski Miś
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Kokosza Jagoda 00:36,45
2 4 Sztorc Szymon 00:58,56
3 5 Zajdel Oliwia 01:05,39
4 3 Wiłkojć Henryk 01:07,95
5 1 Horecka Zuzanna 01:27,31
Biały Miś
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Gólcz Piotr 00:59,47
2 1 Zava Francesco 01:27,99
  5 Cordina Michela NS
Zielony Miś
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Rynk Lena 00:25,87
2 4 Spiteri Eva 00:52,06
3 1 Wieczorek Albert 01:10,94
  3 Kryszkiewicz Zofia NS
Błękitne
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Rynk Krystian 00:21,70
2 4 Leszkowicz Aleksander 00:29,64
3 6 Matusik Wiktoria 00:29,93
4 1 Rita Cezary 00:44,91
5 7 Brosz Zofia 01:06,90
  5 Aubert - Skóra Wiktoria NS
Jasnoniebieskie"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Makarow Eryk 00:44,50
2 2 Domurad Anna 00:57,58
3 1 Konieczka Patrycja 00:57,74
4 7 Witkowski Alicia 00:58,70
5 3 Stobiecka Klara 01:02,17
6 5 Degiorgio Nikki 01:17,79
7 8 Ocheing Shaheen 01:37,23
8 4 Anoszczenko Julia 02:12,21
Pomarańczowy Miś
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Górski Szymon 00:24,03
2 5 Poniński Marcel 00:25,19
3 4 Święconek Amelia 00:25,28
4 3 Wawrzyńczyk Filip 00:28,14
5 1 Ratajczak Zuzanna 00:43,15
6 2 Kryszowski Aleks 00:45,08
Czerwone
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Wilk Oliwia 00:48,30
2 1 Reetz Konrad 00:54,98
3 11 Mendalka Laura 00:59,29
4 4 Kowalski Miłosz 01:00,49
5 6 Wesołowska Kornelia 01:09,13
6 5 Dobrian Nadia 01:09,42
7 3 Szczerek Julia 01:09,74
8 9 Górska Antonina 02:02,79
Biało-niebieskie
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Ustupska Chyc Maja 00:44,73
2 3 Fuhrmann Julia 00:51,29
3 7 Sikora Julia 00:54,39
4 6 Kłak Hubert 01:00,28
5 1 Davies Victoria 01:23,02
6 4 Sztorc Karolina 02:38,46
Biało-żółte
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Ratajczak Ksawery 00:39,02
2 3 Rudzionek Oliwier 00:44,78
3 2 Biegaj Hanna 00:52,22
4 5 Kowalewska Julia 00:53,49
5 4 Nasapen Nicholas 01:02,38
6 6 Smoleń Maciej 01:04,07
Biało-brązowe
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Krysiński Maciej 00:36,51
2 4 Lindenhofer Zofia 00:44,26
3 5 Fiedorowicz Adam 00:45,70
4 1 Karwacz Dominika 00:46,80
5 3 Krysińska Zofia 00:55,69
6 9 Lester Patryk 01:10,10
Granatowe
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Słowik-Sułkowski Szczepan 00:33,92
2 1 Kubicki Klemens 00:40,77
3 6 Bujalski Kajetan 00:49,22
4 8 Zajdel Kamil 00:49,36
5 5 Janczarek Filip 00:59,10
6 4 Stobierski Jędrzej 01:01,55
7 2 Słowik-Sułkowski Wawrzyniec 01:15,85
Szachownica pomarańczowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Hawranek Wiktoria 00:32,71
2 5 Kukułka Antoni 00:36,22
3 8 Sztuczyński Jan 00:37,60
4 4 Ślęzakowska Barbara 00:37,88
5 3 Jezusek Patrycja 00:39,32
6 1 Przywara Szymon 00:44,50
7 6 Cieślik Katarzyna 00:44,95
Limonki
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 10 Sikora Olivier 00:30,03
2 3 Fuhrmann Victor 00:33,49
3 1 Rita Michalina 00:34,03
4 5 Stobiecka Julia 00:34,69
5 6 Cieślik Jakub 00:39,67
6 2 Nasapen Sebastian 00:44,83
Szachownica zielona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Salik Amelia 00:30,03
2 2 Ponińska Lena 00:30,45
3 7 Keller Wiktoria 00:32,45
4 6 Wawrzyńczyk Marcel 00:36,28
5 4 Kukułka Wiktor 00:36,55
6 8 Andziak Zuzanna 00:36,58
Brązowe
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Dobrian Marcel 00:27,98
2 6 Marek Alex 00:28,59
3 4 Wesołowska Rozalia 00:29,68
4 5 Wesołowski Tymon 00:29,76
5 7 Przywara Kuba 00:32,33
6 1 Ślęzakowska Zofia 00:33,31
7 11 Mendalka Hubert 00:33,52
Pomarańczowe
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Wachowiak Victoria 00:26,50
2 5 Dąbek Zuzanna 00:26,61
3 6 Stobierski Wojciech 00:27,78
4 9 Fiorini James 00:28,79
5 4 Barszczewska Zuzanna 00:29,15
6 8 Rajca Matylda 00:29,91
7 3 Makarow Jarosław 00:31,07
Żółte
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Teległów Karol 00:24,07
2 30 Ustupski Chyc Szymon 00:25,08
3 2 Łachut Krzyszof 00:25,58
4 3 Matusik Michał 00:25,71
5 7 Sęczkowski Miłosz 00:26,27
6 6 Pander Michalina 00:26,28
7 4 Fiedorowicz Oliwia 00:28,92
8 8 Strychalski Michał NS