Livigno Free SKI

WŁOCHY: Livigno Free SKI

Termin: 9-16 kwietnia 2016. Brak wolnych miejsc

LIVIGNO znajduje się na pewnej śniegowo wysokości 1.816 m w pobliżu granicy ze Szwajcarią. Część miejscowości zwana Trepalle (1.900-2.250 m) jest najwyżej położoną stale zamieszkiwaną osadą w Europie.

Livigno, nazywane "włoskim Tybetem" to miejsce o największym nasłonecznieniu w całych Alpach posiadające 35 wyciągów narciarskich i zróżnicowane trasy o łącznej długości ok. 120 km. Trasy zjazdowe są zawsze wzorowo przygotowane, a serca snowboardzistów porusza ogromny snow park. Ze względu na mikroklimat, śnieg utrzymuje się tam nawet do końca kwietnia. Przytulne bacówki zapraszają zmęczonych dniem na stoku na après-ski, a sklepy z ofertą wolnocłową na zakupy. Można w korzystnych cenach kupić nie tylko perfumy, alkohol i papierosy (ograniczenie wywozu), ale także ubrania, zegarki, aparaty fotograficzne a przy tankowaniu zaoszczędzić można nawet do 40%

Szkolenie narciarskie

Licencjonowana Szkoła Nrciarska i Snowboardowa STRAMA

Licencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji szkoleń dla dzieci i dorosłych – na każdym poziomie umiejętności – oraz wyjazdów narciarskich w Alpy. W swoim dorobku szkoła posiada tytuły najlepszej w Polsce, corocznie potwierdzając poziom szkoleniowy wieloma medalami na Mistrzostwach Polski Instruktorów. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN, których pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazywanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się codziennie przez 6 dni od niedzieli do piątku.

Szkolenie narciarskie podczas wyjazdu 9-16.04.2016 - DOROŚLI

Codziennie w godzinach 9:30-12:30 i 13:30-15:30 - 30 godzin nauki i doskonalenia z instruktorami.

Podział grup dorosłych wg poziomu umiejętności: poczatkujący, średni, zaawansowany, sportowy.

Ilość osób w grupie 6 do 10 w zależności od poziomu umiejętności.

Szkolenie podstawowe, doskonalenie techniki i elementów jazdy sportowej oraz zawody dla dorosłych.

Trening na nartach snowblade oraz slalomie gigancie (grupy zaawansowane).

Szkolenie narciarskie podczas wyjazdu 9-16.04.2016 - DZIECI

Podział grup dziecięcych wg poziomu umiejętności: początkujący, średni, zaawansowany lub wg posiadanych odznak Misia Stramusia

Ilość osób w grupie 6 do 10 w zależności od poziomu umiejętności

Realizacja autorskiego programu "6 Oodznak Misia Stramusia" i zawody w slalomie gigancie

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Hotel

Hotel LOREDANA***

Hotel LOREDANA***HOTEL LOREDANA zlokalizowany jest w odległości 100 metrów od wyciągów zbocza Mottolino, 2 km od ścisłego centrum Livigno, 150 metrów od tras biegowych. Wi-Fi dostępne w całym obiekcie jest bezpłatne. W hotelu znajdują się: bar, restauracja, sauna, przechowalnia nart, taras wyposażony w leżaki i parasole, darmowy parking. Adres www hotelu: www.bormolinihotels.com/hotel-loredana.php

POKOJE: we wszystkich pokojach znajduje się telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, telefon. Łazienka wyposażona jest w ręczniki, suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków.

WYŻYWIENIE: śniadanie -> bogaty bufet śniadaniowy z wyborem dań na zimno i ciepło, obiadokolacja -> klasyczne dania kuchni włoskiej oraz tradycyjne lokalne specjały.