HELISKIING Mt. Blanc - narciarstwo bez granic VIP SKI TRIP 2-9.04.2011

FRANCJA – CHAMONIX jest jedną z najsłynniejszych stacji narciarskich w Alpach. Mekka narciarzy oferuje 150km tras zjazdowych na każdym poziomie umiejętności. Kursuje tu najdłuższa kolej linowa na świecie, zjeżdża się tu najsłynniejszą trasą poza wyznaczonymi szlakami - Vallee Blanche. Chamonix leży u podnóża najwyższego szczytu Europy – Mont Blanc. To tu odbywała się pierwsza zimowa olimpiada. Trasy narciarskie uznawane są za najpiękniejsze w całych Alpach.

WŁOCHY – COURMAYER , to miejscowość we Włoszech, w regionie Valle d'Aosta oferująca 100 km tras. Jest położona u stóp masywu Mont Blanc. Dobrze przygotowane stoki i piękne górskie pejzaże. Kolejnym atutem tego kurortu są dobre i pewne warunki śniegowe. Ośrodek nazwany został "Perłą Alp".

SZWAJCARIA – VERBIER jest rajem dla miłośników sportów zimowych. Les 4 Vallées (Cztery Doliny) to nazwa rozległego terenu sportów narciarskich z 410 km tras i ponad 90 wyciągami i kolejkami, które łączą ośrodki Verbier, Nendaz, Veysonnaz, Thyon i La Tzoumaz. Kolejka linowa dojeżdża na szczyt Mont-Fort na wysokości 3330 m, skąd roztacza się malowniczy widok na Matterhorn i Mont Blanc.

 

Szkoła STRAMA - szkolenie narciarskie / przewodnictwo po ośrodkach

Do dyspozycji grupy o średnim i zaawansowanym stopniu umiejętności 2 instruktorów/przewodników i opiekunów przez 6 dni + instruktor/przewodnik ze strony francuskiej podczas heliskiing w Courmayer (1 przewodnik narciarski UIAGM na 4 osoby)

 

Heliskiing

Niezapomniane przeżycia zagwarantuje Heliskiing - jazda na nartach poza wyznaczonymi trasami. Przygoda rozpoczyna się od przelotu helikopterem na początek trasy, aby później rozpocząć kilkukilometrowy zjazd wraz z przewodnikiem po przepięknych, dziewiczych miejscach.

 

Zakwaterowanie

Stylowy drewniany domek 16 osobowy (320m²) w Chamonix/Les Bois. W domku znajdują się: kuchnia z pełnym wyposażeniem, kominek, telewizja satelitarna (płaski ekran), odtwarzacz DVD, telefon, internet connection Wi-Fi, suszarka do włosów, pralka, suszarka. Taras, balkon, pomieszczenie na narty; suszarka do butów narciarskich oraz sauna; na zewnątrz: jacuzzi.

 

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje przygotowywane przez polskiego kucharza

 

Degustacja wina w Dolinie Wallis