Kurs narciarski 'świąteczny' dla dzieci - 4 dni

9,5 godzin nauki jazdy na nartach + 2 godziny atrakcji i animacji

+ 1 godzina wstępu do Aquaparku Zakopane

informacje Kurs Świąteczny dla dzieci

Dla kogo: dzieci w wieku od 3 do 14 lat

Poziom: początkujący, średni i zaawansowany

Termin: 28-31 grudnia 2016

Miejsce: Zakopane - Nosal, Centrum Szkoleń Narciarskich, ul. Balzera 30

 

Szkolenie

Kurs świąteczny

W okresie świąteczno - noworocznym zapraszamy na czterodniowy kurs narciarski, gdzie pod okiem instruktorów dzieci będą stawiać swoje pierwsze kroki lub też doskonalić swoje umiejętności na nartach.

Zdobyte umiejętności Państwa pociechy przedstawią na ostatnich zajęciach, podczas których uczestnicy przystąpią do zdobywania  odznak Misia Stramusia - autorski program szkolenia dzieci na nartach.

Po zdobyciu odznak dzieci wystartują w zawodach SKI CROSS, po których nastąpi uroczyste zakończenie kursu i rozdanie dyplomów wraz z upominkami.

ban pierwszywpolsce_650

Autorski program szkolenia dzieci

Nasza szkoła jako pierwsza w Polsce opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach, rekomendowany przez SITN PZN. Został on stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia i wypływa z potrzeby przekazywania najmłodszym pasji do narciarstwa. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-14 lat, które zaczynają przygodę z narciarstwem oraz te, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

Narciarski program dla najmłodszych składa się z 6 etapów:

etap 1_200etap 2_200etap 3_200etap 4_200etap 5_200etap 6_200

Kiedy młody narciarz przyswoi przypisane do poszczególnego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia oraz indeks, w którym odnotowywane będą jego postępy w nauce.

 

Program kursu

Środa 28 grudniaCzwartek 29 grudnia
945 Spotkanie z instruktorami, podział na grupy, rozgrzewka.
1000-1200 Szkolenie narciarskie wg programu 6 Odznak Misia Stramusia
1000-1200 Szkolenie narciarskie, narciarski tor przeszkód dla dzieci
1730-1830 Warsztaty góralskie dla dzieci
Piątek 30 grudnia Sobota 31 grudnia
1000-1200 Szkolenie narciarskie, jazda po slalomie
930-1300 Zdobywanie odznak Misia Stramusia i zawody w slalomie gigancie
1300-1400 Animacje
1400 Zakończenie kursu, rozdanie dyplomów oraz upominków

Atrakcje narciarskie...

Rozgrzewka z Misiem StramusiemRozgrzewka z Misiem Stramusiem

Każde szkolenie rozpoczynamy rozgrzewką, która pomoże uniknąć bolesnych kontuzji, poprawi koordynację i pewność poruszania się na nartach. Małym uczniom towarzyszyć będzie najwierniejszy kibic - maskotka Miś Stramuś, który podczas szkolenia nie tylko będzie mocno trzymać kciuki, ale także wprowadzi przyjazną atmosferę zabawy.

Narciarski tor przeszkódNarciarski tor przeszkód

Prowadzimy profesjonalne, efektywne i atrakcyjne szkolenia dzieci w formie zabawowej z wykorzystaniem przeszkód oraz slalomu. Podczas wykonywanych zadań dzieci nawzajem motywują się i wspierają w dalszych ćwiczeniach.

Zawody narciarskie SKI CROSSZawody narciarskie

Na zakończenie kursu dzieci zmierzą się w pierwszych w swoim życiu prawdziwych zawodach narciarskich. Przed zawodami instruktorzy organizują dla swoich grup trening, który ma na celu m. in. zapoznanie dzieci z trasą zjazdu.

6 Odznak Misia Stramusiaodznaki 150

Narciarski program dla najmłodszych, przygotowany przez naszą szkołę, składa się z 6 etapów. Kiedy maluch przyswoi przypisane do każdego etapu umiejętności i zda egzamin, otrzymuje specjalną odznakę Misia Stramusia. Egzamin prowadzony jest przez instruktorów szkoły STRAMA.

Od przedszkola do instruktora

Od przedszkola do instruktora

Nasza szkoła, jako pierwsza w Polsce, opracowała autorski system szkolenia dzieci w jeździe na nartach, rekomendowany przez SITN PZN. Uczestnicy kursu po zdaniu egzaminu i osiągnięciu złotej odznaki, upoważnieni zostają do uczestnictwa w pierwszym etapie kursu na instruktora narciarskiego, pod warunkiem, że są w przedziale wiekowym 12-16 lat (kurs demonstratora)

...i pozanarciarskie

...i pozanarciarskie

Miś Stramuś postanowił przygotować dla dzieci kilka niespodzianek w nadchodzącym sezonie. Nowością będą atrakcje pozanarciarskie, podczas których Miś Stramuś będzie zachęcał wszystkie dzieci do świetnej zabawy.

