Kurs czterodniowy 25-28 lutego 2019 - wyniki

 

Zielony MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Kryjak Kacper 00:47,38
2 2 Mcguinness Antonina 00:50,03
3 3 Gridneva MASHA 00:51,01

 

Pomarańczowy MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Ziółkowska Hanna 00:55,64
2 2 Birak Stanisław 01:07,90
3 3 Kopcik Jan 01:10,78

 

Niebieski MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Kinga Urban 00:30,54
2 1 Kwitowski Pauline 00:35,04
3 3 Kamiński Antonii 01:11,87

 

Biały MIŚ
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 7 Staszek Pawłowski 00:26,01
2 5 Marton Zofia 00:26,82
3 9 Kołodziejska Emilia 00:53,46
4 10 Tajak Julia 01:26,66
  4 Zhuravel Kateryna DNS

 

Szachownica zielona
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 5 Aleksander Nooijen 00:48,10
2 6 Hanna Kubat 00:54,87
3 8 Van De Pol Ava 00:55,44
  1 Tartanus Kinga DNS
    Zhuravel Mariia DNS

 

Szachownica pomarańczowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 3 Kelder Bruno 00:43,55
2 6 Steekelenburg Ruby 00:46,23
3 1 Gruchalska Jagna 00:46,29
4 2 Gruchalski Ludwik 00:54,18

 

Szachownica granatowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Olko Gabriela 00:32,41
2 10 Bobowski Dominik 00:41,36
3 1 Nowak Julia 00:48,08
4 3 Mcguinness Aleksandra 01:01,02
5 9 Bachleda-Curuś Gustaw 01:18,55
6 8 Potyraj Aniela 01:32,85

 

Jasnoniebieska
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 6 Desiato Giulia 00:31,09
2 3 Desiato Sofia 00:32,60
3 2 Ponomarew Lena 00:36,95
4 12 Kołodziejski Igor 00:37,49
5 8 Bukatka Artiemi 00:51,61

 

Biało-żółta
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 4 Słowik Paweł 00:25,66
2 3 Słowik Jan 00:26,47
3 8 Verhoeven Vanity 00:29,66
4 2 Kelder Java 00:33,09

 

 

Biało-brązowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Iwaszkiewicz Franciszek 00:23,49
2 3 Aleksandra Romanowicz 00:23,75
3 1 Bzduła Bianka 00:24,66
4 5 Zosia Kościelak 00:24,86
5 6 Mróz Julia 00:27,42

 

Szachownica fioletowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 1 Piotrowska Julia 00:26,97
2 3 Bartels Lars 00:28,84
3 9 Middelbosch Nova 00:30,73
4 5 Aberson Nathan 00:32,94
5 8 Yacoob Marc Anthony 00:33,06

 

Szachownica kolorowa
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 2 Kwitowski Veronique 00:23,59
2 4 Kubik Aleksander 00:25,51
3 1 Bruijnen Max 00:28,11
4 3 Bachleda-Curuś Astrid 00:31,49

 

Limonki
Miejsce Nr startowy Nazwisko i imię Czas
1 9 Kopcik Jakub 00:22,02
2 7 Tajak Tymoteusz 00:22,06
3 2 Adamczyk Mikołaj 00:24,87
3 5 Tomasz Dzienkiewicz 00:24,87
5 3 Adamczyk Franciszka 00:24,91
6 6 Kryjak Aleksandra 00:25,33
7 1 Białousz Stanisław 00:26,05
8 4 Ziółkowski Adam 00:32,55