ETAPY SZKOLENIA DZIECI

Program autorski Szkoły Narciarskiej STRAMA

Szkoła narciarska i snowboardowa STRAMA jako pierwsza w Polsce opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach. Został on stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa i wypływa z potrzeby przekazywania najmłodszym pasji do tego zimowego sportu. Wraz z rozpoczęciem sezonu narciarskiego 2011 ruszyły pierwsze, przygotowane specjalnie dla młodych amatorów nart, kursy w ramach Klubu Misia Stramusia.

W Klubie Misia Stramusia mile widziane są wszystkie dzieci - te, które dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem i te, które chcą doskonalić nabyte już umiejętności.

Program Klubu składa się z 6 etapów. Kiedy maluch przyswoi przypisane do każdego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia. Egzamin prowadzony jest przez instruktorów szkoły STRAMA.

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Każde dziecko, które przystąpi do Klubu, otrzyma również indeks, w którym odnotowywane będą jego postępy w nauce. Młodym uczniom towarzyszyć będzie najwierniejszy kibic - maskotka Miś Stramuś, który podczas szkolenia nie tylko będzie mocno trzymać kciuki, ale także wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy.

Przedstawiamy Państwu oficjalny spot kursów narciarskich dla dzieci, organizowanych przez zakopiańską Szkołę Narciarską STRAMA

Galeria

 
 
 
 

6 odznak Misia Stramusia

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Polecamy

Niezbędnik małego narciarza
Dzieci na nartach - porady

Kursy feryjne

btn dz swiateczny w 200

btn dz pierwszychkrokow w 200

Kurs narciarski dla dzieci - podstawowy

Kurs Ski-safari

Kurs jazdy sportowej

btn dz podstawowy 4dni w 200

Kurs snowboardowy

Zawody feryjne dla dzieci

Puchar Misia Stramusia