Wyjazdy narciarskie do Austrii

Wyjazdy narciarskieLicencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy oraz szkoleniem narciarsko - snowboardowym na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8-10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca, średnia, zaawansowana oraz dziecięca. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększające efektywność szkolenia. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu.

Zapraszamy do Innsbrucka - malowniczej stolicy Tyrolu, alpejskiej bazy Szkoły Narciarskiej STRAMA. Oprócz wyjazdów do Innsbrucka proponujemy inne regiony i terminy dostosowane do potrzeb klienta.