Wycieczka na skuterach śnieżnych

 

btn wycieczki_skutery_w_220Zapraszamy na wyprawy na skuterach śnieżnych pasmem Gubałówki. Piękna widokowa trasa w atrakcyjnym górskim terenie, podczas której poczują Państwo wspaniałą zabawę, jaką daje jazda skuterem śnieżnym. Piękna przygoda również dla osób, które po raz pierwszy będą prowadziły skuter śnieżny.

W ofercie:

Snow Trip

Wycieczka Snow Trip to 1-godzinna wycieczka na skuterach śnieżnych.

Start z bazy na Gubałówce - uczestnicy otrzymają dwuosobowy skuter śnieżny, którym pod opieką instruktora wyjadą na godzinną wycieczkę pasmem Gubałówki. Piękna widokowa trasa w atrakcyjnym górskim terenie, podczas której poczują Państwo wspaniałą zabawę, jaką daje jazda skuterem śnieżnym.

Snow Fun

Wycieczki Snow Fun to 3-godzinne wycieczki w formie snow safarii - śnieżnych wypraw na skuterach śnieżnych.

Start z zimowej bazy na Gubałówce - uczestnicy otrzymają dwuosobowy skuter śnieżny, którym pod opieką instruktora wyjadą na 3-godzinną wycieczkę pasmem Gubałówki. Trasa wyprawy prowadzi przez górskie tereny, dostępne tylko dla skuterów śnieżnych. Piękna przygoda dla osób, które po raz pierwszy będą prowadziły skuter śnieżny. W trakcie wycieczki zaprosimy uczestników na ciepły poczęstunek przy ognisku lub w karczmie.

Snow Extreme

Snow Extreme - zapraszamy na 3-godzinną prawdziwą górską wyprawę na jednoosobowych skuterach śnieżnych, podczas której w otoczeniu lasów, dolin i pięknych widoków na Tatry, przemieszczać się będziemy po terenach znajdujących się poza wyznaczonym, przetartym szlakiem - czyli tam gdzie jeszcze nikt skuterem śnieżnym nie jeździł.

Jest to oferta dla osób, które miały kiedyś okazję nauczyć się jeździć skuterem śnieżnym. Tereny naszej wyprawy to jedne z piękniejszych terenów do uprawiania snowmobilingu w Polsce. W połowie wyprawy zaprosimy uczestników na ciepły posiłek przy ognisku lub w karczmie.

Snow Winter Fun

Wycieczka  Snow Winter Fun to wyjątkowa 5-godzinna plenerowa impreza, która przygotowana jest z myślą o dobrej zabawie i integracji na śniegu.

Całość oparta o zimowe atrakcje, dostępne tylko zimową porą roku. Impreza łączy w sobie elementy integracji, współzawodnictwa i przygody. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, każda z grup kolejno będzie uczestniczyła w przygotowanych przez nas atrakcjach - po dwóch godzinach zabawy zrobimy przerwę na lunch przy ognisku! podczas której oprócz wyprawy na skuterach śnieżnych czekają na Państwa inne atrakcje: snowtubing, snowrafting, snowquad, snowbobsleing oraz snowboarding.

Galeria

 
 
 
 

Rezerwacje

 18 20 116 46
 18 20 114 41

Ofertadla grup

btn kuligi_w_200btn wycieczki_rakiety_w_200btn wycieczki_biegowki_w_200btn wycieczki_skutery_w_200btn psie_zaprzegi_w_200

Organizacjazawodów

btn zawody_narciarskie_w_200btn biathlon_w_200Narciarski pomiar prędkościbtn wyscigi-rakiety_w_200