Wyjazdy narciarskie ze szkoleniem. Sezon 2016/2017

Wyjazdy narciarskieLicencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy oraz szkoleniem narciarsko - snowboardowym na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8-10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca, średnia, zaawansowana oraz dziecięca. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększające efektywność szkolenia. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu.

Zapraszamy do Innsbrucka - malowniczej stolicy Tyrolu, alpejskiej bazy Szkoły Narciarskiej STRAMA. Oprócz wyjazdów do Innsbrucka proponujemy inne regiony i terminy dostosowane do potrzeb klienta.

Wyjazdy w sezonie zimowym 2016/17

STRAMA SKI&DANCEOtwarcie sezonu 2016/2017: Austria - Innsbruck, 6-12.11.2016

Sezon narciarski 2016/17 rozpoczynamy w Innsbrucku od wyjazdu narciarskiego połączonego ze szkoleniem dla dorosłych i dla dzieci (20 godzin zajęć z indtruktorami Szkoły STRAMA).

Termin: 6-12.11.2016.

Zimowe ferie w stolicy TyroluFerie 2017: Austria, Innsbruck i SKI Safari

Feryjne wyjazdy narciarskie w Alpy z Misiem Stramusiem. W programie 24 godziny szkolenia narciarskiego dla dzieci prowadzonego przez instruktorów Szkoły STRAMA w ośrodkach narciarskich w pobliżu Innsbrucka: Mutter Alm, Patscherkofel oraz Axamer Lizum

Terminy: 29.01-5.02, 19-26.02 2017