Wyjazdy szkoleniowe

Organizujemy profesjonalne treningi jazdy sportowej, które przygotowują do zawodów slalom i slalom-gigant oraz samodzielnej jazdy w najwyższych partiach gór. Podczas treningów zapewniamy profesjonalną obsługe trenerską PZN wraz z potrzebnym do przeprowadzenia treningu wyposażeniem.

Na Państwa życzenie przygotujemy ofertę na wyjazd szkoleniowy w kraju i zagranicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości wilelu atrakcyjnych górskich zakątków treningi ze Szkołą Narciarską i Snowboardową STRAMA to gwarancja dobrej zabawy i doskonałych umiejętności narciarskich.

Szkolenia zawsze przebiegają w atmosferze zaangażowania, a nowoczesne i sprawdzone metody nauki jazdy przybliżają oczekiwany rezultat. Dzięki komunikacji radiowej, pomiarowi czasu, nagraniom video efekty widoczne są juz po niedługim treningu.

Proponujemy również kilkugodzinne wycieczki na nartach biegowych i rakietach śnieżnych, które świetnie integrują grupę i zwiększają aktywność fizyczną uczestników wyjazdu. Ponadto proponujemy kuligi, ogniska, nocne wypady w góry, tematyczne imprezy wieczorne, zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz odnowę biologiczną i relaks w SPA.

Organizacja wyjazdów obejmuje:

  • pomoc w wyborze lokalizacji szkolenia
  • własny transport (autokary, busy)
  • rezerwację bazy noclegowej, cateringu
  • dobór oraz dostarczenie sprzętu narciarskiego SALOMON (modele podstawowe i testowe)
  • przygotowanie trasy slalomu (tyczki, ogrodzenia, flagi, bramki start-meta, elektroniczny pomiar czasu i tablica wyników, nagłośnienie, prowdzenie spikera)
  • uroczyste zakończenie szkolenia i nagrodzenie uczestników
  • dodatkowe atrakcje min. nocna jazda z pochodniami, kuligi, repertuar imprez wieczornych
  • kompleksową obsługę podczas trwania całego szkolenia
 
 
 
 

Rezerwacje

 18 20 116 46
 18 20 114 41

Szkolenia indywidualne

Narty - szkolenia indywidualneKurs świąteczny dla dorosłychTrzydniowy kurs narciarski dla młodzieży i dorosłychSnowboard - szkolenia indywidualneKurs snowboardowy 3 dniSnowblade - szkolenia indywidualneSzkolenia indywidualne na nartach biegowych