AUSTRIA - zimowe ferie w stolicy Tyrolu

termin I: 2-9.02.2013 - OSTATNI WOLNY POKÓJ ! , termin II: 9-16.02.2013 BRAK MIEJSC

Innsbruck

 

Wyjazd dla rodzin z dziećmi 

 

Zapraszamy do Innsbrucka - malowniczej stolicy Tyrolu otoczonej majestatycznymi górami.

Tradycyjny folklor miesza się tu z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Usytuowanie Innsbrucka sprawia, że stanowi on idealną bazą wypadową do pobliskich stacji narciarskich, otaczających miasto z każdej strony.

Oprócz doskonałych warunków do aktywnego spędzania czasu, Innsbruck skrywa pełne uroku zabytkowe uliczki z ciekawą historią.

Hotel

Hotel Grauer Bar****


Hotel Grauer Bar ****Pełen tradycji, doskonały hotel, usytuowany 50 m od historycznej starówki Innsbrucka.

W hotelu znajduje się restauracja z różnorodną i smaczną kuchnią, bar z muzyką oraz centrum rekreacyjne w skład którego wchodzi: basen, sauna, fitness oraz solarium. Do dyspozycji gości znajdują się komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe wyposażone w wannę lub prysznic, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, telefon, sejf.

W hotelu znajduje się strefa bezprzewodowego internetu. Parking dostępny w podziemnych garażach.

 

Galeria

Szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarskie


bilboard 400Licencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy oraz szkoleniem narciarsko - snowboardowym na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8 - 10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca oraz średnio-zaawansowana. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększających efektywność szkolenia m.in. analiza video, krótkie narty. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu. Zajęcia narciarskie prowadzone w ośrodkach narciarskich Patscherkofel, Axamer Lizum , Mutter Alm, Schlick 2000.

 banner szkolenie_800

Klub Misia Stramusia - atrakcje dla dzieci

SN Strama jako pierwsza w Polsce opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach. Został on stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i wypływa z potrzeby przekazywania najmłodszym pasji do narciarstwa. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4 – 12 lat, które zaczynają przygodę z narciarstwem oraz te, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

Narciarski program dla najmłodszych składa się z 6 etapów:

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Kiedy młody adept narciarstwa przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia oraz indeks, w którym odnotowywane będą jego postępy w nauce.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane są m.in.: zajęcia na basenie, bal / mini disco z przebraniem, oglądanie filmów, zajęcia plastyczne i wiele innych. Zapewniamy również wieczorną opiekę nad dziećmi w czasie APRES SKI…

 

Szczegółowy program

Program

Sobota

Zakwaterowanie. Kolacja powitalna.

Niedziela

Śniadanie, wyjazd na narty - Mutter Alm, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja, wieczorek integracyjny.

Poniedziałek

Śniadanie, wyjazd na narty - Patscherkofel szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja.

Wtorek

Śniadanie, wyjazd na narty – Axamer Lizum, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja.

Środa

Śniadanie, wyjazd na narty - Mutter Alm, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja, wieczorek integracyjny.

Czwartek

Śniadanie, wyjazd na narty – Axamer Lizum, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, zawody z elektronicznym pomiarem czasu, powrót do hotelu, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja.

Piątek

Śniadanie, wyjazd na narty- Schlick 2000, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, egzamin na odznaki, powrót do hotelu, pożegnalna obiadokolacja, uroczyste wręczenie odznak Misia Stramusia oraz nagród dla zwycięzców zawodów.

Sobota

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu

 

Ceny i świadczenia

Ceny i świadczenia 

Cena zawiera:

 • 7 noclegów
 • 7 obiadokolacji
 • 7 śniadań
 • 6 dniowy skipass
 • transport na stok
 • ubezpieczenie narciarskie Signal Iduna
 • szkolenie narciarskie DLA DZIECI z instruktorem w grupach 8 - 10 osób
 • udział w zawodach narciarskich i atrakcjach towarzyszących dla dzieci

Cena nie zawiera:

 • dojazdu do Austrii
 • napojów do obiadokolacji
 • parking 40 € / tydzień
 • szkolenia narciarskiego dla dorosłych
 

UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie: Signal Iduna, Wariant III - ZIMA + SZ* +OC, KL-10 000€, KR-5 000€ (podlimit KL), NWI 15 000zł, NWS 15 000zł, OC 10 000€, BP 1 000 zł

* Sporty zimowe (SZ) - rekreacyjne uprawianie narciarstwa zjazdowego, biegowego lub snowboardu na oznakowanych trasach zjazdowych.

W przypadku chorób przewlekłych, aby ubezpieczenie zostało stosownie zawarte należy zgłosić tą informację organizatorowi. Dodatkowa opłata w przypadku CP – 30€/ 7 dni

Choroba przewlekła ( kod CP) - wszelkie zaburzenie lub odchylenie od normy, które ma jedną lub więcej spośród następujących cech: jest trwałe, pozostawia po sobie inwalidztwo, spowodowane jest nieodwracalnymi zmianami patologicznymi, wymaga specjalnego postępowania rehabilitacyjnego, wymaga długiego okresu nadzoru, obserwacji, leczenia czy opieki. Leczona jest w sposób stały lub okresowy.

Dodatkowo: dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy 2,6% wartości ceny

*Możliwe dodatkowe, wyższe warianty ubezpieczenia. Informacja: szkola@nosal.pl

PŁATNOŚCI

Zaliczka w wysokości 100€ lub 420zł od osoby płatna do dnia 31.10.2012. Wplata zaliczki potwierdza ważność rezerwacji. Dopłata do pełnej kwoty do 10.01.2013

Wpłaty w PLN:

Strama Sport i Turystyka, ul Balzera 30, 34-500 Zakopane

Konto dla płatności w EURO:

29 1600 1042 0002 0141 9804 5024

IBAN: PL 68 1600 1042 0002 0141 9804 5001

SWIFT: PPABPLP1ZK1

Konto dla płatności w PLN:

BNP Paribas o/Zakopane: 68 1600 1042 0002 0141 9804 5001

Płatności możliwe tylko w jednej z wybranych walut PLN lub EURO. Brak możliwości podzielenia płatności na dwie waluty EURO + PLN

Informacje i rezerwacje:

tel. 18 20 116 46, tel. 18 20 114 42, fax.18 20 134 30, e-mail: szkola@nosal.pl, strama@nosal.pl

 

 
 
 
 

Wyjazdy zimowe 2013/14

STRAMA dla dzieci

btn dz swiateczny w 200

btn dz pierwszychkrokow w 200

Kurs narciarski dla dzieci - podstawowy

Kurs Ski-safari

Kurs jazdy sportowej

btn dz podstawowy 4dni w 200

Kurs snowboardowy

Zawody feryjne dla dzieci

Puchar Misia Stramusia