AUSTRIA - lodowiec STUBAI

11 - 17 listopada 2012

stubai 400

 

Wyjazd dla rodzin z dziećmi 

Położona w sercu Tyrolu Dolina Stubaital gwarantuje udany urlop narciarski dla całej rodziny.

Wspaniałe widoki i niepowtarzalny górski klimat sprawiają, że jest to jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Austrii. Największa w Europie całoroczna stacja narciarska oferuje 110 km tras zjazdowych: od łatwych i szerokich stoków dla początkujących po wymagające i trudne trasy dla ekspertów.

 

 

Hotele

Hotel Bergkönig****

Luksusowy hotel położony w centralnej części Neustift w Dolinie Stubaital. Cechuje się przytulną atmosferą i wysoką jakością usług. Hotel polecany zarówno dla osób szukających spokoju , jak i dla rodzin z dziećmi, które cenią wysoki standard. Poza komfortowymi pokojami jedno- i dwuosobowymi, dostępne są również przestronne apartamenty rodzinne. Hotelowa restauracja zachwyci Państwa specjałami kuchni tyrolskiej oraz wyśmienitymi winami. Do dyspozycji gości dobrze rozwinięta strefa Wellness & SPA z krytym basenem oraz saunami. Bezpłatny parking oraz dostęp do wi-fi.

Galeria

 

Hotel Bergjuwel****

Komfortowy hotel łączący tradycyjny tyrolski klimat z doskonałą obsługą i wspaniałą kuchnią. Położony jest w Neustift 200 metrów od hotelu Bergkonig. Do dyspozycji gości duży kryty basen z wodospadem oraz centrum odnowy biologicznej z sauną fińską, łaźnią turecką oraz biosauną. W sali relaksacyjnej łóżka wodne, z których można podziwiać panoramiczne widoki na otaczające góry. Bezpłatny parking oraz dostęp do wi-fi.

Galeria

Szkolenie narciarskie

Szkolenie narciarskie


bilboard 400Licencjonowana Szkoła Narciarska i Snowboardowa STRAMA specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy oraz szkoleniem narciarsko - snowboardowym na najwyższym poziomie. Szkoła w swoim dorobku posiada tytuły najlepszej w Polsce. W kadrze szkoleniowej znajduje się wielu utytułowanych zawodników, trenerów oraz instruktorów PZN. Ich pasją jest narciarstwo i snowboard, a celem profesjonalne przekazanie umiejętności.

Szkolenie odbywa się każdego dnia po 4 godziny w grupach 8 - 10 osób pod okiem instruktorów i trenerów. Podział grup dziecięcych ze względu na poziom zaawansowania: początkująca oraz średnio-zaawansowana. Podczas nauki stosujemy rozmaite środki dydaktyczne zwiększających efektywność szkolenia m.in. analiza video, krótkie narty. Szkolenie kończą profesjonalne zawody narciarskie z elektronicznym pomiarem czasu. Zajęcia narciarskie prowadzone w ośrodkach narciarskich Patscherkofel, Axamer Lizum , Mutter Alm, Schlick 2000.

 banner szkolenie_800

Klub Misia Stramusia - atrakcje dla dzieci

SN Strama jako pierwsza w Polsce opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach. Został on stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i wypływa z potrzeby przekazywania najmłodszym pasji do narciarstwa. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4 – 12 lat, które zaczynają przygodę z narciarstwem oraz te, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

Narciarski program dla najmłodszych składa się z 6 etapów:

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Kiedy młody adept narciarstwa przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia oraz indeks, w którym odnotowywane będą jego postępy w nauce.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane są m.in.: zajęcia na basenie, bal / mini disco z przebraniem, oglądanie filmów, zajęcia plastyczne i wiele innych. Zapewniamy również wieczorną opiekę nad dziećmi w czasie APRES SKI…

Szczegółowy program

Program

11.11 Niedziela

Zakwaterowanie. Kolacja powitalna.

12.11 Poniedziałek

Śniadanie, wyjazd na narty-lodowiec Stubai, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja, wieczorek integracyjny.

13.11 Wtorek

Śniadanie, wyjazd na narty-lodowiec Stubai, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, popołudniowe zajęcia dla dzieci, obiadokolacja, wieczorek integracyjny.

14.11 Środa

Śniadanie, wyjazd na narty na lodowiec, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, analizy video, obiadokolacja, wieczorek integracyjny.

15.11 Czwartek

Śniadanie, wyjazd na narty-lodowiec Stubai, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, zawody z elektronicznym pomiarem czasu, powrót do hotelu, zajęcia dla dzieci, obiadokolacja

16.11 Piątek

Śniadanie, wyjazd na narty-lodowiec Stubai, szkolenie narciarskie w grupach, przerwa na lunch, szkolenie narciarskie, powrót do hotelu, zajęcia dla dzieci, pożegnalna obiadokolacja, uroczyste wręczenie odznak Misia Stramusia oraz nagród dla zwycięzców zawodów.

17.11 Sobota

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu

 

Film wspomnieniowy z wyjazdu na lodowiec Stubai, 2011 

Galeria z wyjazdu

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć w galerii z wyjazdu

 

 

 
 
 
 

Wyjazdy zimowe 2013/14

STRAMA dla dzieci

btn dz swiateczny w 200

btn dz pierwszychkrokow w 200

Kurs narciarski dla dzieci - podstawowy

Kurs Ski-safari

Kurs jazdy sportowej

btn dz podstawowy 4dni w 200

Kurs snowboardowy

Zawody feryjne dla dzieci

Puchar Misia Stramusia