Wyjazdy narciarskie ze szkoleniem. Sezon 2017/2018

Wyjazdy narciarskieSzkoła STRAMA specjalizuje się w organizacji szkoleń dla dzieci i dorosłych - na każdym poziomie umiejętności - oraz wyjazdów narciarskich w Alpy. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN, których pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazywanie umiejętności.

W swoim dorobku szkoła posiada tytuły najlepszej w Polsce, zdobywając w Mistrzostwach Polski Instruktorów 2017 rekordową ilość 16 medali. W 70-osobowej kadrze znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów, absolwentów AWF oraz instruktorów SITN-PZN.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8-10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca, średnia, zaawansowana. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększające efektywność szkolenia. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu.

Zapraszamy do Innsbrucka - malowniczej stolicy Tyrolu, alpejskiej bazy Szkoły Narciarskiej STRAMA. Oprócz wyjazdów do Innsbrucka proponujemy inne regiony i terminy dostosowane do potrzeb klienta.

Wyjazdy w sezonie zimowym 2017/18

STRAMA SKI&DANCEOtwarcie sezonu 2017/2018: Austria - Innsbruck, 12-18.11.2017

Sezon narciarski 2017/18 rozpoczynamy w Innsbrucku od wyjazdu narciarskiego połączonego ze szkoleniem dla dorosłych i dla dzieci (20 godzin zajęć z indtruktorami Szkoły STRAMA).

Termin: 12-18.11.2017.

Zimowe ferie w stolicy TyroluFerie 2018: Austria, Innsbruck i SKI Safari

Wyjazdy narciarskie do Innsbrucka (4 orodki narciarskie) podczas ferii 2018. W programie dla dzieci 24 godziny nauki i doskonalenia z instruktorami.

Terminy 21-28.01 11-18.02