Instruktorzy Szkoły STRAMA

Licencjonowana Szkoła Narciarska STRAMA

Założona w 2001 roku przez 14 krotną mistrzynię Polski w Narciarstwie Alpejskim - Katarzynę Strama. Stworzona została z kadry 60-ciu ekspertów, która od 12 lat przekazuje swoja pasję najmłodszym pokoleniom

W naszej kadrze znajdują się:

  • 3 Mistrzynie Polski w Narciarstwie alpejskim
  • 11 trenerów narciarstwa,
  • Instruktorzy PZN,
  • nauczyciele, pedagodzy i animatorzy

Nasze sukcesy:

Dwukrotni zdobywcy tytułu Najlepszej Szkoły Narciarskiej w Polsce nadawanego przez PZN i SITN

12 medali zdobytych podczas Mistrzostw Polskich Instruktorów i Szkół Narciarskich w 2010r. i w 2011 r.

Vice Mistrzowie Polski Instruktorów 2012 - 12 medali w narciarstwie zjazdowym, brąz w narciarstwie biegowym i srebro w telemarku.

Aktualnie jesteśmy zwycięzcami klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski Instruktorów !

Na 53 OZI w Czarnej Górze nasza reprezentacja zdobyła najwięcej medali w historii szkoły.

 

Wyniki

2014

54 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN 15-16.03.2014 Jurgów

 

I miejsce w klasyfikacji medalowej Ogólnopolskich Zawodów Instruktorów

14 MEDALI

 

ozi2014

Zobacz galerię

GS Kobiety, grupa K02
1 miejsce: Zborowska Marta
GS Kobiety, grupa K04
1 miejsce: Wysocka Izabela
2 miejsce: Strama Katarzyna
4 miejsce: Niklińska Karolina
JT Kobiety
2 miejsce: Strama Katarzyna
6 miejsce: Wysocka Izabela
JT+GS Kobiety, grupa K02
1 miejsce: Zborowska Marta
JT+GS Kobiety, grupa K04
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Wysocka Izabela
3 miejsce: Niklińska Karolina

 

Zawody demonstratorów szkolnych

slalom gigant dziewcząt
1 miejsce: Oliwia Wysocka
total dziewcząt
3 miejsce: Oliwia Wysocka
GS Mężczyźni: grupa K06
2 miejsce: Horecki Krzysztof
4 miejsce: Iwanicki Jan
5 miejsce: Glabisz Andrzej
GS Mężczyźni: K07
6 miejsce: Szklarczyk Tomasz
GS Mężczyźni: K08
6 miejsce: Kobiałka Andrzej
GS Mężczyźni: K09
5 miejsce: Tylka Suleja Błażej
6 miejsce: Wysocki Artur
JT Mężczyźni: K09
2 miejsce: Wysocki Artur
JT Mężczyźni: K08
3 miejsce: Kobiałka Andrzej
JT+GS Mężczyźni: K06
1 miejsce: Horecki Krzysztof
3 miejsce: Iwanicki Jan
5 miejsce: Glabisz Jan
JT+GS Mężczyźni: grupa K07
5 miejsce: Szklarczyk Tomasz
JT+GS Mężczyźni: grupa K08
5 miejsce: Kobiałka Andrzej
JT+GS Mężczyźni: grupa K09
4 miejsce: Wysocki Artur
 

2013

53 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN - Czarna Góra 23-24.03 2013

 

Zwycięstwo w klasyfikacji medalowej

 

OZI 2013

Zobacz całą galerię

 

Rośnie młoda kadra.

Oliwia Wysocka mistrzynią w Zawodach Demonstratorów Szkolnych - I miejsce slalom gigant, III miejsce total.

