Wycieczki na rakietach snieżnych

btn wycieczki_rakiety_w_220Proponowaną nowością i wciąż nieznaną formą spędzania aktywnie czasu może być wyprawa na rakietach śnieżnych. To doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, z rodziną, w grupie znajomych.

Co to są rakiety śnieżne?

Rakiety śnieżne to rodzaj specjalnego obuwia pozwalającego poruszać się po śniegu bez zapadania się. Stosowane przez ludzi gór np. taterników. Dziś zmieniły swój charakter na rekreacyjny i stały się narzędziem uprawiania trekkingu w warunkach zimowych.

Dla kogo?

Wycieczka na rakietach śnieżnych to propozycja aktywnośći dla każdego - zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Niewymagająca żadnych wcześniejszych przygotowań i umiejętności.

Opis trasy

Łatwa trasa wycieczki biegnie przez góry, las i dolinę w okolicach Nosala. Przed rozpoczęciem wycieczki uczestnicy spotykają  z instruktorami, aby dopasować sprzęt i zapoznać się z krótkim instruktażem poruszania się na rakietach.Tempo wycieczki dostosowane jest do możliwości uczestników. Planowany czas trwania wycieczki wynosi około 2 godziny.

Dla poszukujących mocniejszych wrażeń proponujemy nocną wyprawę na rakietach śnieżnych tą samą trasą.

Cena zawiera:

wypożyczenie rakiet śnieżnych i kijków

opiekę instruktora – przewodnika

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i potrzebny sprzęt (rakiety śnieżne, kijki, czołówki). Cała wyprawa jest pod okiem profesjonalnego instruktora-przewodnika.

Wycieczki na rakietach śnieżnych organizujemy w dowolnym czasie i terminie dla rodzin z dziećmi, przyjaciół i większych grup. Przy minimalnym uczestnictwie 6 osób.

 

 
 
 
 

Rezerwacje

 18 20 116 46
 18 20 114 41

Oferta dla grup

btn kuligi_w_200btn wycieczki_rakiety_w_200btn wycieczki_biegowki_w_200btn wycieczki_skutery_w_200btn psie_zaprzegi_w_200