Wycieczki na nartach biegowych - Dolina Kościeliska 

 

btn wycieczki_biegowki_w_220Pasjonatom aktywnego wypoczynku i obcowania z przyrodą proponujemy nietypowy rajd po Dolinie - na nartach biegowych, pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa biegowego. Przemierzanie doliny na popularnych "biegówkach" to świetna alternatywa na aktywne spędzenie czasu wolnego, gdyż "biegówki" to sport dla każdego! Przemierzanie urokliwych tras tatrzańskich, rozkoszowanie się naturą i oddychanie czystym górskim powietrzem połączone z niewielkim wysiłkiem organizmu wyzwala prawdziwe poczucie wolności!

Dolina Kościeliska leży w Tatrach Zachodnich, między Doliną Chochołowską, a Czerwonymi Wierchami. Krajobraz doliny o tej porze roku urzeka, a zwieńczone zamarzniętym lasem polany bajkowo mienią się połyskującym śniegiem. W górnej części Doliny znajduje się schronisko górskie Ornak, miejsce w którym będą mogli Państwo zatrzymać się, posilić i rozkoszować widokami górskimi.

Cena zawiera:

  • wypożyczenie nart biegowych, kijków i butów
  • przejazd do Doliny i z powrotem
  • opiekę instruktora – przewodnika
  • wstęp do Doliny Kościeliskiej
 

Wycieczka na nartach biegowych poprzedzona szkoleniem z poruszania się na biegówkach

Wycieczki na nartach biegowych organizujemy w dowolnym czasie i terminie dla rodzin z dziećmi, przyjaciół i większych grup. Przy minimalnym uczestnictwie 6 osób.

Galeria

 
 
 
 

Rezerwacje

 18 20 116 46
 18 20 114 41

Biegówki na wesoło

Atrakcje zimowe

btn kuligi_w_200btn wycieczki_rakiety_w_200btn wycieczki_biegowki_w_200btn wycieczki_skutery_w_200btn psie_zaprzegi_w_200