Atrakcje i animacjeAtrakcje i animacje

Odbywają się w każdy wtorek oraz czwartek przy naszej scenie obok ogródka zimowego. Podczas zajęć dzieci wraz z instruktorem oraz Misiem Stramusiem śpiewają oraz uczą się układu tanecznego do Stramusiowej piosenki a także tańczą ZUMBĘ, która zachęca także rodziców do aktywności na świeżym powietrzu.

Ogródek Misia StramusiaOgródek Misia Stramusia

Dzieci uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich zimowy plac zabaw. W Zimowym Ogródku Misia Stramusia maluchy bawią się na karuzelach pontonowych lub na elektrycznych bujakach. To miejsce gdzie dzieci mogą odpocząć po szkoleniu narciarskim, ale również wspaniała alternatywa dla najmłodszych pociech, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z nartami.

Dyplomy, medale i pucharydyplomy i medale 150

Wszystkie dzieci otrzymują dyplomy za udział i ukończenie kursu narciarskiego, certyfikaty oraz odznakę zdobytego poziomu jazdy technicznej, firmowe upominki, a zwycięzcy zawodów puchary i medale.

Narciarski indeks Misia Stramusiaindeks 150

Każde dziecko, które przystąpi do kursu feryjnego, otrzyma po piątkowym egzaminie z jazdy technicznej indeks Misia Stramusia, w którym odnotowywane będą jego postępy w szkoleniu narciarskim i informacje o zdanym egzaminie.

Gadżety Misia Stramusia

gadgety 150

Uśmiechnięty Miś Stramuś uwielbia dzieci i wspiera ich podczas pierwszych kroków na nartach. Po tygodniowym kursie dzieci nie mogą rozstać się z Misiem, dlatego Miś postanowił stworzyć swoją własną kolekcję zabawek, ubrań oraz drobnych gadżetów, aby dzieci mogły mieć Misia przez cały rok przy sobie. 

Ceny

Cena: 400 zł

W przypadku rodzeństwa: drugie dziecko 5% rabatu, przy trzecim dziecku 10%

Cena zawiera:

4-dniowe szkolenie wg programu

ciepły napój każdego dnia

zdobywanie odznak i udział w zawodach

indeks i nagrody za udział w kursie

medal za udział w zawodach

puchary i nagrody dla zwycięzców zawodów

udział w losowaniu nagród dla dzieci i rodziców

atrakcje i animacje

 godzinny wstęp do Aquaparku Zakopane

Cena nie zawiera:

karnetu narciarskiego

wypożyczenia sprzętu

 
Obowiązkowe posiadanie kasku narciarskiego i karnetu narciarskiego.
W przypadku złych warunków atmosferycznych (deszcz, bardzo silny wiatr itp.), uniemożliwiających przeprowadzenie kursu narciarskiego, zajęcia grupowe zostaną zamienione na lekcję indywidualną o wartości 80 zł. Lekcja indywidualna do wykorzystania w umówionym czasie i terminie do końca sezonu 2017. Lekcja za nieprzeprowadzony kurs, nie podlega wymianie na gotówkę.
W razie wypadku, podstawą do zwrotu za niewykorzystany kurs lub opłacone wcześniej lekcje indywidualne, jest zaświadczenie lekarskie. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji lub kursu należy przekazać osobiście lub telefonicznie do szkoły przed rozpoczęciem zajęć.
Prev Next

dzieci-na-nartach 100Autorski program szkolenia dzieci

Szkolenie małych dzieci to wielkie wyzwanie – nauka odbywa się przez zabawę i rywalizację, najlepiej w grupie rówieśników prezentujących podobne umiejętności.

Profesjonalny pomiar czasu"Demon Prędkości"

W czwartki każde dziecko, niezależnie od wieku, może spróbować swoich sił w organizowanym na specjalnie wytyczonym torze pomiarze prędkości.


logo sitnPierwsi w Polsce

Nasz autorski program szkolenia dzieci jako pierwszy w Polsce otrzymał rekomendację SITN PZN

odznaki 150Dyplomy i medale

Wszystkie dzieci otrzymują dyplomy za udział i ukończenie kursu narciarskiego, certyfikaty, firmowe upominki, a zwycięzcy zawodów puchary i medale.

6 odznak Misia Stramusia6 odznak Misia Stramusia

Kiedy maluch przyswoi przypisane do każdego etapu umiejętności i zda egzamin otrzymuje odpowiednią odznakę Misia Stramusia. Egzamin prowadzony jest przez instruktorów szkoły STRAMA.