Kurs Świąteczny 28-31 grudnia 2016 - wyniki

Dziewczynki - "Misie"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Julia Fuhrmann 00:31,56
2 1 Victoria Davies 00:36,72
3 3 Martyna Kowalczyk 00:49,44
4 4 Jennifer Porter 00:50,50
5 6 Laura Mendalka 00:51,49
6 2 Nadia Dobrian 01:00,67
7 4 Matylda Myśliwy 01:00,85
8 8 Kornelia Wesołowska 01:00,90
9 1 Ksenia Głusik 01:09,54
10 6 Marysia Kennig 01:25,12
Chłopcy - "Misie"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Hubert Kłak 00:29,93
2 3 Oliwier Rudzionek 00:37,38
3 2 Alex Iwański 00:43,84
4 7 Tomasz Walenta 00:46,91
5 5 Kacper Kur 00:55,78
  9 Maksymilian Wójcik NS
  10 Jakub Barański NS
Grupa "Niebeiska"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Victoria Pilch 00:38,02
2 9 Franciszek Glegoła 00:47,07
3 5 Jan Sztuczyński 00:54,63
4 1 Piotr Chała 01:05,25
5 6 Adam Maciaszek 01:11,94
6 4 Amelia Wojczakowska 01:18,84
7 2 Wiktoria Chała 01:42,24
Grupa "Czerwona"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Oliwia Nowak 01:01,83
2 1 Oliwer Zawadowski 01:07,03
3 2 Patrycja Jezusek 01:18,98
4 3 Julia Witek 01:22,88
Grupa "Biało-czerwona"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Victor Fuhrmann 00:36,19
2 1 Maciej Sawicki 00:37,12
3 4 Anthony Shaw 00:44,92
4 5 Molly Porter 00:52,55
5 3 Zuzanna Kamińska 00:56,90
Grupa "Zielona"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 8 Olimpia Jagodzińska 00:51,17
2 7 Clara Bernier-Planeta 01:02,58
3 5 Antoni Wyszyński 01:02,92
4 9 Klaudia Kantor 01:19,02
5 3 Janusz Zbyszyński 01:24,85
  2 Alicja Knaś NS
Grupa "Różowa"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Barbara Ślęzakowska 00:34,88
2 4 Wiktoria Hawranek 00:39,59
3 2 Zuzanna Kruszyńska 00:43,80
4 7 Natasza Nowak 00:46,32
5 8 Michał Zawada 00:57,18
6 1 Kosma Kapler 01:06,71
  5 Maria Wilczewska NS
  6 Antonina Wilczewska NS
Grupa "Biało-niebieska"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Maximilian Salik 00:29,37
2 3 Zofia Ślęzakowska 00:36,31
3 1 Sonia Haręza 00:37,72
4 15 Antonina Bień 00:37,80
5 5 Julia Maciaszek 00:43,23
6 8 Jędrzej Stobierski 01:03,94
  4 Fredrik Grzybowski NS
Grupa "Granatowa"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Hubert Mendalka 00:33,60
2 3 Filip Radziszewski 00:33,85
3 5 Laura Kantor 00:34,36
4 6 Jan Sośnierz 00:35,63
5 1 Aleksander Głusik 00:39,95
6 4 Jan Cabała 00:48,53
7 8 Amelia Jeziorowska 00:51,61
8 2 Milena Głusik 00:58,17
Grupa "Jasnoniebieska"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Zuzanna Dąbek 00:27,79
2 12 Alex Marek 00:31,78
3 2 Amelia Salik 00:33,13
4 3 Nikola Kowalcze 00:34,04
5 6 Wiktoria Keller 00:34,18
6 5 Jakub Kur 00:36,88
7 7 Amelia Frączkiewicz 00:43,07
Grupa "Biało-zielona"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Szymon Ustupski Chyc 00:27,91
2 2 Marcel Dobrian 00:29,14
3 8 Rozalia Wesołowska 00:30,63
4 7 Tymon Wesołowski 00:30,97
5 3 Zuzanna Radziszewska 00:33,76
6 1 Wanessa Kowalcze 00:34,27
7 4 Paweł Pieczka 00:34,43
8 5 Marianna Sośnierz 00:35,78
Grupa "Limonki"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 8 Matylda Rajca 00:30,23
2 1 Wojciech Stobierski 00:30,80
3 3 Jerzy Zbyszyński 00:31,24
4 4 Wojciech Wyszyński 00:34,14
5 2 Julia Karolczyk 00:34,91
6 7 Elie Bernier-Planeta 00:39,11
7 5 Mateusz Zawada 00:42,22
8 9 Izabela Walenta 00:58,35
Grupa "Brązowa"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 8 Matylda Rajca 00:30,23
2 1 Wojciech Stobierski 00:30,80
3 3 Jerzy Zbyszyński 00:31,24
4 4 Wojciech Wyszyński 00:34,14
5 2 Julia Karolczyk 00:34,91
6 7 Elie Bernier-Planeta 00:39,11
7 5 Mateusz Zawada 00:42,22
8 9 Izabela Walenta 00:58,35
Grupa "Pomarańczowa"
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Adam Rymarz 00:25,18
2 5 Jan Kokosza 00:25,54
3 1 Natasza Głusik 00:25,63
4 6 Filip Young 00:26,20
5 8 Marcin Gąsior 00:26,52
6 3 Lorienne Cancedda 00:26,56
7 2 Agata Cabała 00:29,00
8 4 Neolia Cancedda 00:33,86