I Nosalowa Olimpiada Gwiazd – Nosal 4 marca 2012

 

nosalowa olimpiada_gwiazdW słoneczną niedziele 4 marca Szkoła Strama miała przyjemność gościć na stokach Nosala i organizować aktywny wypoczynek dla gwiazd – zaproszonych przez zlokalizowaną w zakopiańskim Hotelu Grand Nosalowy Dwór**** Klinikę La Perla.

W imprezie pod nazwą I Nosalowa Olimpiada Gwiazd wzięły udział mi.in. Katarzyna Skrzynecka z mężem Michałem Łopuckim, Małgorzata Potocka, Robert Moskwa, Aleksandra Nieśpielak z mężem Maciejem Kubiakiem, Sylwia Wysocka, a także Anna Mucha, która z zaangażowaniem kibicowała swoim koleżankom i kolegom w sportowych zmaganiach.

 

Instruktorzy Szkoły Strama zorganizowali uczestnikom I Nosalowej Olimpiady Gwiazd trzy konkurencje: slalom gigant, pomiar prędkości i bieg na rakietach śnieżnych. Już pierwszy przejazd na slalomie wyłonił liderów zawodów. Rywalizacja była iście olimpijska, ale i pełna humoru, a aura słonecznego niedzielnego popołudnia sprzyjała uczestnikom. Najbardziej emocjonujący okazał się bieg na rakietach śnieżnych. Jak w tym biegać – to najczęściej zadawane pytanie??? Odpowiedź była jedna: JAK NAJSZYBCIEJ – tak by wygrać!

W klasyfikacji generalnej wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Sylwia Wysocka, drugie Iwona Czapran a trzecie Magdalena Łyczko. Wśród mężczyzn rywalizacja toczyła się miedzy zdobywcą pierwszego miejsca Robertem Moskwą, a zdobywcą drugiego Pawłem Górniakowskim , trzecie miejsce zajął mąż Aleksandry Nieśpielak Maciej Kubiak.

Bardzo miło nam było gościć pod Nosalem uczestników I Nosalowej Olimpiady Gwiazd. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia za rok :-)

 
 
 
 

Nasze realizacje

 

Organizacja zawodów

btn zawody_narciarskie_w_200btn biathlon_w_200Narciarski pomiar prędkościbtn wyscigi-rakiety_w_200