Oliwka
  
GS Kobiety, grupa III:
1 miejsce: Zborowska Marta
GS Kobiety, grupa VII
1 miejsce: Wysocka Izabela
2 miejsce: Strama Katarzyna
4 miejsce: Orawiec Alicja
JT Kobiety
3 miejsce: Strama Katarzyna
4 miejsce: Zborowska Marta
JT+GS Kobiety, grupa III
3 miejsce: Zborowska Marta
JT+GS Kobiety, grupa VII
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Wysocka Izabela
4 miejsce: Orawiec Alicja

 

Zawody demonstratorów szkolnych

slalom gigant dziewcząt
1 miejsce: Oliwia Wysocka
total dziewcząt
3 miejsce: Oliwia Wysocka
GS Mężczyźni: grupa II
3 miejsce: Iwanicki Jan
GS Mężczyźni: grupa IV
3 miejsce: Horecki Krzysztof
JT+GS Mężczyźni: grupa II
2 miejsce: Iwanicki Jan
3 miejsce: Glabisz Andrzej
JT+GS Mężczyźni: grupa IV
2 miejsce: Horecki Krzysztof
5 miejsce: Szklarczyk Tomasz
JT+GS Mężczyźni: grupa VIII
5 miejsce: Wysocki Artur
JT+GS Mężczyźni: grupa X
6 miejsce: Wąsowicz Wojciech

 

Biegi narciarskie

5 km techn. dowolną w kategorii M-3
1 miejsce: Jan Iwanicki
Mężczyźni kategoria Open
4 miejsce: Jan Iwanicki
 

 

2012

52 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN - Kluszkowce 24-25.03 2012

 

II miejsce w klasyfikacji ogólnej Ogólnopolskich Zawodów Instruktorskich ! ! !

 

OZI 2012

Zobacz całą galerię

Pierwszy medal w telemarku - srebro dla Ani Guzik

 Ania Guzik - telemark

GS Kobiety, grupa IV:
1 miejsce: Wysocka Izabela
2 miejsce: Strama Katarzyna
3 miejsce: Nawalaniec Gabriela
JT Kobiety
2 miejsce: Strama Katarzyna
JT+GS Kobiety, grupa IV
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Wysocka Izabela
3 miejsce: Nawalaniec Gabriela
Biegi narciarskie
3 miejsce: Katarzyna Maciążek
Gigant telemark
2 miejsce: Anna Guzik
GS Mężczyźni, grupa VII:
2 miejsce: Horecki Krzysztof
5 miejsce: Wysocki Artur
JT Mężczyźni
6 miejsce: Wysocki Artur
JT+GS Mężczyźni: grupa VII
1 miejsce: Horecki Krzysztof
6 miejsce: Iwanicki Jan
 

2011

51 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN- Kluszkowce 26-27.03.2011

 

II miejsce w klasyfikacji ogólnej Ogólnopolskich Zawodów Instruktorskich ! ! !

 

2011

Zobacz całą galerię

 

GS Kobiety: grupa IV:
2 miejsce: Nawalaniec Gabriela
3 miejsce: Strama Katarzyna
JT Kobiety
2 miejsce: Wysocka Izabela
JT+GS Kobiety, grupa III
2 miejsce: Marta Zborowska
JT+GS Kobiety, grupa IV
1 miejsce: Wysocka Izabela
2 miejsce: Strama Katarzyna
GS Mężczyźni: grupa VII:
1 miejsce: Horecki Krzysztof
JT Mężczyźni grupa IX
3 miejsce: Wysocki Artur
JT+GS Mężczyźni: grupa VI
2 miejsce: Horecki Krzysztof
JT+GS Mężczyźni: grupa IX
3 miejsce: Wysocki Artur
 

2010

50 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN - Krynica 13-14.03.2010

 

II miejsce w klasyfikacji ogólnej Ogólnopolskich Zawodów Instruktorskich ! ! !

  

OZI 2010

Zobacz całą galerię

 

GS Kobiety: grupa IV:
1 miejsce: Wysocka Izabela
2 miejsce: Strama Katarzyna
3 miejsce: Nawalaniec Gabriela
5 miejsce: Wawreniuk Małgorzata
JT Kobiety
2 miejsce: Strama Katarzyna
3 miejsce: Nawalaniec Gabriela
5 miejsce: Wysocka Izabela
JT+GS Kobiety
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Nawalaniec Gabriela
3 miejsce: Wysocka Izabela
GS Mężczyźni: grupa VII:
1 miejsce: Horecki Krzysztof
GS Mężczyźni grupa VIII
6 miejsce: Kobiałka Andrzej
JT+GS Mężczyźni
1 miejsce: Horecki Krzysztof
 

 

PO RAZ PIERWSZY SZKOŁA NARCIARSKA STRAMA Nosal zdobyła medal w kategorii BIEGÓW NARCIARSKICH ! !

