Psie zaprzęgi

 

btn psie_zaprzegi_w_220Spotkanie z psimi zaprzęgami to doskonały pomysł na przeniesienie się na moment w niesamowitą atmosferę dalekiej północy, gdzie w plenerze gór pokrytych śniegiem, szczekającej watahy psów czekają na Państwa niezapomniane wrażenia.

I tutaj pod samymi szczytami Tatr, w Zakopanem znajdują się pasjonaci tego sportu, którzy jako hodowcy psów rasy Syberian Husky zapewnią niesamowitą zabawę w gronie czworonogich przyjaciół.

 

Program wycieczki

Na wstępie wszyscy uczestnicy zapoznają się z psami i biorą czynny udział w instruktażu powożenia psim zaprzęgiem – uczą się poszczególnych komend, balansu podczas jazdy na saniach jak i współpracy z psem. Następnie zostają podzieleni na dwie grupy, w których uczestniczą we wspólnych zabawach, między innymi konkurencji w bieganiu na rakietach śnieżnych oraz samodzielnym powożeniu sań pod okiem wykwalifikowanych psich treserów. Podczas przeprowadzanych konkurencji uczestnicy mogą ogrzać się i posilić przy ognisku.

Galeria

 
 
 
 

Rezerwacje

 18 20 116 46
 18 20 114 41

Oferta dla grup

btn kuligi_w_200btn wycieczki_rakiety_w_200btn wycieczki_biegowki_w_200btn wycieczki_skutery_w_200btn psie_zaprzegi_w_200