Szkoła STRAMA

Szkoła STRAMA specjalizuje się w organizacji szkoleń dla dzieci i dorosłych - na każdym poziomie umiejętności - oraz wyjazdów narciarskich w Alpy. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN, których pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazywanie umiejętności.

W swoim dorobku szkoła posiada tytuły najlepszej w Polsce, corocznie potwierdzając poziom szkoleniowy wieloma medalami na Mistrzostwach Polski Instruktorów. W 70-osobowej kadrze znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów, absolwentów AWF oraz instruktorów SITN-PZN.

Innsbruck i Lodowiec Stubai

Zapraszamy do Innsbrucka - malowniczej stolicy Tyrolu, położonej u wrót Doliny Stubaital, alpejskiej bazy Szkoły STRAMA.

stibaier gletscher

Największa w Europie całoroczna stacja narciarska oferuje 110 km tras zjazdowych: od łatwych i szerokich stoków dla początkujących, po wymagające i trudne trasy dla ekspertów. Doskonała infrastruktura sprawia, że jest to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Austrii.

Oprócz doskonałych warunków do aktywnego spędzania czasu, Innsbruck skrywa pełne uroku zabytkowe uliczki, w których tradycyjny folklor miesza się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Hotel Grauer Bar****

Hotel Grauer Bar ****Pełen tradycji, doskonały hotel**** usytuowany 50 m od historycznej starówki Innsbrucka.

W hotelu znajduje się restauracja z różnorodną i smaczną kuchnią, bar z muzyką oraz widokowe centrum rekreacyjne znajdujące się na 5 piętrze w skład którego wchodzi: basen, jacuzzi, sauna, fitness oraz solarium. W hotelu znajduje się strefa bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Parking dostępny za dodatkową opłatą (50€ tydzień) znajduje się w garażach podziemnych.

POKOJE: komfortowe pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe oraz apartamenty wyposażone w wannę lub prysznic, ręczniki, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, telefon, sejf.

WYŻYWIENIE: śniadanie -> bogaty bufet śniadaniowy z wyborem dań na zimno i ciepło; obiadokolacja -> 4 daniowy bufet z potrawami do wyboru - w menu również dania wegetariańskie. www.grauer-baer.at

DZIECI 4-14: lat szkolenie narciarskie

Szkoła specjalizuje się m.in. w organizacji szkoleń dla dzieci - zarówno w Polsce jak i podczas wyjazdów zagranicznych.

dzieci 1 930 1 Jako pierwsza w Polsce opracowała autorski program szkolenia w jeździe na nartach, przeznaczony dla dzieci w wieku 4-14 lat. Program, stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia, składa się z 6 etapów. Kiedy młody adept narciarstwa przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności, zdobywa jedną z 6 ODZNAK MISIA STRAMUSIA oraz INDEKS, w którym odnotowywane są jego postępy w nauce. Specjalnie wyselekcjonowaną kadrę tworzą osoby z wysokimi predyspozycjami i umiejętnościami do szkolenia dzieci.

Co roku, pod okiem naszych instruktorów, szkoli się około 2000 małych narciarzy!

20 godzin nauki i doskonalenia z instruktorami - dzieci w wieku 4-7 lat program na nartach mają dopasowany do możliwości fizycznych, a szkolenie narciarskie przeplatane jest zabawami na śniegu i krótkimi przerwami na odpoczynek. Grupa początkująca 4-6 latków tworzona jest dla minimum 4 dzieci

Podział grup dziecięcych wg poziomu umiejętności lub wg posiadanych Odznak Misia Stramusia

Ilość osób w grupie 6 do 8 osób w zależności od poziomu umiejętności:

szkolenie narciarskie dzieci 7-14 lat wg programu odznak Misia Stramusia - średnio jeżdżący i zaawansowani (od odznaki zielonej do srebrnej) - 6 do 8 osób w grupie

szkolenie narciarskie dzieci wg programu odznak Misia Stramusia - początkujący w wieku 4-6 lat (bez odznak lub odznaki czerwona-niebieska) max 5 dzieci w grupie

Realizacja autorskiego programu 6 odznak Misia Stramusia i zawody STRAMUŚ SKI CROSS

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Klub Misia Stramusia - atrakcje dla dzieci.W ramach codziennych poza narciarskich atrakcji dla dzieci w Klubie Misia Stramusia przewidziane są m.in.: animacje, zajęcia zręcznościowe, plastyczne i muzyczne oraz wiele innych.

DOROŚLI I MŁODZIEŻ 15-18 lat: szkolenie narciarskie

dorosli 2 300

20 godzin nauki i doskonalenia z instruktorami

Ilość osób w grupie od 5 do 10 w zależności od poziomu umiejętności: początkujący, średni, zaawansowany, sportowy