flaga austria_75

AUSTRIA - lodowiec SÖLDEN

18 - 24 listopada 2012

soelden

 

Wyjazd dla średnio i zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów  

Sölden to jedna z najnowocześniejszych i najmodniejszych stacji narciarskich w Austrii, gdzie na początku sezonu mistrzowie narciarstwa rywalizują o Puchar Świata. Doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy po aktywnym dniu lubią dobrą zabawę. Do dyspozycji narciarzy jest ok. 150 km doskonale przygotowanych tras na 2 imponujących lodowcach oraz w ośrodku Obergurgl. Dodatkową atrakcją doliny jest nowoczesny kompleks termalny Aqua Dome.

 

Hotel

GASTHOF "GRAUER BÄR" ****


gasthoff grauer_bar_300Komfortowy gasthof, łączący w sobie tradycje z nowoczesnością. Doskonale położony w centrum Sölden zapewnia przestronne i wygodne pokoje. Przytulna restauracja serwuje specjały kuchni tyrolskiej i międzynarodowej.

Do dyspozycji gości: sauna sucha, sauna parowa. Bezpłatny parking. Wi-fi dostępne w pokojach.

 

Galeria

Szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarskie


bilboard 400Licencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy oraz szkoleniem narciarsko - snowboardowym na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8 - 10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca oraz średnio-zaawansowana. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększających efektywność szkolenia m.in. analiza video, krótkie narty. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu. Zajęcia narciarskie prowadzone w ośrodkach narciarskich Patscherkofel, Axamer Lizum , Mutter Alm, Schlick 2000.

 banner szkolenie_800

 

Film wspomnieniowy z wyjazdu na lodowiec Stubai, 2011

 

Szczegółowy program

Program

18.11 Niedziela

Zakwaterowanie. Kolacja powitalna.

19.11 Poniedziałek

Śniadanie, wyjazd na narty na lodowiec, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, obiadokolacja, wieczorek integracyjny}

20.11 Wtorek

Śniadanie, wyjazd na narty na lodowiec, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, Olimpiada sportowa: SN Strama kontra Reszta Świata - Freizait Arena w Sölden , kolacja, wieczorek integracyjny.

21.11 Środa

Śniadanie, wyjazd na narty na lodowiec, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, obiadokolacja, wieczorek integracyjny.

22.11 Czwartek

Śniadanie, wyjazd na narty na lodowiec, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, zawody z elektronicznym pomiarem czasu, powrót do hotelu, dla chętnych wyjście do kompleksu termalnego Aqua Dome, kolacja, wieczorek integracyjny

23.11 Piątek

Śniadanie, w zależności od warunków wyjazd do Obergurgl lub na lodowiec, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, pożegnalna kolacja, uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców zawodów.

24.11 Sobota

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu

 
 
 
 

Wyjazdy zimowe 2013/14

Oferta zimowa

Narty - szkolenia indywidualneKurs świąteczny dla dorosłychTrzydniowy kurs narciarski dla młodzieży i dorosłychSnowboard - szkolenia indywidualneKurs snowboardowy 3 dniSnowblade - szkolenia indywidualneSzkolenia indywidualne na nartach biegowych