Biegi narciarskie
1 miejsce: Maciążek Katarzyna
6 miejsce: Guzik Joanna
 

2008

48 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN- Kluszkowce 29-30.03.2008

 

V Miejsce w klasyfikacji ogólnej Zawodów o Puchar Polski Instruktorów

 

GS Kobiety: grupa III:
2 miejsce: Wysocka Izabela
GS+JT Kobiety grupa III
1 miejsce: Wysocka Izabela
GS+JT Kobiety grupa IV
6 miejsce: Nawalaniec Gabriela
GS Mężczyźni: grupa VI:
2 miejsce: Horecki Krzysztof
5 miejsce: Iwanicki Jan
GS Mężczyźni grupa VII
4 miejsce: Kobiałka Andrzej
JT+GS Mężczyźni grupa VI
2 miejsce: Iwanicki Jan
6 miejsce: Horecki Krzysztof
JT+GS Mężczyźni grupa VII
2 miejsce: Kobiałka Andrzej
JT+GS Mężczyźni grupa VIII
3 miejsce: Artur Wysocki
 

2006

46 Ogólnopolskie Zawody Instruktorów PZN- Kluszkowce 24.03.2006 r.

 

Szkoła Narciarska Strama zdobywa tytuł NAJLEPSZEJ SZKOŁY NARCIARSKIEJ W POLSCE ! ! !

 

2006

Zobacz całą galerię

 

GS Kobiety: grupa III:
6 miejsce: Kurkowiak Barbara
GS Kobiety grupa IV
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Nawalaniec Gabriela
JT Kobiety
5 miejsce: Strama Katarzyna
GS Mężczyźni: grupa VI:
2 miejsce: Horecki Krzysztof
JT Mężczyźni
1 miejsce: Polański Zbigniew
 

2005

45 Zawody Instruktorów PZN- Białka Tatrzańska - 7 marca 2005

 

SZKOŁA NARCIARSKA STRAMA - I Miejsce w klasyfikacji ogólnej Ogólnopolskich Zawodów Szkół Narciarskich

 

2005

Zobacz całą galerię

 

GS Kobiety grupa IV
1 miejsce: Strama Aniela
2 miejsce: Rumińska Magdalena
3 miejsce: Strama Katarzyna
4 miejsce: Wysocka Izabela
6 miejsce: Nawalaniec Gabriela
JT Kobiety
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Rumińska Magdalena
3 miejsce: Strama Aniela
GS Mężczyźni grupa VI
1 miejsce: Iwanicki Jan
JT Mężczyźni
3 miejsce: Kobiałka Andrzej
 

2004

44 Zawody Instruktorów PZN- Białka Tatrzańska - 20 marca 2004

 

GS Kobiety grupa VI
1 miejsce: Strama Aniela
2 miejsce: Strama Katarzyna
5 miejsce: Cachro Paulina
JT Kobiety
1 miejsce: Strama Katarzyna
2 miejsce: Rumińska Magdalena
 

2003

43 Zawody Instruktorów PZN - Białka Tatrzańska - 11 kwietnia 2003

 

GS Kobiety grupa IV
6 miejsce: Stanek Gabriela
TOTAL Kobiety
6 miejsce: Stanek Gabriela
GS Mężczyźni grupa IV
6 miejsce: Łukaszczyk Maciej
 
 
 
 
 

Szkolenia

Narty - szkolenia indywidualneKurs świąteczny dla dorosłychTrzydniowy kurs narciarski dla młodzieży i dorosłychSnowboard - szkolenia indywidualneKurs snowboardowy 3 dniSnowblade - szkolenia indywidualneSzkolenia indywidualne na nartach biegowych

STRAMA dla dzieci

btn dz swiateczny w 200

btn dz pierwszychkrokow w 200

Kurs narciarski dla dzieci - podstawowy

Kurs Ski-safari

Kurs jazdy sportowej

btn dz podstawowy 4dni w 200

Kurs snowboardowy

Zawody feryjne dla dzieci

Puchar Misia Stramusia