Wyjazdy narciarskie ze szkoleniem. Sezon 2015/2016

Wyjazdy narciarskieLicencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy oraz szkoleniem narciarsko - snowboardowym na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8-10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca, średnia, zaawansowana oraz dziecięca. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększające efektywność szkolenia. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu.

Zapraszamy do Innsbrucka - malowniczej stolicy Tyrolu, alpejskiej bazy Szkoły Narciarskiej STRAMA. Oprócz wyjazdów do Innsbrucka proponujemy inne regiony i terminy dostosowane do potrzeb klienta.

Wyjazdy w sezonie zimowym 2015/16

STRAMA SKI&DANCESTRAMA SKI&DANCE: Austria, Innsbruck - lodowiec Stubai

Sezon narciarski 2015/16 rozpoczynamy w Innsbrucku od wyjazdu narciarskiego połączonego ze szkoleniem dla dorosłych i dla dzieci (20 godzin zajęć z indtruktorami Szkoły STRAMA). Dodatkową atrakcją będzie kurs tańca z Iwoną Pavlović.

Termin: 8-14.11.2016.

Zimowe ferie w stolicy TyroluFerie 2016: Austria, Innsbruck i SKI Safari

Feryjne wyjazdy narciarskie w Alpy z Misiem Stramusiem. W programie 24 godziny szkolenia narciarskiego dla dzieci prowadzonego przez instruktorów Szkoły STRAMA w ośrodkach narciarskich w pobliżu Innsbrucka: Mutter Alm, Patscherkofel oraz Axamer Lizum

Terminy: 23-30.01, 6-13.02, 13-20.02 2016

Livigno Free SKILivigno Free SKI: Włochy

Zapraszamy do Livigno! W programie wyjazdu 30 godzin szkolenia narciarskiego dla dzieci i dla dorosłych.

Termin: 9-16.04.2016