Lodowiec Stubai (Austria) - otwarcie sezonu zimowego 2011/2012

Nasz jubileuszowy wyjazd na narty i snowboard do Innsbrucka dobiegł końca - "wszystko co dobre szybko się kończy", a to była wyprawa z "wielką fetą i fajerwerkami".

Nasza Szkoła Narciarska i Snowboardowa obchodzi w tym roku 10 urodziny, w związku z tym tydzień jaki wspólnie spędziliśmy był pełen niespodzianek i atrakcji. Nawet pogoda była z nami i za nami, obdarowując nas prawie każdego dnia pięknym słońcem.

Najważniejszym punktem programu były oczywiście zajęcia narciarskie i snowboardowe na stokach lodowca STUBAI. W tym roku w naszych zajęciach wzięło udział prawie 120 osób na każdym poziomie zaawansowania – począwszy od dzieci i początkujących, skończywszy na grupach mocno zaawansowanych.

Po raz pierwszy na wyjazdowym szkoleniu dzieci mogły uczestniczyć w naszym autorskim programie "Misia Stramusia", zakończonym egzaminem na odznaki.

Całemu przedsięwzięciu towarzyszył MIŚ STRAMUŚ, który jeździł z dziećmi i przyglądał się ich postępom, a na koniec wręczył nagrody i odznaczenia. To nie był jednak koniec atrakcji dla dzieci. Po nartach organizowane były dla nich warsztaty w hotelu oraz wielki bal i zabawa do... 22:00

Wybraliśmy się także z naszymi najmłodszymi uczestnikami do Alpen Zoo oraz na łyżwy. Atrakcji i zabawy było co niemiara, o czym najlepiej świadczą uśmiechnięte buzie naszych małych narciarzy.

"Byle było tak, że chce się bardzo śmiać, po prostu tak" - jak śpiewał Krzysztof Krawczyk, tak i my chcieliśmy żeby było "tak". Stąd każdego dnia po nartach organizowaliśmy dla chętnych wycieczki po Innsbrucku na segway’ach. Była to świetna forma połączenia zwiedzania miasta z dobrą zabawą. By zabawy było jak najwięcej, specjalnie na nasz wyjazd zaprosiliśmy mistrzów barmańskich, którzy zorganizowali wspaniały pokaz w stylu flair i do rana uczyli nas jak przyrządzić wspaniałe drinki, a na drugi dzień pokazali jak przyrządzić wspaniałą kawę i zrobić z niej prawdziwe dzieło sztuki (kolejność pokazów nie była przypadkowa)

Na zakończenie wyjazdu odbyło się uroczyste rozdanie nagród w naszych dorocznych wyjazdowych zawodach narciarskich i snowboardowych. Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny, w którym każdy z uczestników mógł wziąć udział robiąc zdjęcia na stoku. Na koniec z "fanfarami" poczęstowaliśmy naszych wspaniałych gości urodzinowym tortem.

Wyjazd STRAMA SKI & CELEBRATION był wyjątkowy. Chcielibyśmy żeby pozostał w naszych wspomnieniach na długo więc zadbaliśmy również i o to... Towarzyszyła nam cały czas profesjonalna ekipa fotografa Krystina Morawtza i filmowca Łukasza Gabryelskiego, która z wielkim zaangażowaniem chwytała w kadr wszystkie wspaniałe chwile wyjazdu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wspomnieniowego oraz na kolejne narciarskie wyjazdy.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy!

INSTRUKTORZY SZKOŁY STRAMA

Film wspomnieniowy z wyjazdu

 

Galeria


zobacz całą galerię