III Puchar Misia StramusiaVIII PUCHAR MISIA STRAMUSIA

STRAMUŚ SKI CROSS - slalom z przeszkodami

*dla roczników 2015 i młodsze - STRAMUŚ MINI SKI CROSS

W sobotę 16 lutego 2019 r., na stokach zakopiańskiego Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal, odbędą się otwarte zawody narciarskie dla dzieci o VIII Puchar Misia Stramusia.
Organizatorem imprezy jest Szkoła Narciarska STRAMA, specjalizująca się m.in. w szkoleniu najmłodszych amatorów nart.

Dla narciarzy: w wieku od 4 do 14 lat w kategorii REKREACJA oraz od 4 do 10 lat w kategorii KLUB

Poziomy: początkujący, średni i zaawansowany

Termin: 16 lutego 2019 - SOBOTA

Miejsce: Zakopane - Nosal, Centrum Szkoleń Narciarskich, ul. Balzera 30

Filmy i galeria

Galeria z VIII Pucharu Misia Stramusia

VIII Puchar Misia Stramusia

VII Puchar Misia Stramusia

VI Puchar Misia Stramusia

Relacja z VI PUCHARU MISIA STRAMUSIA w programie Ślizg

O Pucharze

Zawody są uwieńczeniem sześciu tygodni szkoleń i kursów feryjnych oraz świetną okazją do zaprezentowania przez dzieci zdobytych umiejętności narciarskich.

VIII Puchar Misia Stramusia

W narciarskim Pucharze Misia Stramusia mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Każde dziecko zostanie sklasyfikowane w odpowiedniej kategorii wiekowej oraz podziałem na zawodników KLUB i REKREACJA. Młodzi narciarze będą rywalizować o jedno z trzech miejsc na podium w każdej kategorii z podziałem na chłopców i dziewczynki. Zawody odbywają się w formule Ski Cross.

Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta zakopanego oraz TVP ABC i RMF.

W czasie zawodów realizowany będzie odcinek programu TVP "Ślizg".

ZAWODY PEŁNE ATRAKCJI

Zawody pełne atrakcji

Puchar Misia Stramusia, to święto dzieci oraz moc atrakcji narciarskich przygotowanych przez organizatorów pod Nosalem.

Zawodom towarzyszy Puchar Rodzinny, czyli corocznie wyczekiwane zmagania rodzinnych duetów (zapisy w dn. 16.02.2019 r)

NAGRODY DLA KAŻDEGO

Każde dziecko biorące udział w zawodach zostanie nagrodzone i weźmie udział w losowaniu bardzo atrakcyjnych nagród.

Poza pięknymi pucharami i medalami oraz nagrodami za udział, spośród wszystkich startujących w zawodach zostaną rozlosowane nagrody. Na zawodach dla dzieci nie może zabraknąć słodkich niespodzianek, którymi Miś Stramuś będzie obdarowywał dzieci.

stramus przyjaciel dzieciKIM JEST MIŚ STRAMUŚ?

Miś Stramuś to przyjaciel dzieci i patron programu szkoleniowego prowadzonego przez Szkołę Strama.

Miś mieszka w chatce pod Nosalem. Od najmłodszych lat jeździ na nartach i bardzo to lubi, dlatego każdej zimy przechadza się między trasami, uczy i dopinguje jeżdżące na nartach dzieci. Przed startem wraz z instruktorami opiekunami poprowadzi rozgrzewkę dla dzieci oraz nauczy je podstawowych ćwiczeń, które pozwolą dobrze przygotować się do zjazdów i uniknąć ewentualnych kontuzji.

Miś Stramuś będzie towarzyszyć dzieciom i mocno trzymać za nie kciuki, a przede wszystkim wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy.

Trening przed zawodami: piątek

W piątek odbędą się treningi po slalomie cross z przeszkodami:

- dla kategorii REKREACJA w godzinach 15:00 - 16:00 pod okiem instruktorów szkoły STRAMA,

- dla kategorii KLUB w godzinach 16:00 - 17:00 pod okiem trenerów klubowych i instruktorów STRAMA.

Trening ma na celu zapoznanie uczestników VIII Pucharu z trasą sobotnich zawodów.

stramus hurrra 200

Dzieci będą miały także możliwość rozgrzewki na slalomie cross w sobotę tuż przed zawodami .

Atrakcje pozanarciarskie w trakcie VIII Pucharu:

Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji poza narciarskich na świeżym powietrzu między innymi:
• Gry i zabawy edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa na stoku przygotowane przez Policję
• Moc atrakcji zapewni Wawel Truck - mobilna strefa słodkości

Ponadto uczestnicy zawodów będą mogli skorzystać z innych atrakcji Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal dla dzieci takich jak ogródek Misia Stramusia z karuzelą pontonową lub kącik zabaw w karczmie Nosal.

Dyplomy, medale i puchary, nagrody rzeczowe

Wszystkie dzieci otrzymają medal, dyplom za udział oraz upominki od sponsorów: Szkoły Narciarskiej STRAMA, Ziaja, Wawel, wejściówki do Gorący Potok, karty zniżkowe do Cyberiada.

Zwycięzcy każdej kategorii wiekowejotrzymają puchary oraz nagrody od Viking, Signal Iduna, zestaw kosmetyków od Ziaja, bilety wstępu do Energylandii, rodzinne bilety do Gorący Potok.

WSZYSCY UCZESTNICY PUCHARU mają możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród.

HOTEL GRAUER BAR**** (Austria, Innsbruck) - sześciodniowy pobyt w hotelu + skipass

Hotel Grand Nosalowy Dwór - voucher weekendowy, pobyt w hotelu dla rodziny 2+2 oraz

- voucher do NABE SPA na rodzinne SPA (2 osoby dorosłe plus dziecko – na masaże)

Biuro Wycieczek STRAMA - wycieczka jednodniowa do Budapesztu w dowolnym terminie z oferty 'Lato 2019' dla dziecka i 1 rodzica oraz