Niezbędnik małego narciarza

Każdy rodzic wysyłając swoją pociechę na narty pragnie, aby jego dziecko było bezpieczne. Naszym zadaniem jest więc zapoznanie rodziców z niezbędnikiem narciarza.

Prawdziwy narciarz powinien posiadać:

niezbednik malego_narciarza

Gdzie prowadzone są szkolenia?

Szkolenia narciarskie i snowboardowe prowadzone są pod Nosalem ul. Balzera 30, gdzie znajdują się trasy przygotowane i oświetlone dla zaawansowanych, średnich oraz początkujących narciarzy. Na terenie Centrum Narciarskiego Nosal znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, a także wypożyczalnia strojów dla osób dorosłych. W centrum szkoleń narciarskich prowadzone są zajęcia na nartach, snowboardzie, nartach biegowych oraz nartach typu snowblade.

W jaki sposób rezerwować lekcje w Centrum Szkoleń Narciarskich pod Nosalem?

Lekcje można zarezerwować w sposób trojaki:

• E-mailem: szkolastrama@nosal.pl
  • Telefonicznie: 18 20 114 41, 18 20 116 46
  • Osobiście: w biurze rezerwacji: ul. Balzera 30

Ile czasu potrzeba, aby przygotować się do zajęć?

Jeżeli nie dysponujecie Państwo własnym sprzętem narciarskim, należy przybyć ok. 45 min przed planowanym rozpoczęciem zarezerwowanych zajęć, w celu wypożyczenia sprzętu, zakupu karnetu narciarskiego oraz uregulowania należności za lekcję.

Co trzeba przygotować na pierwszą lekcję?

Każde dziecko powinno mieć:

• Narty
  • Buty
  • Kask
  • Kijki (w przypadku pierwszej lekcji nie są one obowiązkowe)
  • Karnet narciarski na wyciąg zakupiony w kasie biletowej na ok. 10 przejazdów - na wyciąg dla początkujących.

Gdzie powinien zgłosić się już przygotowany do lekcji narciarz?

W przypadku opłaconej lekcji (najpóżniej na 15 min. przed planowanym rozpoczęciem) spotkanie z instruktorem następuje o wyznaczonej godzinie przed budynkiem Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej STRAMA.